Lot Widokowy Wzdłuż Tatr i Przełomem Białki

Tylko u nas
4.7 2 Opinie

Lot Widokowy Wzdłuż Tatr i Przełomem Białki


Nowy Targ
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

989,99 zł

989,99 zł

O prezencie

Z najbliższymi lub ukochaną osobą. Samemu lub z przyjaciółmi. Nie ważne z kim postanowisz spędzić te wyjątkowe chwile możesz być pewny, że niezapomniane przeżycia już na Ciebie czekają! Wsiądźcie razem do samolotu Cessna 172SP i wspólnie polećcie na najbardziej niezwykłą wyprawę w otoczeniu przepięknych szczytów Tatr. Zobacz zamki w Niedzicy i Czorsztynie, niezwykłą tamę na jeziorze, przełomy w wartkim nurcie Dunajca i pogwizdujących w dole flisaków na tratwach pełnych turystów. Podhale to jeden z najpiękniejszych rejonów Polski, a dzięki temu prezentowi znajdą się (dosłownie!) pod Waszymi stopami. Przekonaj się o jego uroku. Pilot czeka!

W ramach prezentu:

  • Zobaczysz najpiękniejsze zakątki podhala.
  • Spędzisz wyjkątkowe chwile w czasie niesamowitego lotu widokowego z najbliższymi
  • Znajdziesz sposób na randkę, romantyczne chwile tylko we dwoje, lub też rozrywkę dla całej rodziny!


Jaki jest minimalny wiek uczestnika?

Decyzja o możliwości odbycia lotu spoczywa na rodzicu lub opiekunie prawnym. Minimalny wiek to 4 lata, osoby niepełnoletnie mogą odbyć lot jedynie w obecności opiekuna.

Czy z lotu może skorzystać kobieta w ciąży?
Tak, kobieta w ciąży może skorzystać z lotu, chyba że lekarz zalecił takie przeciwwskazanie.

Jaka jest maksymalna ilość osób mogących skorzystać z lotu?
Z lotu skorzystać może maksymalnie trzy osoby.

Czy lęk wysokości jest przeciwwskazaniem do odbycia lotu?
Jest to kwestia indywidualna, natomiast wiele osób z tą dolegliwością potwierdziło, że lęk wysokości nie stanowi przeszkody oraz nie jest odczuwalny podczas lotu.

Lot Widokowy Wzdłuż Tatr i Przełomem Białki to idealny prezent dla Panów, Pań, par, przyjaciół, rodizny, znajomych albo kolegów i koleżanek z pracy. Przekonaj się ile radości i niezapomnianych wrażeń dostarczysz tym wyjątkowym podarunkiem!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

40 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów obserwujących z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Ważne informacje

Lot odbywa się wzdłuż granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego, nad Zakopanem, Przełomem Białki oraz nad zamkami w Niedzicy i Czorsztynie. W tym prezencie caly samolot jest do Waszej dyzpozycji. Samolotem może lecieć od 1 do 3 pasażerów.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Nowy Targ

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.7 2 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Krzysztof C.

Przelot widokowy fantastyczny! Kapitalnie jest zobaczyć z góry wszystkie miejsca, które się już zobaczyło "z buta". Tatry są przepiękne, to każdy miłośnik gór wie:), do tego malowniczy Przełom Białki i jezioro Czorsztyńskie z górującymi nad nim zamkami oraz wszystkie urocze miejscowości regionu:) To najcudowniejsze miejsce na Ziemi, a zobaczyć to wszystko z wysokości 300-600 metrów daje niezapomniane wrażenia! POLECAM.

Marek M

Wszystko zgodnie z planem - polecam :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.