Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Pierwszy Kurs Pilotażu | Warszawa

4.9 31 Opinii

Pierwszy Kurs Pilotażu | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1849,99 zł

1849,99 zł

O prezencie

Zazdrośnie patrzysz w niebo? Marzysz o tym, żeby zostać pilotem prawdziwego samolotu? To przeżycie powstało z myślą o Tobie! Pierwszy kurs pilotażu umożliwia osobom bez doświadczenia lotniczego samodzielne pilotowanie samolotu. Na początku czeka Cię wprowadzenie teoretyczne. Spokojnie - zamiast książek czeka Cię symulator lotów Full Motion Redbird. Następnie pod czujnym okiem instruktora wykonasz trzydziestominutowy lot. Będziesz mógł poczuć jak reagują stery samolotu oraz w jaki sposób działają przyrządy lotnicze. Zobacz jak wyglądają okolice Warszawy z lotu ptaka i przekonaj się, czy masz potencjał aby zostać prawdziwym pilotem Kto wie, może to początek pasji na całe życie?

 

Prezent obejmuje:

  • Opiekę instruktorską,
  • Szkolenie toeretyczne,
  • 30 minut lotu na symulatorze Full Motion Redbird,
  • Lot za sterami samolotu - PS-28 Cruiser, w razie niedostępności - Cessna 150/152,
  • Sprzęt niezbędny do realizacji.
 
Nie masz pomysłu na prezent na Gwiazdkę? Świąteczny prezent dla mężczyzny spędza Ci sen z powiek? Pierwszy kurs pilotażu to genialny upominek na każdą okazję. To nie tylko niespodzianka, lecz także możliwość rozwoju, gwarancja trwałych wspomnień oraz świetnej zabawy. Idź z duchem czasu i podaruj bliskiej osobie voucher na prezent. Wykaż się kreatywnością i podaruj ekskluzywny prezent dla fana samolotów.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godz. szkolenia teoretycznego + 30 minut ćwiczeń na symulatorze + 30 minut lotu samolotem

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Niezbędne dokumenty wymagane do przystąpienia do kursu: dowód osobisty (kserokopia), poświadczenie wykształcenia (co najmniej gimnazjalne - kserokopia). Dodatkowo wypełnić należy: deklarację i umowę o szkoleniu (podczas wykładu teoretycznego). Maksymalna waga uczestnika to 100 kg. Kurs podzielony jest na część teoretyczną i praktyczną. Kurs odbywa się na symulatorze Full Motion Redbird oraz samolocie dwuosobowym typu PS-28 Cruiser (w przypadku niedostępności samolotu PS-28, kurs może odbyć się na samolocie Cessna 150/152). Kontakt w celu rezerwacji możliwy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Ventum Air

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.9 31 Opinii

Katarzyna P.

Wszystko odbyło się wprost perfekcyjnie: realizacja w przeciągu trzech dni od kontaktu, instruktor był doskonałym mentorem - spokojnym, cierpliwym, o wysokich kompetencjach i przemiłej osobowości. Dzięki niemu całe wydarzenie przebiegło w fantastycznej atmosferze i pozostawiło wyłącznie bardzo pozytywne wspomnienia. A sam lot - poziom adrenaliny w kosmosie, euforia jaką trudno sobie wyobrazić! Z całą pewnością jeden z najlepszych dni w moim życiu!

Adrian Sz.

Było super, komunikacja na wysokim poziomie, wszystko dobrze wytłumaczone, lot mógłby być dłuższy.

Maciej P.

Było GENIALNIE!!!!!

Bogdan D.

Prezent podobał się w całości - spełnił oczekiwania. nie było żadnych problemów ani z terminem ani wykonaniem.

Grzegorz Błażejewski

Wszystko było dobrze zorganizowane, tylko pogoda niedopisała. Uważam, że przelot powinien być przełożony na inny termin, aby można było zrealizować prezent w całości. A tak pozostał pewien niedosyt. Można ewentualnie powtórzyć przelot przy sprzyjającej pogodzie. Pozdrawiam.

Wyświetlono 5 z 20

Zobacz inne propozycje