JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pierwszy Kurs Pilotażu | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pierwszy Kurs Pilotażu | Warszawa

Warszawa
1 os.

899 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
899 zł

Zazdrośnie patrzysz w niebo? Marzysz o tym, żeby zostać pilotem prawdziwego samolotu? To przeżycie powstało z myślą o Tobie! Pierwszy kurs pilotażu umożliwia osobom bez doświadczenia lotniczego samodzielny pilotowanie samolotu. Na początku czeka Cię wprowadzenie teoretyczne. Spokojnie - zamiast książek czeka Cię symulator lotów Full Motion Redbird. Następnie pod czujnym okiem instruktora wykonasz trzydziestominutowy lot. Będziesz mógł poczuć jak reagują stery samolotu oraz w jaki sposób działają przyrządy lotnicze. Zobacz jak wyglądają okolice Warszawy z lotu ptaka i przekonaj się, czy masz potencjał aby zostać prawdziwym pilotem Kto wie, może to początek pasji na całe życie?

 

Prezent obejmuje:

  • Opiekę instruktorską,
  • Szkolenie toeretyczne,
  • 30 minut lotu na symulatorze Full Motion Redbird,
  • Lot za sterami samolotu - PS-28 Cruiser, w razie niedostępności - Cessna 150/152,
  • Sprzęt niezbędny do realizacji.

Nie masz pomysłu na prezent na Gwiazdkę? Świąteczny prezent dla mężczyzny spędza Ci sen z powiek? Pierwszy kurs pilotażu to genialny upominek na każdą okazję. To nie tylko niespodzianka, lecz także możliwość rozwoju, gwarancja trwałych wspomnień oraz świetnej zabawy. Idź z duchem czasu i podaruj bliskiej osobie voucher na prezent. Wykaż się kreatywnością i podaruj ekskluzywny prezent dla fana samolotów.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1 godz. szkolenia teoretycznego + 30 minut ćwiczeń na symulatorze + 30 minut lotu samolotem

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Niezbędne dokumenty wymagane do przystąpienia do kursu: dowód osobisty (kserokopia), poświadczenie wykształcenia (co najmniej gimnazjalne - kserokopia). Dodatkowo wypełnić należy: deklarację i umowę o szkoleniu (podczas wykładu teoretycznego). Maksymalna waga uczestnika to 100 kg. Wymagane polskie obywatelstwo. Kurs podzielony jest na część teoretyczną i praktyczną. Kurs odbywa się na symulatorze Full Motion Redbird oraz samolocie dwuosobowym typu PS-28 Cruiser (w przypadku niedostępności samolotu PS-28, kurs może odbyć się na samolocie Cessna 150/152). Kontakt w celu rezerwacji możliwy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2150
Filtruj Prezenty

Opinie (10)

Grzegorz Błażejewski

Wszystko było dobrze zorganizowane, tylko pogoda niedopisała. Uważam, że przelot powinien być przełożony na inny termin, aby można było zrealizować prezent w całości. A tak pozostał pewien niedosyt. Można ewentualnie powtórzyć przelot przy sprzyjającej pogodzie. Pozdrawiam.

Iwona Ejsmund

Bardzo mi się podobało - całe wydarzenie zaplanowane bardzo sensownie, dostosowane do możliwości i umiejętności obdarowanego. Obaj panowie bardzo sympatyczni i pomocni. Super atmosfera. Warto było! Być może do powtórzenia :-)

Zdzisław Rzentarzewski

Bardzo przyjazna atmosfera, świetna współpraca z klientem fachowa obsługa. Niezapomniane wrażenia, będę wszystkim znajomym polecał taki prezent.

Maciej

Rewelacja, super profesjonalnie, bardzo miła atmosfera. Polecam, superfajny prezent!!!:)

Tadek

Wspaniały prezent dla kogoś, kto che chociaż przez chwilę być pilotem.

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.