(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Życzenia Urodzinowe od Kuby Wojewódzkiego | Cała Polska

Zobacz film
4.8 6 Opinii

Życzenia Urodzinowe od Kuby Wojewódzkiego | Cała Polska


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,00 zł

99,00 zł

O prezencie

Czy wiesz, że Kuba Wojewódzki może złożyć życzenia urodzinowe Twoim bliskim? Wyobraź sobie reakcję solenizanta, kiedy pokazujesz mu film z Kubą mówiącym w swoim show telewizyjnym o nim... Spersonalizowane życzenia od Kuby Wojewódzkiego to spełnienie marzeń każdego wiernego widza reality show. W najnowszym odcinku, błyskotliwy i cyniczny Kuba rozśmieszy nie tylko solenizanta, ale także Ciebie i wszystkich gości na imprezie. Zaproś swojego znajomego do ulubionego programu i spraw, by poczuł się jak prawdziwy celebryta!

Co obejmuje prezent?
Stworzenie ponad dwuminutowego filmu ze spersonalizowanymi życzeniami urodzinowymi. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Jakie życzenia można otrzymać od Kuby Wojewódzkiego?
Życzenia mogą zostać złożone z okazji urodzin.

Na czym polega personalizacja życzeń?
Filmik jest tworzony z użyciem Twoich wskazówek, które uzupełnisz w krótkim formularzu, a także zdjęć.

Jak szybko dostanę zamówiony film?
Twój film będzie gotowy w 24 godziny od złożenia zamówienia. Jeśli w tym czasie do Ciebie nie dotarł, sprawdź proszę skrzynkę e-mail oraz spam.

Czy bohater wypowie wybrane imię w trakcie filmu?
Tak będzie w przypadku gdy imię jest na liście wyboru „wybierz przywitanie”. Jeśli nie ma tu imienia klienta, lub nie zostanie wybrane z listy, to w większości scenariuszy imię pojawi się tylko wizualnie a klient usłyszy to co wybrał w polu „wybierz przywitanie” – np. „Witaj moja droga”.

Czy mogę pobrać zamówiony film?
Tak, masz możliwość pobrania filmu na dysk w terminie 30 dni od momentu zakończenia tworzenia życzeń. Po tym terminie film, który nie został pobrany zniknie.

Jak mogę wykorzystać swój Voucher i stworzyć życzenia?
W tym celu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję jak stworzyć życzenia.

Życzenia Urodzinowe od Kuby Wojewódzkiego to doskonały prezent urodzinowy dla kogoś wyjątkowego. Wprowadź nieco satyrycznego humoru na przyjęcie i przekonaj się, jak łatwo zrobić niezwykłą niespodziankę bliskiej osobie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Około 1-3 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje stworzenie filmu ze spersonalizowanymi życzeniami urodzinowymi. Film zostanie przesłany w jakości HD w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Aby zrealizować Voucher należy wymienić numer rezerwacyjny na e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Funwisher

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.8 6 Opinii

Gość

Super prezent dla bliskiej osoby . Wszyscy goście wraz z jubilatka pozytywnie zaskoczeni

Justyna G.

Fantastyczny film, super wykonanie, mega przeżycie. Polecam serdecznie !

Zobacz inne propozycje