Lot Motolotnią VIP z Filmowaniem | Wrocław (okolice)

0.0 0 Opinii

Lot Motolotnią VIP z Filmowaniem | Wrocław (okolice)


Lotnisko Szymanów
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

619,00 zł

619,00 zł

O prezencie

Marzysz o tym, by na chwilę oderwać się od ziemi? Z zachwytem patrzysz w niebo? Daj się unieść ultralekkim statkiem powietrznym i zapomnij o tym, co zostawiasz na dole! Podziwiaj widoki oraz delektuj się podmuchem wiatru na policzkach. To będzie niesamowite przeżycie, które zostanie w Twojej pamięci na długo, a film i zdjęcia, które dla Ciebie zrobimy ułatwią Ci powrót do tych chwil. Lot motolotnią rozbudzi w Tobie dawkę emocji! Pozostaje tylko przygotować się do startu!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: lot szkolno-zapoznawczy z instruktorem z możliwością pilotowania motolotni, certyfikat odbycia lotu oraz breloczek lotniczy na pamiątkę, a także filmy i zdjęcia z lotu.

Na jakiej wysokości obywa się lot?
Podczas lotu wzbijamy się na wysokość 500 metrów i z tej wysokości podziwiamy malownicze tereny położone nad rzeką Odrą.

Lot Motolotnią VIP z Filmowaniem | Wrocław (okolice) to przeżycie które zadowoli każdego! Idealnie sprawdzi się jako prezent dla osoby kochającej sport i emocje. Bliska Ci osoba sprawdzi swoje umiejętności za sterami statku powietrznego i nacieszy wzrok pięknymi krajobrazami. Podaruj niesamowity voucher na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lotnisko Szymanów

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny, wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Loty odbywają się od 1 kwietnia do 30 września. Minimalny wiek- 12 lat (osoby poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych). Limit wagowy to 100 kg (łącznie z ubiorem). Wymagana jest bezwzględna trzeźwość. Rezerwacji terminu lotu należy dokonywać wyłącznie drogą telefoniczną. Rezerwacje na terminy od poniedziałku do piątku muszą być dokonywane z 7-dniowym wyprzedzeniem, rezerwacje na terminy weekendowe- z wyprzedzeniem 30-dniowym.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FLYTECH

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.