JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Romantyczny Lot Helikopterem dla Dwojga | Warszawa

Romantyczny Lot Helikopterem dla Dwojga | Warszawa


Konstancin-Jeziorna
2 os.

599 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
599 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chcecie przeżyć naprawdę romantyczne chwile? Czeka Was podniebna przygoda we dwoje. Spędzicie wspólnie niesamowity czas, a otaczające Was widoki zaprą dech w piersiach. Romantyczny Lot Helikopterem dla Dwojga to świetna okazja, żeby nacieszyć się swoją obecnością i zobaczyć świat z innej perspektywy. Lot helikopterem Robinson R44 zapewni Wam masę wrażeń, które będziecie miło wspominać przez długi czas! Przekonacie się, że z tej wysokości wszystko wygląda znacznie inaczej. To także znakomita okazja, żeby odprężyć się i zapomnieć o codziennych sprawach. Wasze wszelkie obowiązki zostaną na dole, a Wy przeniesiecie się pod same chmury. Czy może być coś bardziej romantycznego?

Prezent obejmuje:

  • Lot helikopterem Robinson R44 dla dwóch osób,
  • Niesamowite widoki!


Jaki jest minimalny wiek uczestnika?

Minimalny wiek to 6 lat, natomiast decyzja o możliwości odbycia lotu spoczywa na rodzicu lub opiekunie prawnym. Dzieci do 12 roku życia mogą odbyć lot jedynie w obecności opiekuna.

Czy z lotu może skorzystać kobieta w ciąży?
Tak, kobieta w ciąży może skorzystać z lotu, chyba że lekarz zalecił takie przeciwwskazanie.

Jaka jest maksymalna ilość osób lecących helikopterem?
Oferta ma charakter romantycznego lotu, na pokładzie znajdują się jedynie osoby obdarowane oraz pilot.

Czy lęk wysokości jest przeciwwskazaniem do odbycia lotu?
Jest to kwestia indywidualna, natomiast wiele osób z tą dolegliwością potwierdziło, że lęk wysokości nie stanowi przeszkody oraz nie jest odczuwalny w śmigłowcu.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga jednego uczestnika to 120 kg, natomiast łączna waga pasażerów nie może przekroczyć 210 kg.

Pomysł na prezent dla ukochanej osoby to nie lada wyzwanie? Chcesz sprawić komuś prawdziwą przyjemność! Pamiętaj, że oryginalny upominek to klucz do sukcesu! Podaruj Romantyczny Lot Helikopterem dla Dwojga, który ucieszy nawet najbardziej wymagających! Ta podniebna przygoda to także świetna propozycja na prezent na ślub czy rocznicę. A możesz potrzebny Ci pomysł na Walentynki? Lot helikopterem na pewno uszczęśliwi Twoją drugą połówkę!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Konstancin-Jeziorna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

10 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Lot odbywa się w kierunku Góry Kalwarii. Min. wiek uczestnika to 6 lat. Do 12 roku życia młodzi pasażerowie muszą latać pod nadzorem opiekuna. Każdy pasażer otrzymuje specjalne słuchawki lotnicze, które chronią przed hałasem i umożliwiają swobodną komunikację między wszystkimi pasażerami i pilotem. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda/obecność opiekuna prawnego. Należy zabrać ze sobą dowód tożsamości. Maksymalna waga uczestnika to 120 kg, ale waga wszystkich 2 uczestników nie może przekroczyć 210 kg. Możliwość realizacji wyłącznie w niedzielę. LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (11)

Wszystkie opinie(11)
1 2 3 4 5
Iryna M.

Profesjonalizm pilota Bartka na 5. A organizacja z czasem to na 3+ Ale fajne niezapomniane emocje

Agnieszka

Ogólnie lot fajny, pierwsze przeżycie w helikopterze. Tylko nie rozumiem czemu to jest lot nad Warszawa jak owego nie przypomina, zalecam zmianę na lot nad woda. 10-minutowego lotu nie opłaca się brać, ponieważ ledwo się poleci i już się wraca. Pozdrawiam

Joanna

Wszystko super, piękne widoki

Józef K.

Było bardzo fajnie. Niepowtarzalne przeżycie. Bardzo mila obsluga. Bardzo polecam.....

Wojciech Węcławek

Super sprawa - wszystko sprawnie, mega profesjonalnie. Pilot bardzo kontaktowy a widoki rewelacyjne! Następnym razem zdecyduję się na dłuższy lot na Stadion Narodowy. Gorąco polecam!!

1 2 3

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.