JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Motolotnią VIP z Filmowaniem | Wrocław (okolice)

Lot Motolotnią VIP z Filmowaniem | Wrocław (okolice)


Lotnisko Szymanów
1 os.

619 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
619 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Marzysz o tym, by na chwilę oderwać się od ziemi? Z zachwytem patrzysz w niebo? Daj się unieść ultralekkim statkiem powietrznym i zapomnij o tym, co zostawiasz na dole! Podziwiaj widoki oraz delektuj się podmuchem wiatru na policzkach. To będzie niesamowite przeżycie, które zostanie w Twojej pamięci na długo, a film i zdjęcia, które dla Ciebie zrobimy ułatwią Ci powrót do tych chwil. Lot motolotnią rozbudzi w Tobie dawkę emocji! Pozostaje tylko przygotować się do startu!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: lot szkolno-zapoznawczy z instruktorem z możliwością pilotowania motolotni, certyfikat odbycia lotu oraz breloczek lotniczy na pamiątkę, a także filmy i zdjęcia z lotu.

Na jakiej wysokości obywa się lot?
Podczas lotu wzbijamy się na wysokość 500 metrów i z tej wysokości podziwiamy malownicze tereny położone nad rzeką Odrą.

Lot Motolotnią z Filmowaniem sprawdzi się jako:

prezent dla mężczyzny, prezent dla kobiety, prezent na urodziny. 

Nie masz pomysłu na prezent dla niego? Szukasz prezentu na urodziny? Lot Motolotnią, to przeżycie które zadowoli każdego! Idealnie sprawdzi się jako prezent dla osoby kochającej sport i emocje. Bliska Ci osoba sprawdzi swoje umiejętności za sterami statku powietrznego i nacieszy wzrok pięknymi krajobrazami. Podaruj niesamowity voucher na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lotnisko Szymanów

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny, wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Loty odbywają się od 1 kwietnia do 30 września. Minimalny wiek- 12 lat (osoby poniżej 18 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych). Limit wagowy to 100 kg (łącznie z ubiorem). Wymagana jest bezwzględna trzeźwość. Rezerwacji terminu lotu należy dokonywać wyłącznie drogą telefoniczną. Rezerwacje na terminy od poniedziałku do piątku muszą być dokonywane z 7-dniowym wyprzedzeniem, rezerwacje na terminy weekendowe- z wyprzedzeniem 30-dniowym.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.