Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot w Tunelu Aerodynamicznym | Leszno

Zobacz film
5.0 24 Opinii

Lot w Tunelu Aerodynamicznym | Leszno


Leszno (okolice Poznania)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

179,00 zł

179,00 zł

O prezencie

Latanie kojarzy się głównie z siedzeniem w fotelu pasażera i spoglądaniem na mijane obłoki. Teraz już nie musisz zajmować miejsca w samolocie, by oderwać się od ziemi! Brzmi to nieprawdopodobnie, jednak właśnie to zapewnia Lot w Tunelu Aerodynamicznym. Emocje, których doświadczysz unosząc się w powietrzu bez pomocy jakiegokolwiek pojazdu to coś, czego nie można z niczym porównać.To urządzenie jest używane przez skoczków spadochronowych do ćwiczeń, więc może po całym doświadczeniu zdecydujesz się na skok? Wszystko w Twoich rękach!

Czym jest lot w tunelu aerodynamicznym?
Tunel aerodynamiczny to inaczej symulator lotu. Urządzenie, które generuje silne strugi powietrza, dzięki którym możemy unosić się w powietrzu i jednym słowem latać. Gwarantuje to w pełni kontrolowane, stałe warunki lotu. W tunelu doświadczamy czym jest swobodne, niczym nie skrępowane latanie. Kontrolując ruchy swojego ciała, za pomocą siły mięśni możemy wpływać na kierunki lotu, unoszenie się i opadanie.

Czy muszę być skoczkiem, aby odbyć lot w tunelu aerodynamicznym?
Oczywiście, że nie. Lot w tunelu aerodynamicznym jest dla wszystkich, dla dzieci oraz dorosłych. Latać można już od 5 roku życia. Do odbycia lotu nie potrzebujesz żadnych specjalnych szkoleń ani przygotowań, gdyż przed lotem instruktorzy przeprowadzą profesjonalne szkolenie, a podczas samego lotu będą czuwać nad Twoim bezpieczeństwem.

W co należy się ubrać?
Na miejscu zostanie dla Was dobrany odpowiedni kombinezon, kask, oraz gogle. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy można robić fikołki?
Nie, tylko osoby doświadczone wykonują ewolucje powietrzne.

Czy można zamówić nagranie z lotu?
Można dokupić nagranie z lotu na miejscu w recepcji. Przy własnym pendrive jest to kwota 30zł.

Czy są jakieś przeciwwskazania do realizacji?
Przeciwwskazaniami do lotu w tunelu aerodynamicznym są problemy ze stawami barkowymi, problemy z kręgosłupem uniemożliwiające bezpieczne wygięcie się do tyłu, przebyty udar bądź zawał serca, choroby psychiczne oraz stan po spożyciu alkoholu lub środków odurzających. Maksymalna waga uczestnika: 110 kg.
W przypadku kobiet – ciąża.

Okazja, żeby polatać nie zdarza się często. Teraz możesz podarować ją komuś jako prezent na Boże Narodzenie albo Mikołajki. Nie jedna osoba ucieszy się znalazłszy taki niebanalny upominek pod choinką. To oryginalny prezent dla męża lub chłopaka, którego realizacja zostanie na długo zapamiętana. Dostawszy taki podarunek każdy uzna, że życie to przygoda. To bardzo pomysłowy podarek, ponieważ rzadko zdarza się otrzymać takie doświadczenie w prezencie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Leszno (okolice Poznania)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

1 minuta.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia wszelkie niezbędne sprzęty do odbycia lotu: kombinezon, kask, gogle. Maksymalna waga uczestnika: 110 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FreeFlyCenter

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 24 Opinii

Marta K.

Nic nie wymaga zmiany, wszystko przeprowadzono bardzo profesjonalne i w miłej atmosferze

Rafał G.

Bardzo ciekawe doświadczenie dosłownie zapierające dech, a dzięki sympatycznym ekipie z obsługi czułem się bezpiecznie i odlotowo.

Norbert

Mega wrażenia, coś co warto przeżyć

Patrycja

Polecam, ciekawe doświadczenie ;)

Agnieszka S.

Niezapomniane przeżycie, polecam każdemu , nie ma się czego bać , lot w tunelu jest bardzo przyjemny i pełen emocji ;)

Wyświetlono 5 z 22

Zobacz inne propozycje