eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Widokowy Paralotnią | Kasina Wielka

5.0 3 Opinii

Lot Widokowy Paralotnią | Kasina Wielka


Kasina Wielka
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

398,99 zł

398,99 zł

O prezencie

Lot Widokowy Paralotnią, Kasina Wielka - AJSP

Cichy lot, który pozwoli delektować się pięknymi widokami, bez warkotu silnika? Doceniasz możliwość patrzenia na świat z góry? Zapraszamy na Lot Widokowy Paralotnią niedaleko Nowego Targu, Nowego Sącza, Tarnowa i Zakopanego! Poznaj prawdziwe podniebne przeżycie z doświadczonym pilotem! Poznaj urokliwy Beskid Wyspowy i zakochaj się w lataniu! Zastrzyk adrenaliny i wspaniała zabawa gwarantowane! Poczuj się wolny niczym ptak i przeżyj prawdziwą przygodę swojego życia! Spełnij swoje marzenia!

Lot Widokowy Paralotnią w Kasinie Wielkiej - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lot Widokowy Paralotnią. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak wygląda lot?
Lot odbywa się w tandemie z pilotem.

Ile trwa lot?
Lot będzie trwał od 10 do 20 minut, w zależności od panujących warunków atmosferycznych.

Czy osoba niepełnoletnia może wziąć udział w przeżyciu?
Tak, osoba niepełnoletnia może latać paralotnią, jednakże wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego. Ponadto waga uczestnika musi mieścić się w przedziale: 35-105 kg.

Lot Widokowy Paralotnią - Voucher na prezent

Szukasz wyjątkowego przeżycia, które dostarczy mnóstwo emocji Twojemu mężowi lub Twojej żonie? Lot Widokowy Paralotnią  to doskonała rozrywka i sposób na przeżycie wspaniałej przygody! Idealnie sprawdzi się jako prezent imieninowy lub gwiazdkowy! Podarunek, z którego z pewnością ucieszy się zarówno tata, jak i mama!
Zamiast rzeczy, podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kasina Wielka

Obowiązujący strój

Zalecamy cieplejsze ubranie, gdyż na wysokości mogą panować niskie temperatury niezależnie od pogody. Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Lot trwa około 10-20 min. w zależności od warunków atmosferycznych.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od kwietnia do października.

Ważne informacje

Voucher zapewnia lot paralotnią w tandemie, w towarzystwie pilota. Minimalny wiek uczestnika: 8 lat. W przypadku osób niepełnoletnich potrzebna jest pisemna zgoda opiekuna prawnego. Waga uczestnika 35 - 105 kg (w ubraniu). Na miejscu istnieje możliwość wykupienia filmu z lotu.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

AJSP

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

Krzysztof

Świetny kontakt z organizatorami, wybierając ich zdajecie się Państwo na doświadczonych profesjonalistów. Polecam wziąć nagranie z lotu - za niewielką dopłatą można uwiecznić bezcenne wspomnienia w świetnej jakości. W 100% polecam!

Piotr K.

Jestem bardzo zadowolony. Bardzo sympatycznym i miły pilot. Moim zdaniem pełen profesjonalizm. Polecam

Grzegorz N .

Bardzo ciekawe przeżycie! Polecam każdemu kto lubi oglądać świat z innej perspektywy:) Dla tych co się boją - nie ma czego! Nawet przez moment nie poczułem się niekomfortowo w trakcie lotu :)

Marcin J.

Bardzo fajna obsługa, pomocna w organizacji. Sam lot w malowniczym miejscu miał chyba trwać 10-20 minut, ale zdaje się, że trwał sporo więcej, bo noszenie sprzyjało. Pozdrawiam!

Tomasz Cz.

Wyświetlono 5 z 8

Zobacz inne propozycje