(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Dwudniowa Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia z Noclegiem dla Dwojga | Zator

Nowość
0.0 0 Opinii

Dwudniowa Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia z Noclegiem dla Dwojga | Zator


Zator
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1199,99 zł

1199,99 zł

O prezencie

Dwudniowa Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia z Noclegiem dla Dwojga, Zator - Energylandia

Energylandia to miejsce niekończącej się zabawy i wszechogarniającej radości. Teraz macie możliwość, by przekonać się, jak wygląda jeden z najlepszych Parków Rozrywki w Europie! Zapraszamy na Dwudniową Przygodę w Parku Rozrywki Energylandia z Noclegiem dla Dwojga w Zatorze! Poznajcie niesamowite atrakcje i przeżywajcie ogromne emocje, korzystając z ogromnych rollercoasterów i wielu innych, równie niesamowitych sposobów na zabawę. Następnie udajcie się na nocleg w pobliżu parku, a następnego dnia… przygotujcie się na kolejną dawkę ogromnych emocji! Czas na szaleństwo!

Dwudniowa Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia z Noclegiem dla Dwojga w Zatorze - informacje

Czy możesz udać się na realizację prezentu z Voucherem?
Nie, Voucher nie upoważnia do wstępu do Parku Rozrywki Energylandia. Przed planowaną wizytą należy dokonać, z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem, wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilety wstępu i rezerwację noclegu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. W mailu zwrotnym zostaną wysłane bilety. Pamiętaj, aby je wydrukować i zabrać ze sobą na realizację.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Dwudniową Przygodę w Parku Rozrywki Energylandia z Noclegiem. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Z czego składa się przeżycie?
W ramach przeżycia otrzymacie dwudniowe, całodniowe bilety do Energylandii dla dwóch osób oraz nocleg w pobliżu parku. W ramach przeżycia macie możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych urządzeń, pokazów oraz atrakcji.

Czy po wejściu istnieje możliwość opuszczenia parku i ponownego wejścia?
Jest taka możliwość. Przed wyjściem poproście pracownika przy bramkach o postawienie stempla identyfikacyjnego. Umożliwi on powrót na teren parku tego samego dnia. Ważne, aby posiadać bilet wstępu do parku, będzie on wymagany do przedstawienia w momencie powrotu.

Dwudniowa Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia z Noclegiem dla Dwojga - Voucher na prezent

Dwudniowa Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia z Noclegiem dla Dwojga w Zatorze jest wyjątkową okazją, by wyruszyć na spotkanie z emocjami i dobrą zabawą. Voucher fantastycznie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla bliskiej osoby, z którą wspólnie będziecie mogli wybrać się na niezapomnianą przygodę! Tego typu przeżycie gwarantuje mnóstwo emocji i ogromną radość - odkryj, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zator

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Dwudniowy pobyt w parku rozrywki i 1 doba hotelowa.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie wiosenno-letnim zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie www.energylandia.pl.

Ważne informacje

Voucher zapewnia dwudniowe, całodniowe bilety do Energylandii oraz nocleg w pobliżu parku. W ramach przeżycia macie możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych urządzeń, pokazów oraz atrakcji. Przed planowaną wizytą w parku należy dokonać, z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem, wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilet wstępu i rezerwację noclegu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. Miejsce nocelgu znajduje się ok. 8 km od Energylandii. Wymiana Vouchera na bilet jest równoznaczna z akceptacją regulaminu parku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Energylandia

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje