JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Widokowy Samolotem | Toruń

Lot Widokowy Samolotem | Toruń


Toruń
1-3 os.

349 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
349 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Zawsze marzyliście o przygodzie w przestworzach? Chcecie zobaczyć Toruń z lotu ptaka? Przestańcie bujać w obłokach i wyruszcie na podbój chmur! Wkroczcie na teren toruńskiego lotniska i przygotujcie się na niesamowitą przygodę. Po szybkim zapoznaniu się z maszyną możecie wchodzić na pokład samolotu. Ogromna adrenalina przed startem błyskawicznie ustąpi miejsca niememu zachwytowi! Zobaczcie przepiękną panoramę Torunia z nieznanej dotąd perspektywy i przekonajcie się sami jaką niesamowitą przyjemność sprawi Wam lot. To przeżycie zostanie Wam w pamięci jeszcze na długo po opuszczeniu terenu lotniska. Jesteście gotowi na niebotyczne doświadczenie? Maszyna, profesjonalny instruktor i niesamowite wspomnienia czekają na Was!

Co dokładnie obejmuje przeżycie?

Lot odbywa się jedym z dwóch samolotów: Socata Rallye 235 ED lub Morane MS 893 E. Rodzaj podniebnej maszyny uzalezniony jest od dostępności w danym terminie. Na pokładziemogą znajdować się maksymalnie trzy osoby.

Ile czasu będziemy mogli podziwiać Toruń z lotu ptaka?

Doświadczony pilot zabierze Was na podniebną wycieczkę, która będzie trawać 10 minut!

Lot Widokowy Samolotem sprawdzi się jako:

prezent dla taty, prezent dla dwojga, prezent dla rodziców, podarunek na Imieniny.

Nie masz pomysłu na ciekawy prezent dla rodziny? Podaruj przeżycie, niebanalny prezent, receptę na radość i miłe wspomnienia. To pomysłowy prezent na Boże Narodzenie, urodziny, lub każdą inną okazję, która wymaga nietypowego podarunku. Sprawdź jaką minę zrobią Twoi bliscy, kiedy zobaczą tak oryginalny prezent! Z pewnością będą zachwyceni Twoją pomysłowością oraz formą upominku - voucher prezentowy robi wrażenie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

10 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany w sezonie ciepłym: od kwietnia do października. Obejmuje przelot dla 1, 2 lub 3 osób samolotem Socata Rallye 235 ED lub Morane MS 893 E. Rodzaj maszyny uzależniony od dostępności w danym terminie. Na rezalizację prosimy zabrać Voucher w formie papierowej,LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
1 2 3 4 5
Beata Wysakowska

Lot był wspaniały, pilot miły i opiekuńczy. Dziękuję

Ola i Rafał

Super sprawa. Polecamy !

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.