Romantyczny weekend w Wilnie dla Dwojga | Litwa

1 2 3 4 5 (1)
Wilno, Litwa
2 os.

329 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Odwiedź jedno z najpiękniejszych miast Europy i stolicę Republiki Litewskiej. Zobacz ulice, którymi przechadzali się Mickiewicz, Piłsudski oraz wiele innych wybitnych postaci polskiej i litewskiej kultury i historii. Odkryj magię tego miejsca.

W czasie dwudniowego pobytu w Wilnie będziecie mieli okazję zwiedzić to piękne miasto, poznać jego historię i sekrety. Zobaczcie przepiękna panoramę z Wieży Giedymina, odwiedźcie słynną Ostrą Bramę i muzuem Adama Mickiewicza gdzie żył i tworzył. To niezwykła okazja, by poznać bogatą przeszłość stolicy jak i całego kraju.

Wszystko to przeżyjecie we dwoje, mogąc wybierać między zwiedzaniem, a szaloną zabawą w nocnym 


Miejsce realizacji

Wilno, Litwa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 doba hotelowa. Doba hotelowa zaczyna się o 14:00, a kończy o 12:00.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane. W przypadku chęci wzięcia ze sobą dzieci, skontaktuj się bezpośrednio z Wykonawcą.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 1 dobę hotelową ze śniadaniem dla dwojga w pokoju standartowym w hotelu Panorama, darmowy dostęp do sieci bezprzewodowej. Dodatkowo 15% zniżki do restauracji w Hotelu Panorama.


Realizacja:

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.