(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Mini Monster Truckiem dla Dzieci | Warszawa

5.0 7 Opinii

Jazda Mini Monster Truckiem dla Dzieci | Warszawa


Warszawa (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,00 zł

249,00 zł

O prezencie

Twoje dziecko to wulkan energii? Powoli brakuje Ci pomysłów na organizowanie mu czasu? Pokaż, że jeszcze potrafisz je zaskoczyć i podaruj mu Jazdę Mini Monster Truckiem! To świetna zabawa dla każdego dzieciaka, nie tylko tego, które jest fanem motoryzacji! Twoja pociecha będzie mogła sprawdzić się w roli kierowcy tej niesamowitej maszyny, a Ty będziesz mógł to obserwować z miejsca pasażera. Spełnij marzenie swojego dziecka i podaruj mu możliwość samodzielnego prowadzenia samochodu!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje rodzinną przejażdżkę Mini Monster Truckiem dla dziecka w roli kierowcy oraz jednego rodzica lub opiekuna, jako towarzysza wyprawy.

Od ilu lat można prowadzić mini monster trucka?
Kierowcą może zostać dziecko od 6 do 18 lat.

Jak się ubrać?
Należy ubrać odzież, która może ulec zabrudzeniu.

Jazda Mini Monster Truckiem dla Dzieci | Warszawa sprawdzi się idealnie jako prezent urodzinowy oraz prezent dla najmłodszych. Twoja pociecha będzie miała okazję samodzielnie poprowadzić maszynę jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Jest to super pomysł na prezent dla rodziny, gdyż macie okazję spędzić czas razem na torze.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Prosimy o wzięcie pod uwagę możliwości pobrudzenia się.

Czas trwania

15 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Realizacja odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora. Pojazd został skonstruowany tak, by dać możliwość jego poprowadzenia najmłodszym kierowcom. Monster wyposażony jest w specjalne fotele, pedał hamulca oraz dźwignię gazu dla instruktora, a także mechanizmy umożliwiające dostosowanie prędkości przejazdu do wieku oraz umiejętności uczestnika.  Realizacja odbywa się na zamkniętym torze i możliwa jest przez cały rok (w weekendy). Wiek uczestnika: 6-18 lat. Przejazd odbywa się w obecności opiekuna (opiekun jedzie jako pasażer).


Sprawdź na mapie


Realizacja

Monster Truck Poland

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 7 Opinii

Dominik B.

Dzień dobry, moja córka była bardzo zadowolona z jazdy mini monster truckiem. Pozdrawiam

Paulina M.

Szybka obsluga, miła i sympatyczna oraz pomocna. Polecam!!!

Anka

Mój syn był zachwycony, fantastyczna zabawa i niezapomniane wrażenia! Polecamy!

Emilia

Bardzo fajna zabawa i nowe doświadczenie. Bardzo dobry kontakt z organizatorem i wsparcie (spóźniliśmy się na zarezerwowaną godzinę ale udało się nam zrealizować jazdę po niedługim czasie). Jest jedno ale: syn z zazdrością patrzył na teren jazdy dla dorosłych gdzie znajdowały się górki i inne przeszkody, ponieważ obszar wyznaczony dla dzieci jest mały i bez tych urozmaiceń.

Anna Gierszewska

Kierowanie oraz jazda mini monster trackiem była wielkim przeżyciem i wspaniała zabawa dla mojego syna. Mieliśmy przemilego i cierpliwego instruktora, bardzo dziękujemy.

Wyświetlono 5 z 9

Zobacz inne propozycje