eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Widokowy Wzdłuż Tatr i Przełomem Białki

Tylko u nas
5.0 9 Opinii

Lot Widokowy Wzdłuż Tatr i Przełomem Białki


Nowy Targ
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1589,99 zł

1589,99 zł

O prezencie

Z najbliższymi lub ukochaną osobą. Samemu lub z przyjaciółmi. Nie ważne z kim postanowisz spędzić te wyjątkowe chwile możesz być pewny, że niezapomniane przeżycia już na Ciebie czekają! Wsiądźcie razem do samolotu Cessna 172SP i wspólnie polećcie na najbardziej niezwykłą wyprawę w otoczeniu przepięknych szczytów Tatr. Zobacz zamki w Niedzicy i Czorsztynie, niezwykłą tamę na jeziorze, przełomy w wartkim nurcie Dunajca i pogwizdujących w dole flisaków na tratwach pełnych turystów. Podhale to jeden z najpiękniejszych rejonów Polski, a dzięki temu prezentowi znajdą się (dosłownie!) pod Waszymi stopami. Przekonaj się o jego uroku. Pilot czeka!

W ramach prezentu:

  • Zobaczysz najpiękniejsze zakątki podhala.
  • Spędzisz wyjkątkowe chwile w czasie niesamowitego lotu widokowego z najbliższymi
  • Znajdziesz sposób na randkę, romantyczne chwile tylko we dwoje, lub też rozrywkę dla całej rodziny!


Jaki jest minimalny wiek uczestnika?

Decyzja o możliwości odbycia lotu spoczywa na rodzicu lub opiekunie prawnym. Minimalny wiek to 4 lata, osoby niepełnoletnie mogą odbyć lot jedynie w obecności opiekuna.

Czy z lotu może skorzystać kobieta w ciąży?
Tak, kobieta w ciąży może skorzystać z lotu, chyba że lekarz zalecił takie przeciwwskazanie.


Jaka jest maksymalna ilość osób mogących skorzystać z lotu?
Z lotu skorzystać może maksymalnie trzy osoby.


Czy lęk wysokości jest przeciwwskazaniem do odbycia lotu?
Jest to kwestia indywidualna, natomiast wiele osób z tą dolegliwością potwierdziło, że lęk wysokości nie stanowi przeszkody oraz nie jest odczuwalny podczas lotu.


Lot Widokowy Wzdłuż Tatr i Przełomem Białki to idealny prezent dla Panów, Pań, par, przyjaciół, rodizny, znajomych albo kolegów i koleżanek z pracy. Przekonaj się ile radości i niezapomnianych wrażeń dostarczysz tym wyjątkowym podarunkiem!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

40 minut

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Realizacja prezentu możliwa od kwietnia do listopada.

Ważne informacje

Lot odbywa się wzdłuż granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego, nad Zakopanem, Przełomem Białki oraz nad zamkami w Niedzicy i Czorsztynie. W tym prezencie caly samolot jest do Waszej dyzpozycji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Nowy Targ

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 9 Opinii

Bartłomiej D.

Bardzo przyjemna i profesjonalna obsługa, piękne widoki. 10/10

Krzysztof C.

Przelot widokowy fantastyczny! Kapitalnie jest zobaczyć z góry wszystkie miejsca, które się już zobaczyło "z buta". Tatry są przepiękne, to każdy miłośnik gór wie:), do tego malowniczy Przełom Białki i jezioro Czorsztyńskie z górującymi nad nim zamkami oraz wszystkie urocze miejscowości regionu:) To najcudowniejsze miejsce na Ziemi, a zobaczyć to wszystko z wysokości 300-600 metrów daje niezapomniane wrażenia! POLECAM.

Marek M

Wszystko zgodnie z planem - polecam :)

Lucyna

realizacja prezentu przebiegła bezproblemowo, dobry kontakt z wykonawcą. Wrażenia z lotu niesamowite. Dziękuję bardzo :)

Malwina

Przemiła obsługa, sympatyczny pilot. A do tego widoki nie do opisania! Mąż był zachwycony już gdy dostał voucher jako prezent, ale po locie przyznał, że jednak tak na prawdę nie wiedział co Go czeka. Byliśmy pod wrażeniem. Niesamowite widoki, troszkę adrenalinki przy wylocie i lądowaniu - jak najbardziej polecamy! :)

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje