eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zostań Pilotem | Warszawa

5.0 1 Opinii

Zostań Pilotem | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

899,99 zł

899,99 zł

O prezencie

Zastanawiałeś się nad tym, jak wiele razy w swoim dzieciństwie marzyłeś o tym, by wznieść się w przestworza? Teraz dostajesz szansę spełnienia tego marzenia! Zostań Pilotem to fantastyczna okazja, by spróbować tego, jak wygląda dzień z życia pilota. Nad Twoim przeszkoleniem będzie czuwał Twój bardziej doświadczony kolega po fachu, który przekaże Ci niezbędną do opanowania wiedzę teoretyczną, a później wzbije się z Tobą ku niebu! Marzenia są po to, by je spełniać!

Co otrzymasz w ramach przeżycia?

Pilot, który będzie Twoim opiekunem, przeprowadzi z Tobą szkolenie teoretyczne, a następnie odbędziesz z nim lot z elementami szkolenia praktycznego.

Kiedy lot może się odbyć?

Lot może się odbyć przy sprzyjających warunkach pogodowych - miej na uwadze, że Wykonawca ustali z Tobą nowy termin realizacji, gdy uzna, że lot jest niemożliwy.

Zostań Pilotem | Warszawa sprawdzi się jako prezent na Walentynki lub jako prezent na Gwiazdkę dla bliskiej osoby. Daj jej szansę lotu samolotem z perspektywy, jakiej jeszcze nie miała okazji spojrzeć! To prezent któy zapadnie jej w pamięć na długi czas.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje 30 minut szkolenia teoretycznego oraz 30 minut lotu samolotem pod opieką pilota z elementami szkolenia praktycznego. Rezerwacje wyłącznie drogą telefoniczną.


Sprawdź na mapie


Realizacja

IBEX

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

 

Wrażania nie zapomniane. Miła obsługa Pana pilota. Doznanie innych doświadczeń niż lot samolotem w przedziale pasażera podczas lotu na wakacje

Zobacz inne propozycje