(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekstremalny Lot Zapoznawczy z Akrobacjami | Katowice

5.0 1 Opinii

Ekstremalny Lot Zapoznawczy z Akrobacjami | Katowice


Katowice
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1845,00 zł

1845,00 zł

O prezencie

Szukasz prawdziwej przygody, którą zapamiętasz już na zawsze? Marzysz o podniebnym szaleństwie i pełnej adrenaliny zabawie? Zapoznaj się z niezwykłymi emocjami podczas Ekstremalnego Lotu Zapoznawczego z Akrobacjami na katowickim niebie! Wsiądź na pokład samolotu Extra 330 LC, zapnij pasy i pozwól pilotowi zademonstrować, co potrafi! Beczki, pętle, korkociągi - niezależnie od tego, czy widziałeś filmiki z takich akrobacji, czy też pierwszy raz słyszysz te nazwy - przeżyjesz podniebną przygodę życia, o której do tej pory można było tylko śnić. Czy masz ochotę spełnić swoje marzenia i poczuć się jak na pokazach lotniczych? Wskakuj na pokład samolotu i ruszaj na spotkanie z powietrznym przeżyciem! Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą kartę SD - Twoje spełnianie marzeń zostanie dokładnie uwiecznione! Chwilo trwaj jak najdłużej!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje lot zapoznawczy samolotem, podczas którego będą wykonywane akrobacje. Prezent przeznaczony jest dla jednej osoby.

Na pokładzie jakiego samolotu będę lecieć?
Przeżycie odbywa się na pokładzie Extra 330 LC.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa około 40 minut, z czego 10 minut spędzisz w powietrzu.

Jakie akrobacje podczas lotu będzie wykonywał pilot?
Wykwalifikowany pilot pokaże podstawowe figury akrobacji lotniczych, będą to m.in.: Pętla, Beczka i Korkociąg. Reszta figur stanowi niespodziankę.

Jakie wymagania muszę spełnić, by wsiąść na pokład samolotu i przeżyć powietrzną przygodę?
Twoja waga nie może przekraczać 120 kg, a maksymalny wzrost to 200 cm.
Ponadto uczestnik przeżycia musi mieć ogólny, dobry stan zdrowia oraz nie spożywać alkoholu (oraz innych zabronionych środków) min. 24h przed lotem.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna prawnego.

Czy lot może być filmowany?
Tak, uczestnik przygody musi dostarczyć własną kartę SD.

Skąd startuje samolot?
Samolot startuje i kończy lot w Katowicach, na lotnisku Muchowiec.

Ekstremalny Lot Zapoznawczy z Akrobacjami | Katowice sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla kobiety, prezent urodzinowy, prezent na Święta

Szukasz niezwykłego przeżycia, które spełni marzenia bliskiej Ci osoby o powietrznej przygodzie? Nie wiesz jaki oryginalny prezent dla męża wybrać z okazji rocznicy ślubu? Ekstremalny Lot Zapoznawczy z Akrobacjami, odbywający się na Śląsku, to nietuzinkowy podarunek - idealny na 30, 40 lub 50 urodziny! Voucher na lot samolotem, podczas którego wykonywane będą przeróżne akrobacje, niczym na pokazach lotniczych! Emocjonująca przygoda, pełen adrenaliny lot samolotem, to super prezent - pasujący dla każdego i na każdą okazję. Ekstremalne przeżycie w powietrzu to okazja dla marzycielek i marzycieli, by przekuć marzenia we wspomnienia i zapewnić sobie przygodę życia! Podaruj emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Na realizację prezentu zarezerwuj sobie około 40 minut, sam lot trwa 10 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Ważne informacje

W trakcie lotu wykwalifikowany pilot pokaże podstawowe figury akrobacji lotniczej tj. np. Pętla, Beczka, Korkociąg itp. Maks. waga uczestnika 120 kg, maks. wzrost 200 cm, min, wiek 16 lat (za zgodą prawnych opiekunów). Istnieje możliwość filmowania lotu jednak osoba obdarowana musi dostarczyć swoją kartę SD. Ostateczną decyzję o starcie podejmuje Kapitan statku powietrznego. Przed wykonaniem lotu osoba obdarowana musi podpisać Oświadczenie Woli.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Firebirds Flight Academy

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Tomasz K.

Rewelacyjne przeżycie dla każdego miłośnika pokazów lotniczych i mocnych wrażeń! Lot akrobacyjny daje mnóstwo frajdy w powietrzu - szczególnie gdy się przejmuje stery :) Zakochałem się po uszy! Esencja radości. Gorąco polecam!

Zobacz inne propozycje