Jazda Mini Monster Truckiem dla Dzieci | Warszawa

5.0 5 Opinii

Jazda Mini Monster Truckiem dla Dzieci | Warszawa


Warszawa (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,00 zł

249,00 zł

O prezencie

Twoje dziecko to wulkan energii? Powoli brakuje Ci pomysłów na organizowanie mu czasu? Pokaż, że jeszcze potrafisz je zaskoczyć i podaruj mu Jazdę Mini Monster Truckiem! To świetna zabawa dla każdego dzieciaka, nie tylko tego, które jest fanem motoryzacji! Twoja pociecha będzie mogła sprawdzić się w roli kierowcy tej niesamowitej maszyny, a Ty będziesz mógł to obserwować z miejsca pasażera. Spełnij marzenie swojego dziecka i podaruj mu możliwość samodzielnego prowadzenia samochodu!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje rodzinną przejażdżkę Mini Monster Truckiem dla dziecka w roli kierowcy oraz jednego rodzica lub opiekuna, jako towarzysza wyprawy.

Od ilu lat można prowadzić mini monster trucka?
Kierowcą może zostać dziecko od 6 do 18 lat.

Jak się ubrać?
Należy ubrać odzież, która może ulec zabrudzeniu.

Jazda Mini Monster Truckiem dla Dzieci | Warszawa sprawdzi się idealnie jako prezent urodzinowy oraz prezent dla najmłodszych. Twoja pociecha będzie miała okazję samodzielnie poprowadzić maszynę jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Jest to super pomysł na prezent dla rodziny, gdyż macie okazję spędzić czas razem na torze.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Prosimy o wzięcie pod uwagę możliwości pobrudzenia się.

Czas trwania

15 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Realizacja odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora. Pojazd został skonstruowany tak, by dać możliwość jego poprowadzenia najmłodszym kierowcom. Monster wyposażony jest w specjalne fotele, pedał hamulca oraz dźwignię gazu dla instruktora, a także mechanizmy umożliwiające dostosowanie prędkości przejazdu do wieku oraz umiejętności uczestnika.  Realizacja odbywa się na zamkniętym torze i możliwa jest przez cały rok (w weekendy). Wiek uczestnika: 6-18 lat. Przejazd odbywa się w obecności opiekuna (opiekun jedzie jako pasażer).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Mistrzowie Imprez

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 5 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Anka

Mój syn był zachwycony, fantastyczna zabawa i niezapomniane wrażenia! Polecamy!

Emilia

Bardzo fajna zabawa i nowe doświadczenie. Bardzo dobry kontakt z organizatorem i wsparcie (spóźniliśmy się na zarezerwowaną godzinę ale udało się nam zrealizować jazdę po niedługim czasie). Jest jedno ale: syn z zazdrością patrzył na teren jazdy dla dorosłych gdzie znajdowały się górki i inne przeszkody, ponieważ obszar wyznaczony dla dzieci jest mały i bez tych urozmaiceń.

Anna Gierszewska

Kierowanie oraz jazda mini monster trackiem była wielkim przeżyciem i wspaniała zabawa dla mojego syna. Mieliśmy przemilego i cierpliwego instruktora, bardzo dziękujemy.

Izabela R.

Z atrakcji korzystał mój 9-letni bratanek był zachwycony możliwością samodzielnego prowadzenia auta.

Mateusz

Bardzo fajnie się jechało. Polecam!!!!

Wyświetlono 5 z 7

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.