Randka w SPA dla Dwojga | Szczecin

Nowość
0.0 0 Opinii

Randka w SPA dla Dwojga | Szczecin


Szczecin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

489,99 zł

489,99 zł

O prezencie

Randka w SPA dla Dwojga, Szczecin - Baltica Wellness & SPA

Zmysłowy odpoczynek pozwala zapomnieć, choć na chwilę, o codziennych sprawach i obowiązkach. Odpowiednie odprężenie pozwoli Wam przenieść się do krainy relaksu i zapewni delikatne ukojenie. Poznajcie Randkę w SPA dla Dwojga w Szczecinie! Na początku czeka Was Rytuał “Ciepło Bazaltu”, składający się z peelingu, maski rozgrzewającej i masażu gorącymi kamieniami. Następnie otrzymacie dostęp do Strefy Wellness, w której będziecie mogli odpoczywać tak, jak lubicie. Postawcie na niezapomniane chwile we dwoje i odprężenie, które zapamiętacie na lata!

Randka w SPA dla Dwojga w Szczecinie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Randkę w SPA dla Dwojga. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Co wchodzi w skład Pakietu?
Randka w SPA dla Dwojga składa się z:
- Rytuału SPA “Ciepło Bazaltu” - peeling cappuccino, maska samorozgrzewająca na plecy (okład folią termiczną i ciepłym kompresem), masaż pleców kamieniami La Stone;
- Dostępu Open do Strefy Wellness (bez limitu czasowego, w godzinach jej otwarcia) - sauna parowa, sauna sucha, tepidarium, caldarium, natryski wodne (z programami wykorzystującymi techniki audiowizualne), grota śnieżna ze sztucznym śniegiem i strefa jacuzzi.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie podzielone jest na dwa etapy - Rytuał SPA “Ciepło Bazaltu” trwa 60 minut, a dostęp Open do Strefy Wellness nie jest ograniczony czasowo.

Randka w SPA dla Dwojga - Voucher na prezent

Randka w SPA dla Dwojga w Szczecinie to znakomity pomysł na prezent dla drugiej połówki lub bliskich, którzy chcieliby zanurzyć się w świecie przyjemnego odpoczynku. Voucher zapewnia niezwykle relaksującą wizytę w renomowanym SPA i szereg zabiegów, które głęboko relaksują. Odkryj, jak proste jest spełnianie marzeń Twoich bliskich, wybierając przeżycie na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujecie się dobrze. Podczas relaksu w Strefie Wellness wymagany strój kąpielowy, ręcznik oraz czyste obuwie basenowe. Podczas masażu Klient otrzymuje jednorazową bieliznę.

Czas trwania

Rytuał SPA “Ciepło Bazaltu” trwa 60 minut, a dostęp Open do Strefy Wellness nie jest ograniczony czasowo.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Randka w SPA dla Dwojga składa się z: Rytuału SPA “Ciepło Bazaltu”, w którego skład wchodzi: peeling cappuccino, maska samorozgrzewająca na plecy (okład folią termiczną i ciepłym kompresem) i masaż pleców kamieniami La Stone oraz Dostępu do Strefy Wellness (bez limitu czasowego, w godzinach jej otwarcia), w której znajdują się: sauna parowa, sauna sucha, tepidarium, caldarium, natryski wodne (z programami wykorzystującymi techniki audiowizualne), grota śnieżna ze sztucznym śniegiem i strefa jacuzzi.


Sprawdź na mapie


Realizacja

BALTICA Wellness & Spa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.