Mistrzowie Imprez

Twój bliski jest fanem mocnych wrażeń? Przygoda to jego drugie imię, a Ty nie masz pomysłu na prezent? Mistrzowie Imprez przychodzą z pomocą! Po co wsiadać na pokład samolotu i skakać z wysokości kilku tysięcy metrów? Od tego są tunele aerodynamiczne! Jest zapalonym fanem survivalu? Pokaż mu czym jest prawdziwa sztuka przetrwania w dziczy! A może jazda monster truckiem albo koparką? Jedno jest pewne, z Mistrzami Imprez Twój bliski nie będzie się nudzić! Mnóstwo ekstremalnych atrakcji czeka w okolicach Warszawy i nie tylko. Prawdziwe emocje na wyciągnięcie ręki!
Szukaj po kategorii
Sortuj wyniki: 1

Mistrzowie Imprez

Nie wyobrażasz sobie życia bez adrenaliny? Uwielbiasz próbować nowych rzeczy? Mistrzowie Imprez nie pozwolą Ci się nudzić! To specjaliści w organizowaniu najlepszej zabawy! Masz ochotę latać, sprawdzić, jak to jest jeździć wojskową amfibią, a nawet zostać operatorem koparki? Zaufaj 20 letniemu doświadczeniu w najlepszej zabawie!

Mistrzowie Imprez: Twoja wymarzona przygoda

Doświadcz na własnej skórze mnóstwa ekstremalnych atrakcji! Przeżyj niezapomniane chwile z Mistrzami Imprez. Sprawdź ich oryginalne, autorskie scenariusze integracyjne, unieś się nad ziemią w aerotunelu, usiądź za kierownicą Monster Trucka, a jeśli najdzie Cię ochota, zmiażdż nim wraki samochodów! Przeżyj niezapomniane emocje już dziś!

Mistrzowie Imprez: atrakcje

Mistrzowie Imprez już od ponad 20 lat spełnia marzenia! Posiadają największą bazę własnych atrakcji i usług rozrywkowych. Z firmą Mistrzowie Imprez możes zjeździć Monster Truckiem, latać w tunelu aerodynamicznym czy jeździć wojskową amfibią - to oczywiście tylko część możliwości, które do zaoferowania mają Mistrzowie Imprez!

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.