JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Zostań Pilotem | Warszawa

Zostań Pilotem | Warszawa


Warszawa
1 os.

599 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
599 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Zastanawiałeś się nad tym, jak wiele razy w swoim dzieciństwie marzyłeś o tym, by wznieść się w przestworza? Teraz dostajesz szansę spełnienia tego marzenia! Zostań Pilotem to fantastyczna okazja, by spróbować tego, jak wygląda dzień z życia pilota. Nad Twoim przeszkoleniem będzie czuwał Twój bardziej doświadczony kolega po fachu, który przekaże Ci niezbędną do opanowania wiedzę teoretyczną, a później wzbije się z Tobą ku niebu! Marzenia są po to, by je spełniać!

Co otrzymasz w ramach przeżycia?

Pilot, który będzie Twoim opiekunem, przeprowadzi z Tobą szkolenie teoretyczne, a następnie odbędziesz z nim lot z elementami szkolenia praktycznego.

Kiedy lot może się odbyć?

Lot może się odbyć przy sprzyjających warunkach pogodowych - miej na uwadze, że Wykonawca ustali z Tobą nowy termin realizacji, gdy uzna, że lot jest niemożliwy.

Zostań Pilotem | Warszawa sprawdzi się jako prezent na Walentynki lub jako prezent na Gwiazdkę dla bliskiej osoby. Daj jej szansę lotu samolotem z perspektywy, jakiej jeszcze nie miała okazji spojrzeć! To prezent któy zapadnie jej w pamięć na długi czas.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 30 minut szkolenia teoretycznego oraz 30 minut lotu samolotem pod opieką pilota z elementami szkolenia praktycznego. Rezerwacje wyłącznie drogą telefoniczną.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
 

Wrażania nie zapomniane. Miła obsługa Pana pilota. Doznanie innych doświadczeń niż lot samolotem w przedziale pasażera podczas lotu na wakacje

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.