Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga | Katowice

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga | Katowice


Katowice
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

579,00 zł

579,00 zł

O prezencie

Flyspot Katowice - lot w tunelu aerodynamicznym

Wyobraźcie sobie miejsce, w którym spełnicie swoje marzenia o swobodnym lataniu. Miejsce, w którym rzeczy niewyobrażalne, zmieniają się w całkowicie realne. Zapraszamy do miejsca, w którym spełnicie swoje marzenia. Skorzystajcie z Lotu w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga w Katowicach. Geniusz ludzki sprawił, iż możecie wykorzystać najnowocześniejszą technologię, by… doskonale się bawić! Aerotunel to szklana tuba, w której latanie jest możliwe dzięki ogromnym wiatrakom, tworzącym wiatr o prędkości nawet 330 km/h! Położenie się “na powietrzu” to niezwykłe uczucie - dostępne do tej pory tylko dla ptaków i astronautów. Przeżyjcie niesamowitą przygodę, która zmieni Wasze postrzeganie świata i zapewni cudowne wspomnienia na długie lata! Emocje gwarantowane!

Flyspot Katowice - informacje o locie w tunelu aerodynamicznym

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje swobodne loty w tunelu aerodynamicznym, dla dwóch osób.

Jak wyglądają kwestie bezpieczeństwa?
Realizacja odbywa się z doświadczonym instruktorem, który czuwa nad bezpieczeństwem uczestników. Dodatkowo w tunelu zamontowane są profesjonalne siatki bezpieczeństwa, które nie pozwalają na zbyt wysoki lot, co zapewnia niemal stuprocentowe bezpieczeństwo uczestnikom wydarzenia. Sprzęt jest regularnie sprawdzany i posiada wszystkie niezbędne atesty, wymagane do prowadzenia takiej działalności. Każdy z uczestników skorzysta z przeżycia po kolei, będąc w tunelu wyłącznie z instruktorem. Kombinezony są codziennie prane, kaski i gogle dezynfekowane, a zatyczki do uszu są jednorazowe.

Jak działa Aerotunel?
Lot w tunelu aerodynamicznym jest możliwy, dzięki wentylatorom o ogromnej mocy, które wytwarzają wiatr, którego prędkość sięga 330 km/h.

Tunel Aerodynamiczny - jak on wygląda?
Tunel to zamknięta, szklana tuba o średnicy 4,5 metra. Dzięki temu, że jest przezroczysta, osoby obdarowane mogą zabrać ze sobą towarzyszy, którzy będą podziwiać ich latanie.

Ile czasu spędzimy w powietrzu?
Każdy z uczestników przeżycia spędza w powietrzu 2x1,5 minuty (łącznie każdy będzie w powietrzu przez 3 minuty). Jeżeli uważacie, że to za krótko, to… jesteście w błędzie. Utrzymanie prawidłowej pozycji w powietrzu to pewnego rodzaju wyzwanie, wymagające wytężonej pracy mięśni (lot w tunelu to niezły trening!). Oczywiście wszystkie informacje, dotyczące m.in. zachowania podczas lotu, czy poprawnej postawy ciała, przekaże Wam instruktor, chwilę przed przeżyciem, w trakcie obowiązkowego szkolenia. Gdy Wasze ciało opuści już adrenalina, to okaże się... że czujecie wszystkie mięśnie, które naprawdę się napracowały. Co ciekawe podczas skoku ze spadochronem faza swobodnego lotu trwa zazwyczaj o połowę krócej niż lot w aerodynamicznym tunelu.

Ile czasu wcześniej należy przybyć na miejsce realizacji?
Żeby spokojnie przygotować się do lotu, na miejscu realizacji należy pojawić się około 30 minut wcześniej przed planowanym lotem.

Jak wygląda realizacja przeżycia?
1. Rezerwujecie dogodny termin - datę oraz godzinę planowanego lotu.
2. Pojawiacie się na miejscu realizacji (30 minut wcześniej).
3. Ubieracie się w specjalne kombinezony.
4. Odbywacie krótkie szkolenie, podczas którego profesjonalny instruktor tłumaczy Wam zasady, ułatwiające swobodne latanie.
5. Pierwszy lot w tunelu aerodynamicznym.
6. Chwila przerwy na odpoczynek.
7. Drugi lot w tunelu aerodynamicznym.
8. Krótkie podsumowanie lotu i wskazówki od instruktora, które można wykorzystać w przyszłości.
9. Obejrzenie filmu z wydarzenia.
10. Chwalenie się znajomym - Tak, naprawdę lataliśmy!

Czy otrzymamy pamiątkę z lotu?
Oczywiście! Film z wydarzenia możecie samodzielnie zgrać na nośnik danych, chwilę po przeżyciu i/lub zostawić adres e-mail i otrzymać odpowiednio zmontowany film na swoją skrzynkę pocztową. Dodatkowo otrzymacie specjalny certyfikat, poświadczający Wasze lotnicze zdolności (aby otrzymać certyfikat, należy się zgłosić do recepcji po odbytym locie).

Czy są jakieś przeciwwskazania do skorzystania z przeżycia?
Tak, takimi przeciwwskazaniami są: problemy z kręgosłupem (niepozwalające na bezpieczne wygięcie się do tyłu), problemy ze stawami barkowymi, przebyty udar bądź zawał serca, choroby psychiczne, stan po spożyciu alkoholu lub zażyciu środków odurzających, waga powyżej 130 kg i w przypadku kobiet - ciąża.

Czy istnieją inne warianty prezentu?
Tak, prezent dostępny jest również w wersji:
Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot 
oraz
Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Juniorów

Gdzie odbywa się lot?
Lot w tunelu aerodynamicznym odbywa się w centrum rozrywki - Flyspot.

Jak dojechać na miejsce realizacji przeżycia?
W Katowicach przeżycie odbywa się przy ul. Chorzowskiej 100, w budynku znajdującym się przy drodze 79, między Spodkiem a Wesołym Miasteczkiem Legendia.

Flyspot Katowice Voucher - prezent

Nietuzinkowe, oryginalne i jedyne w swoim rodzaju przeżycie, gwarantujące emocje zarówno rodzicom, jak i teściom? Pomysł na super prezent w Katowicach? Lot w Tunelu Aerodynamicznym Flyspot dla Dwojga na Śląsku to okazja, by przeżyć niesamowitą przygodę i spełnić marzenia o lataniu. To niesamowite doświadczenie to elegancki podarunek dla brata, siostry lub siostrzenicy bądź szwagra! Pasuje na każdą okazję - od Świąt, przez Mikołajki, aż do imienin i 18-urodzin. Voucher do aerotunelu to doskonały upominek, który gwarantuje niezwykłe emocje i spełnienie najskrytszych marzeń. Swobodny lot to przygoda, przygoda to emocje, a emocje to prezent marzeń, który zostanie zapamiętany na długie lata! Bądź oryginalny i wybierz niepowtarzalny upominek dla bliskich!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 2 loty po 90 sekund każdy dla każdej z obdarowanych osób (w sumie 3 minuty dla każdego). Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem uczestnictwa jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot.


Sprawdź na mapie


Realizacja

FLYSPOT Katowice

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.