(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Zostań Pogromcą Koparki | Warszawa (okolice)

5.0 2 Opinii

Zostań Pogromcą Koparki | Warszawa (okolice)


Konstancin - Jeziorna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

379,00 zł

379,00 zł

O prezencie

Uwielbiasz wielkie maszyny? Z podziwem obserwujesz budowy, na których pełno koparek, spycharek i betoniarek? W dzieciństwie oglądałeś z zapałem Boba Budowniczego i marzyłeś o zostaniu jego pomocnikiem? Teraz masz szansę spełnić marzenie z dzieciństwa i zostać Pogromcą Koparki! To prawie godzina szaleństwa za dźwigniami tej ogromnej maszyny! Podejmij wyzwanie i sprawdź, czy zdołasz przerzucić tonę gruzu!

Jak będzie wyglądało Twoje przeżycie?
Będziesz miał szansę zasiąść za dźwigniami koparki! Przed tym przejdziesz jednak krótkie szkolenie, które pozwoli Ci w pełni wykorzystać moc tej maszyny na specjalnym torze!

Ile będzie trwało Twoje przeżycie?
To aż 40 minut niesamowitej zabawy!

Czy muszę posiadać prawo jazdy?
Nie, prawo jazdy nie jest wymagane.

Czy wiesz, że...
Koparki mają szereg zastosowań! Do najciekawszych należy eksploatacja morskich złóż minerałów za pomocą koparki podwodnej!

Zostań Pogromcą Koparki | Konstancin-Jeziorna to spełnienie marzeń z dzieciństwa, które wywoła uśmiech na twarzy każdego fana Boba Budowniczego! Zaskocz przyjaciela niekonwencjonalnym upominkiem którego nigdy nie zapomni.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Konstancin - Jeziorna

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

40 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Minimalny wiek: 18 lat. Prawo jazdy nie jest wymagane. Prezent obejmuje krótkie szkolenie i zabawę koparką na torze - przejazd na tor i wykonanie zadania, typu wykopanie/zasypanie wskazanego obszaru.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Monster Truck Poland

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Piotr

Wyjątkowy Prezent :) Kto nie bawił się w dzieciństwie koparką zabawką? Prawda że była super zabawa? To teraz wyobraź sobie że możesz pobawić się taką dużą, 8 tonową maszyną. Po prostu buzia się śmieje. Spróbuj skoordynować ruchy tak żeby zapanować nad tą maszyną. Sprawdź czy to trudne, czy dasz radę. Jak to jest podnieść jedną ręką pół tony ziemi. Dziękuję mojej wspaniałej żonie za taki super prezent :)

Katarzyna Duszczyk

Niezapomniana zabawa koparka, kopanie w glinie i przerzucanie błota zapewnia mega doznania i uśmiech na cały dzień. Gorąco polecam bo zabawa jest mega genialna

Zobacz inne propozycje