Lot w Tunelu Aerodynamicznym | Leszno

Zobacz film
4.3 4 Opinie

Lot w Tunelu Aerodynamicznym | Leszno


Leszno (okolice Poznania)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

139,00 zł

139,00 zł

O prezencie

Latanie kojarzy się głównie z siedzeniem w fotelu pasażera i spoglądaniem na mijane obłoki. Teraz już nie musisz zajmować miejsca w samolocie, by oderwać się od ziemi! Brzmi to nieprawdopodobnie, jednak właśnie to zapewnia Lot w Tunelu Aerodynamicznym. Emocje, których doświadczysz unosząc się w powietrzu bez pomocy jakiegokolwiek pojazdu to coś, czego nie można z niczym porównać.To urządzenie jest używane przez skoczków spadochronowych do ćwiczeń, więc może po całym doświadczeniu zdecydujesz się na skok? Wszystko w Twoich rękach!

Czym jest lot w tunelu aerodynamicznym?
Tunel aerodynamiczny to inaczej symulator lotu. Urządzenie, które generuje silne strugi powietrza, dzięki którym możemy unosić się w powietrzu i jednym słowem latać. Gwarantuje to w pełni kontrolowane, stałe warunki lotu. W tunelu doświadczamy czym jest swobodne, niczym nie skrępowane latanie. Kontrolując ruchy swojego ciała, za pomocą siły mięśni możemy wpływać na kierunki lotu, unoszenie się i opadanie.

Czy muszę być skoczkiem, aby odbyć lot w tunelu aerodynamicznym?
Oczywiście, że nie. Lot w tunelu aerodynamicznym jest dla wszystkich, dla dzieci oraz dorosłych. Latać można już od 5 roku życia. Do odbycia lotu nie potrzebujesz żadnych specjalnych szkoleń ani przygotowań, gdyż przed lotem instruktorzy przeprowadzą profesjonalne szkolenie, a podczas samego lotu będą czuwać nad Twoim bezpieczeństwem.

W co należy się ubrać?
Na miejscu zostanie dla Was dobrany odpowiedni kombinezon, kask, oraz gogle. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy można robić fikołki?
Nie, tylko osoby doświadczone wykonują ewolucje powietrzne.

Czy można zamówić nagranie z lotu?
Można dokupić nagranie z lotu na miejscu w recepcji. Przy własnym pendrive jest to kwota 30zł.

Czy są jakieś przeciwwskazania do realizacji?
Przeciwwskazaniami do lotu w tunelu aerodynamicznym są problemy ze stawami barkowymi, problemy z kręgosłupem uniemożliwiające bezpieczne wygięcie się do tyłu, przebyty udar bądź zawał serca, choroby psychiczne oraz stan po spożyciu alkoholu lub środków odurzających.
W przypadku kobiet – ciąża.

Okazja, żeby polatać nie zdarza się często. Teraz możesz podarować ją komuś jako prezent na Boże Narodzenie albo Mikołajki. Nie jedna osoba ucieszy się znalazłszy taki niebanalny upominek pod choinką. To oryginalny prezent dla męża lub chłopaka, którego realizacja zostanie na długo zapamiętana. Dostawszy taki podarunek każdy uzna, że życie to przygoda. To bardzo pomysłowy podarek, ponieważ rzadko zdarza się otrzymać takie doświadczenie w prezencie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Leszno (okolice Poznania)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

1 minuta.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby oglądające realizację prezentu.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia wszelkie niezbędne sprzęty do odbycia lotu: kombinezon, kask, gogle. Zalecane obuwie i strój sportowy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FreeFlyCenter

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.3 4 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Agata M.

Sam lot w tunelu aerodynamicznym był cudowny. Jedyny minus realizacji to niezbyt wyraźnie podana jest informacja, że to tylko 1 minuta.

Aleksandra Binkiewicz

Było świetnie! Cała ekipa zgrana, wszystko dobrze przebiegło. Polecam każdemu niezapomniane wrażenia.

Aleksandra Roszak

Lot w tunelu aerodynamiczym był fantastyczny. Mega niezapomniane przeżycia, na pewno wróce tam jeszcze raz może juz nawet na skok ze spadochronem. Polecam każdemu kto kocha adreanaline i swietna zabawę.

Ania F.

Rewelacyjna przygoda! Dla młodszych i starszych tak samo :) instruktorzy fikołki robili tam i widać że swobodnie się czuli w tunelu ja to jak na pierwszy raz musiałam się oswoić z powietrzem. Dobrze że 3 minuty sobie wykupiłam to najpierw przez 1,5 minuty zorientowałam się co i jak a kolejne minuty już swobodnie sobie latałam.Do samej góry z instruktorem poleciałam :)

Andrzej Bryjak

Bardzo sprawnie w pełni bezpiecznie przeprowadzony przez profesjonalistów lot w tunelu aerodynamicznym. Mając świadomość profesjonalnej obsługi imprezy poczułem się bardzo swobodnie i bezpiecznie . Bardzo dziękuję za wspaniałe wrażenia , będę rekomendował waszą firmę . Jedyny bardzo mały nie dosyt wrażeń to chęć lotu w trakcie imprezy wyżej , wyżej , ale myślę że następnym razem tak będzie .

Wyświetlono 5 z 9

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.