(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekskluzywny Lot Widokowy wokół Tatr | Nowy Targ

0.0 0 Opinii

Ekskluzywny Lot Widokowy wokół Tatr | Nowy Targ


Nowy Targ
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2189,99 zł

2189,99 zł

O prezencie

Chcesz poznawać świat z coraz to nowych perspektyw? Jeżeli tak, to nadarza Ci się do tego wspaniała okazja. Stajesz przed możliwością przyjrzenia się jednym z najpiękniejszych regionów Polski od góry – z lotu ptaka. Startując z Nowego Targu zobaczysz szczyt Hawrań – najwyższy wapienny szczyt całych Tatr. Następnie przelecisz nad górami Tatr Wysokich, wzdłuż Parku Narodowego, oraz nad Zakopanem. Emocje jakie towarzyszyć będą tej wycieczce i przepiękne widoki, które zaobserwujesz utrwalą się w Twojej pamięci na całe życie. Przekonaj się, o ile piękniejsza jest ziemia widziana z nieba!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje 60 minutowy lot samolotem dla maksymalnie 3 osób.

Jaka jest dokładna trasa lotu? 
Wylot z Nowego Targu w kierunku Spisza i Tatr Bielskich ( gdzie można podziwiać m.in szczyt Hawrań) następnie przelot obok Łomnicy i w bliskiej odległości Gerlacha i Krywania ( Tatry Wysokie). Powrót wzdłuż Parku Narodowego przez Zakopane, w którym podziwiać można Giewont i Kasprowy Wierch.

Jakim samolotem odbywa się lot?
Lot odbywa się samolotem Cessna 172SP.

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Decyzja o możliwości odbycia lotu spoczywa na rodzicu lub opiekunie prawnym. Minimalny wiek to 4 lata, osoby niepełnoletnie mogą odbyć lot jedynie w obecności opiekuna.

Czy z lotu może skorzystać kobieta w ciąży?
Tak, kobieta w ciąży może skorzystać z lotu, chyba że lekarz zalecił takie przeciwwskazanie.

Czy lęk wysokości jest przeciwwskazaniem do odbycia lotu?
Jest to kwestia indywidualna, natomiast wiele osób z tą dolegliwością potwierdziło, że lęk wysokości nie stanowi przeszkody oraz nie jest odczuwalny podczas lotu.

Czy są jakieś ograniczenia wagowe?
Tak, maksymalna waga jednego pasażera to 110 kg.

Ekskluzywny Lot Widokowy wokół Tatr | Nowy Targ to wyjątkowy prezent dla każdego kto wysoko ceni sobie nowe wrażenia estetyczne. Fantastyczne widoki, które ma się okazję podziwiać podczas takiego lotu zapadają w głowie na długie lata – co sprawia, że ten podarunek jest dużo bardziej wartościowy niż jakikolwiek inny praktyczny prezent. Wręczając tego typu upominek, przypominasz obdarowanej osobie, że życie to przygoda.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Nowy Targ

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja prezentu możliwa od kwietnia do listopada.

Ważne informacje

Samolot na wyłączność osób obdarowanych. Minimalny wiek uczestnika: 4 lata. Osoby niepełnoletnie mogą zrealizować prezent pod opieką osoby dorosłej.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeroklub Nowy Targ

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje