Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Lot Wiatrakowcem | Wrocław

(2)
Lokalizacja
Wrocław (lotnisko Mirosławice)
Uczestnicy
1
Sezon
Całoroczny
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Od zawsze marzysz, aby zobaczyć świat z perspektywy ptaka? Chcesz poczuć niespotykaną na powierzchni ziemi wolność? Teraz masz okazję przebić się przez chmury podczas niezapomnianego lotu wiatrakowcem. Ta nietypowa maszyna z wyglądu przypomina helikopter, jednak porusza się jak mała awionetka! Dodatkowo dzięki umiejętności bezpiecznego poruszania się z niewielką prędkością, oferuje jeszcze lepszą możliwość rozkoszowania się niecodziennymi widokami. Zapnij pasy i przekonaj się sam! Wysokich lotów!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: wprowadzenie teoretyczne do latania wiatrakowcem, opiekę profesjonalnego pilota, lot ultralekkim wiatrakowcem Xenon II z komfortową, obszerną i ogrzewaną kabiną z elektrycznie podgrzewanymi siedzeniami!, a także możliwość podziwiania przepięknych krajobrazów Wrocławia i okolic.

Wiatrakowiec - co to takiego?

Wiatrakowiec to statek powietrzny, wyposażony w wirnik nośny i śmigło. Maszyna nie posiada stałego napędu, lecz obraca się dzięki oporowi powietrza.

Zalety wiatrakowca: jest lekki, bardzo zwrotny oraz łatwiejszy w obsłudze niż śmigłowiec. Do tego potrafi latać z niezmiernie małą prędkością (30km/h) oraz wylądować na bardzo małej powierzchni - w czym ma przewagę nad samolotami. 

Jak przebiega realizacja prezentu?

Na samym początku pasażera lotu czeka szkolenie, dzięki któremu zapozna się z maszyną o mocy silnika 135 KM. Następnie, odbędzie się lot zapoznawczy ultralekkim wiatrakowcem Xenon II o max. prędkości do 175 km/h. Nad bezpieczeństwem lotu będzie czuwał profesjonalny pilot. 

Czy podczas lotu będzie można robić zdjęcia?

Tak, jak najbardziej będzie taka możlwość. Wiatrakowiec posiada dodatkowe okienka w podłodze do robienia zdjęć, z których jest znakomita widoczność w każdym kierunku. 

Lot wiatrakowcem sprawdzi sie jako: 

prezent na Urodziny, podarunek dla taty, prezent dla męża.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla miłośnika podniebnych wrażeń? Voucher prezentowy na lot wiatrakowcem to doskonałe rozwiązanie! Ta propozycja sprawdzi się jako niebanalny prezent dla chłopaka, prezent dla męża lub podarunek na Urodziny. Nie zastanawiaj się dłużej - wręcz bliskiej Ci osobie niezwykłe przeżycie!

Miejsce realizacji

Wrocław (lotnisko Mirosławice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

20 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Min. wiek uczestnika: 7 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda /obecność opiekuna prawnego. Maksymalna waga uczestnika: 110 kg. Wymagana rezerwacja z 7-dniowym wyprzedzeniem. Loty odbywają się przez cały rok. Wiatrakowiec posiada dodatkowe okienka w podłodze do robienia zdjęć. Znakomita widoczność w każdym kierunku.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje