Lot Motolotnią VIP z Filmowaniem | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinie

Lot Motolotnią VIP z Filmowaniem | Wrocław (okolice)


Lotnisko Szymanów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

619,00 zł

619,00 zł

O prezencie

Marzysz o tym, by na chwilę oderwać się od ziemi? Z zachwytem patrzysz w niebo? Daj się unieść ultralekkim statkiem powietrznym i zapomnij o tym, co zostawiasz na dole! Podziwiaj widoki oraz delektuj się podmuchem wiatru na policzkach. To będzie niesamowite przeżycie, które zostanie w Twojej pamięci na długo, a film i zdjęcia, które dla Ciebie zrobimy ułatwią Ci powrót do tych chwil. Lot motolotnią rozbudzi w Tobie dawkę emocji! Pozostaje tylko przygotować się do startu!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: lot szkolno-zapoznawczy z instruktorem z możliwością pilotowania motolotni, certyfikat odbycia lotu oraz breloczek lotniczy na pamiątkę, a także filmy i zdjęcia z lotu.

Na jakiej wysokości obywa się lot?
Podczas lotu wzbijamy się na wysokość 500 metrów i z tej wysokości podziwiamy malownicze tereny położone nad rzeką Odrą.

Lot Motolotnią VIP z Filmowaniem | Wrocław (okolice) to przeżycie które zadowoli każdego! Idealnie sprawdzi się jako prezent dla osoby kochającej sport i emocje. Bliska Ci osoba sprawdzi swoje umiejętności za sterami statku powietrznego i nacieszy wzrok pięknymi krajobrazami. Podaruj niesamowity voucher na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lotnisko Szymanów

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny, wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Loty odbywają się od 1 kwietnia do 30 września. Minimalny wiek- 12 lat (osoby poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych). Limit wagowy to 100 kg (łącznie z ubiorem). Wymagana jest bezwzględna trzeźwość. Rezerwacji terminu lotu należy dokonywać wyłącznie drogą telefoniczną. Rezerwacje na terminy od poniedziałku do piątku muszą być dokonywane z 7-dniowym wyprzedzeniem, rezerwacje na terminy weekendowe- z wyprzedzeniem 30-dniowym.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FLYTECH

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.