Jazda Monster Truckiem dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Zobacz film
0.0 0 Opinii

Jazda Monster Truckiem dla Dwojga | Wiele Lokalizacji


Warszawa, Katowice, Poznań (okolice miast)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

369,00 zł

369,00 zł

O prezencie

 Czy marzy Wam się ekstremalna przygoda we Dwoje? Wyobraźcie sobie ryk silnika o ogromnej mocy, tor pełen przeszkód i Was w przerażająco ogromnej maszynie, która z łatwością pokonuje wszelkie najgłębsze nawet koleiny. Jazda Monster Truckiem dla Dwojga jest dla Was gwarancją świetnej zabawy obfitującej w ekstremalne przeżycia. To doświadczenie wspominać będziecie z nostalgią przez długie lata. Wybierzcie Monster Trucka!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje krótkie szkolenie teoretyczne z obsługi pojazdu, po którym poprowadzicie potężnego Monster Trucka.

Gdzie odbywa się jazda Monster Truckiem?

Jazda Monster Truckiem odbywa się na specjalnie przygotowanym torze.

Czy jazda obywa się w obecności instruktora?

Tak - podczas całej realizacji w fotelu pasażera znajduje się instruktor, który tłumaczy jak poprawnie i efektywnie pokonywać przygotowane przeszkody.

Czy wiesz, że...

Pierwszy monster truck został zbudowany na bazie Forda F-250 w 1974 roku w USA!

Jazda Monster Truckiem dla Dwojga | Wiele Lokalizacji  to motoprezent, który każdemu związkowi zagwarantuje odpowiednią dawkę pozytywnych emocji.Romantyczny prezent to nie zawsze właściwe rozwiązanie na prezent dla pary. W każdy związek wkracza czasem nuda, dlatego podarunek, który gwarantuje ekstremalne emocje bywa jak najbardziej wskazany.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Katowice, Poznań (okolice miast)

Obowiązujący strój

Komfortowe ubranie, mogące ulec zabrudzeniu. W przypadku deszczu zalecamy nieprzemakalne obuwie terenowe.

Czas trwania

15 minut.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Osoby obdarowane mogą zmieniać się za kierownicą pojazdu. Realizacja możliwa przez cały rok. Przed jazdą uczestnicy przejdą krótkie szkolenie. Jazda odbywa się po specjalnie przygotowanym torze. Wymagana umiejętność prowadzenia pojazdów. Prawo jazdy kat. B nie jest wymagane, ale w takim przypadku decyzję o dopuszczeniu do jazdy podejmuje instruktor. Osoby niepełnoletnie mogą zrealizować prezent w fotelu pasażera. Realizacje w Katowicach i Poznaniu podczas specjalnie organizowanych eventów.0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Magdalena .

Fajne wrażenia, sympatyczny instruktor. Zdecydowanie polecam.

Elwira

Moim dzieciom podobał się przejazd Monster Truck i chyba to jest najważniejsze.

Zofia W.

Jazda Monster Truckiem to zdecydowanie niecodzienne przeżycie. Duży plus za sprawne szkolenie. 15 minut w zupełności wystarcza na nacieszenie się prowadzeniem tego pojazdu. Polecam

Mateusz Zaręba

Atrakcja bardzo fajna, zdecydowanie polecam, jest to taki rodzaj prezentu, którego raczej nie kupimy sobie sami a daje dużo nowych wrażeń.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.