Popołudnie w SPA w Sercu Miasta | Warszawa | ul. Chmielna 5

0.0 0 Opinie

Popołudnie w SPA w Sercu Miasta | Warszawa | ul. Chmielna 5


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

To był długi tydzień? Stresująca praca? Marzysz o chwili spokoju, tylko dla siebie? Popołudnie w SPA w Sercu Miasta to doskonały prezent dla każdej osoby, która pragnie poczuć się pięknie! Idealna okazja, aby odpocząć od codziennych obowiązków i nabrać sił
na nowe wyzwania! Skonsultuj się z profesjonalnym kosmetologiem, wybierz zabiegi, które będą wskazane dla Ciebie i wreszcie zafunduj swojemu ciału upragniony relaks.

Co zawiera prezent?
Popołudnie w Spa obejmuje dwa lub trzy zabiegi wybrane spośród listy wskazanej przez salon, np.: masaż relaksacyjny, zabieg na ciało, zabieg na twarz, manicure lub pedicure.

Czy wiesz, że...
Historia SPA sięga Starożytnego Rzymu. To właśnie Rzymianie stworzyli miejsca, w których można było dbać o zdrowie fizyczne i psychiczne, czyli termy.

Popołudnie w SPA w Sercu Miasta | Warszawa sprawdzi się jako prezent z okazji rocznicy. Idealny prezent dla kobiety, która potrzebuje chwili wytchnienia i docenienia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Popołudnie w Spa obejmuje dwa lub trzy zabiegi wybrane spośród listy wskazanej przez salon, np.: masaż relaksacyjny, zabieg na ciało, zabieg na twarz, manicure lub pedicure.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Terra Spa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Monika

Popołudnie w spa, spełniło moje oczekiwania, zwłaszcza bogaty pakiet zabiegów na twarz.

Joanna

Wszystko super, zabiegi były dopracowane i długie, czułam się bardzo dopieszczona. Na pewno wrócę do Pani Iwony nie raz.

Justyna

Świetne miejsce. Nie jest tak sztuczne jak typowe SPA. Ma swój własny, niepowtarzalny klimat. Ludzie, którzy obsługują klientów ni zachowują się jak zaprogramowane cyborgi. Czułam się tam dużo lepiej niż się spodziewałam. Polecam!

Agata

Magiczne miejsce z profesjonalnym podejściem do klienta. Jest to cudowne spa, do którego będę wracać! A napewno do Pani Iwonki, która swoją fachowością spowodowała, ze zaczęłam wierzyć w siebie i swój wygląd!

Martyna

Było bardzo miło i klimatycznie.

Wyświetlono 5 z 49

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.