Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga | Wrocław (okolice)

4.0 4 Opinie

Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga | Wrocław (okolice)


Miękinia
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

184,99 zł

184,99 zł

O prezencie

Wino to zdecydowanie jeden z najbardziej wyrafinowanych i zróżnicowanych trunków. Na jego smak składa się wiele czynników - szczep winogron, region w którym rosną, a nawet nasłonecznienie i skład chemiczny gleby! Niewiele osób wie, że w Polsce również mamy warunki do uprawy winorośli. Teraz macie okazję odwiedzić winnicę w Miękini i prześledzić proces produkcji wina od zbioru soczystych owoców, aż po degustację gotowego wina. Odwiedźcie winiarnię, zobaczcie piwnicę w której leżakuje trunek, a następnie przekonajcie się jak smakuje pięć różnych gatunków wina. Całość podkreślą specjalnie dobrane przekąski. Uczta dla oczu i podniebienia czeka na Was!

Prezent obejmuje:

  • Zwiedzanie winnicy i winiarni,
  • Poznawanie tajników produkcji wina,
  • Degustacja pięciu różnych rodzajów wina,
  • Przekąski: sery, dojrzewające wędliny, oliwki, pieczywo, orzechy, czekolada gorzka.

Kiedy odbywa się realizacja?
Realizacja odbywa się w teminach indywidualnie ustalonych z Wykonawcą.

Czy oferta obejmuje dojazd do winnicy?
Nie, dojazd na miejsce realizacji we własnym zakresie.

Czy mamy się ubrać elegancko?
Ubiór elegancki nie jest wymagany.

Czy mogę zabrać ze sobą znajomych?
Uczestnictwo w większej grupie należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Voucher dedykowany jest dla dwóch osób, uczestnictwo każdej kolejnej osoby jest dodatkowo płatne.

Nie masz pomysłu na romantyczny prezent dla pary? Zwiedzanie Winnicy z Degustacją dla Dwojga to strzał w dziesiątkę! To oryginalny prezent ślubny, walentynkowy lub na rocznicę. To niesamowite przeżycie, które pozostawia przyjemne wspomnienia oraz zapewnia masę radości. Chcesz znaleźć oryginalny prezent dla każdego, kto kocha wino i uwielbia delektować się jedzeniem? Otwórz nasz katalog marzeń i przekonaj się jakie cudowne prezenty przygotowaliśmy z myślą o Twoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Miękinia

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent można realizować przez cały rok. Rezerwacji terminu należy dokonywać z 7-dniowym wyprzedzeniem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Winnice Jaworek

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.0 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Mateusz

Super, polecamy

Andrzej F.

Umawianie na realizację prezentu było skomplikowane. Już po umówieniu za pośrednictwem WYJĄTKOWYPREZENT dzwoniłem do winnicy Jaworek, w której mieliśmy realizować prezent. Wtedy okazało się, że zostałem umówiony na dzień, w którym oni nie realizują prezentów. Bezpośrednio z nimi umówiłem się na dogodny dzień. Zatem sugerowałbym ustalenie terminów realizacji prezentów bezpośrednio w obiektach (bez pośrednictwa). Zwiedzaliśmy z żoną Winnicę Jaworek w Miękini. Właścicielka winnicy wyczerpująco i bardzo interesująco opowiadała o "swoim dziecku". Degustacja win - rewelacja. Jesteśby oboje z żoną zachwyceni.

Alicja

Bardzo ciekawe miejsce, przyjaźni ludzie, piękne otoczenie i wino warte spróbowania. Polecam

Angelika M.

Bardzo nam się podobało zwiedzanie winnicy, jak i degustacja. Na pewno tam wrócimy. Jedyne czego mi zabrakło, to wskazówek podczas degustacji, które przekąski są którego wina, tak jak ma to miejsce na warsztatach sommelierskich.

Krystyna A.

Prezent bardzo udany. Jesteśmy zadowoleni zarówno z obsługi podczas degustacji jak i z informacji jakie przekazała nam pani Przewodniczka podczas zwiedzania winnicy. Gdyby w tym dniu była ładniejsza pogoda moglibyśmy więcej czasu poświęcić na obejrzenie całego obiektu, ale niestety :((( to ani od Państwa ani od nas nie jest zależne. Z pozdrowieniami Krystyna i Piotr.

Wyświetlono 5 z 15

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.