JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Paralotnią | Kraków (okolice) | Bielsko - Biała (okolice)

Lot Paralotnią | Kraków (okolice) | Bielsko - Biała (okolice)


Góra Żar, Góra Skrzyczne
1 os.

249 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Zachwycają Cię latające maszyny? A może lubisz podziwiać widoki i patrzeć na świat oraz przyrodę z góry? Lot paralotnią to prezent skierowany właśnie dla Ciebie! Już teraz masz okazję być niczym szybujący ptak i doświadczyć uczucia niesamowitej wolności. Adrenalina i doskonała zabawa gwarantowana.Tego przeżycia nie zapomnisz nigdy! Pozwól sobie na chwilę szaleństwa i poczuj nieskazitelnie czyste powietrze na wysokości kilkuset metrów!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot paralotnią dla jednej osoby.

Gdzie można zrealizować prezent? 
Loty odbywają się na Górze Skrzyczne i Górze Żar. 

Czy są jakieś ograniczenia?
Maksymalna waga uczestnika to 120 kg. Z prezentu mogą korzystać dzieci od 8 lat, za zgodą prawnego opiekuna (poświadczenie notarialne) lub pod jego obecnością na miejscu realizacji.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu?
Przeciwwskazaniami do realizowania lotu są wszelkiego rodzaju choroby serca, choroby umysłowe i epilepsja. Jeżeli osoba, która chciałaby wziąć udział w locie ma jakiekolwiek wątpliwości, co do swojego stanu zdrowia, należy wcześniej skonsultować się ze swoim lekarzem.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Paralotnie – sposób na spełnienie marzeń o lataniu

Czy wiesz, że...
Paralotnia może wznieść się na wysokość ok. 4000 metrów!

Lot paralotnią sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla niej, prezent na Dzień Ojca

Chciałbyś podarować bliskiej Ci osobie coś, czego nie zapomni do końca życia? Szukasz oryginalnego prezentu, który ma w sobie “to coś”? Idealnie trafiłeś! Lot paralotnią sprawdzi się zarówno jako prezent dla Niego, jak i prezent dla Niej. Wyjątkowe przeżycia, pełne uśmiechu wspomnienia i emocje gwarantowane! Podaruj komuś voucher na lot paralotnią!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Góra Żar, Góra Skrzyczne

Obowiązujący strój

Ubranie odpowiednie dla panujących warunków atmosferycznych. Buty z płaską podeszwą.

Czas trwania

Lot trwa około 10-20 min. w zależności od warunków atmosferycznych.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Maksymalna waga uczestnika 120kg. Minimalny wiek: 8 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda opiekuna prawnego lub jego obecność podczas realizacji. Dodatkowe opłaty na miejscu: bilet na kolejkę na Skrzyczne lub na górę Żar. Lokalizacja i dokładne miejsce startu może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych. Dzień przed wykonaniem usługi następuje ostateczne potwierdzenie możliwości lotu ze względu na przewidywaną prognozę pogody oraz potwierdzenie miejsca realizacji.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
1 2 3 4 5
Monika

Inspirujące doświadczenie. Jedyne czego się bałam to tego, że mi się spodoba. I spodobało! To był mój pierwszy lot, ale z pewnością nie ostatni.

Kacper L.

Coś pięknego . Lot z doświadczonym pilotem w bardzo dobrych warunkach pogodowych z pięknymi widokami dały niesamowite wrażenia na całe życie . Polecam warto

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.