JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Zostań Mistrzem Koparki | Warszawa

Zostań Mistrzem Koparki | Warszawa


Konstancin - Jeziorna
1 os.

249 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
249 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Uwielbiasz wielkie maszyny? Z podziwem obserwujesz budowy, na których pełno koparek, spycharek i betoniarek? W dzieciństwie oglądałeś z zapałem Boba Budowniczego i marzyłeś o zostaniu jego pomocnikiem? Teraz masz szansę spełnić marzenie z dzieciństwa i zostać Mistrzem Koparki! To prawie godzina szaleństwa za dźwigniami tej ogromnej maszyny! Podejmij wyzwanie i sprawdź, czy zdołasz przerzucić tonę gruzu!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Będziesz miał szansę zasiąść za dźwigniami koparki! Przed tym przejdziesz jednak krótkie szkolenie, które pozwoli Ci w pełni wykorzystać moc tej maszyny na specjalnym torze!

Ile będzie trwało Twoje przeżycie?
To aż 40 minut niesamowitej zabawy!

Czy wiesz, że...
Koparki mają szereg zastosowań! Do najciekawszych należy eksploatacja morskich złóż minerałów za pomocą koparki podwodnej!


Zostań Mistrzem Koparki | Warszawa To spełnienie marzeń z dzieciństwa wywoła uśmiech na twarzy każdego fana Boba Budowniczego! Zaskocz przyjaciela niekonwencjonalnym upominkiem którego nigdy nie zapomni.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Konstancin - Jeziorna

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

40 minut

Informacje dla oglądających

Na miejsce realizacji osoba obdarowana może zaprosić osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek: 18 lat. Prawo jazdy nie jest wymagane. Prezent obejmuje krótkie szkolenie i zabawę koparką na torze - przejazd na tor i wykonanie zadania, typu wykopanie/zasypanie wskazanego obszaru.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Piotr

Wyjątkowy Prezent :) Kto nie bawił się w dzieciństwie koparką zabawką? Prawda że była super zabawa? To teraz wyobraź sobie że możesz pobawić się taką dużą, 8 tonową maszyną. Po prostu buzia się śmieje. Spróbuj skoordynować ruchy tak żeby zapanować nad tą maszyną. Sprawdź czy to trudne, czy dasz radę. Jak to jest podnieść jedną ręką pół tony ziemi. Dziękuję mojej wspaniałej żonie za taki super prezent :)

Katarzyna Duszczyk

Niezapomniana zabawa koparka, kopanie w glinie i przerzucanie błota zapewnia mega doznania i uśmiech na cały dzień. Gorąco polecam bo zabawa jest mega genialna

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.