(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Udział w Teleturnieju dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Nowość
0.0 0 Opinii

Udział w Teleturnieju dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

157,99 zł

157,99 zł

O prezencie

Udział w Teleturnieju dla Dwojga, wiele miast w Polsce - Quiz Game

Refleks, spryt, wiedza i kreatywność - to wszystko będzie Wam potrzebne. Weźcie Udział w Teleturnieju dla Dwojga, odbywającym się w wielu miastach na terenie całej Polski i spróbujcie swoich sił w zmaganiach znanych z telewizorów. Zmierzcie się w fantastycznej zabawie, z doskonałą oprawą audio-wizualną i przekonajcie, kto z Was mógłby być profesjonalnym graczem teleturniejowym. Bawcie się dobrze i… nie popełnijcie żadnej gafy - bliska osoba Wam tego nie zapomni!

Udział w Teleturnieju dla Dwojga - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Udział w Teleturnieju. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Jak wygląda zabawa?
Na miejscu znajdują się 3 różne studia do gry. Każde z nich wyposażone jest w multimedialne stanowiska i podświetlane przyciski. Grze towarzyszy odpowiednia oprawa audio-wizualna. Zabawa odbywa się przy udziale wirtualnego prowadzącego i dostępna jest w języku polskim lub angielskim.

Ile trwa przeżycie?
Gra potrwa około 60 minut.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika to 15 lat (osoby młodsze mogą grać w parach z osobami dorosłymi).

Udział w Teleturnieju dla Dwojga - Voucher na prezent

Udział w Teleturnieju dla Dwojga to świetna okazja, by zmierzyć się z trudnymi i podchwytliwymi pytaniami. To także doskonała zabawa i możliwość zmierzenia się z zadaniami podobnymi do tych, które widziało się w telewizji. Voucher doskonale sprawdzi się jako prezent dla bliskich - zapewni emocje i dobrą zabawę. Wybierz podarunek, który pasuje do każdej okazji i spełnij marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków, Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Około 60 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Na miejscu znajdują się 3 różne studia do gry. Każde z nich wyposażone jest w multimedialne stanowiska i podświetlane przyciski. Grze towarzyszy odpowiednia oprawa audio-wizualna. Zabawa odbywa się przy udziale wirtualnego prowadzącego i dostępna jest w języku polskim lub angielskim. Minimalny wiek uczestnika to 15 lat (osoby młodsze mogą grać w parach z osobami dorosłymi).0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.