JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Podstawowy Kurs Fotografii

Podstawowy Kurs Fotografii


Warszawa
1 os.

580 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
580 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Interesujesz się fotografią? Chciałbyś nauczyć się robić profesjonalne zdjęcia? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Kurs fotografii zaczyna się od opanowania funkcji aparatu fotograficznego. Następnie przez szereg urozmaiconych zajęć praktycznych uczysz się jak zrobić takie zdjęcia, które dadzą Ci radość tworzenia i przyciągną uwagę oglądających. Kolejne lekcje będą odbywać się w plenerze w dzień i w nocy. Ponadto zapoznasz się z wyposażeniem studia fotograficznego. Dzięki szkoleniu poznasz wiele sposobów na uzyskanie jeszcze lepszych zdjęć. Rozpocznij przygodę z profesjonalną fotografią!

Ważne informacje:

  • Zdjęcia będą robione pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela.
  • Zajęcia prowadzone są w grupach, dlatego potrzebna jest wcześniejsza rezerwacja.
  • Do udziału w kursie potrzebny jest własny aparat fotograficzny.
  • Dodatkowy sprzęt specjalistyczny dostarcza wykonawca.

Podstawowy Kurs Fotografii to doskonały wybór na prezent dla każdego początkującego fotografa. Kurs ten to idealny podarunek dla niego, dla niej, na święta i na urodziny. 

 

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

8 lekcji po 3 godziny każda.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana. W przypadku niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Wymagany jest własny aparat fotograficzny. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 12 roku życia. Zajęcia odbywają się w kilkuosobwych grupach (do 10 osób).LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
1 2 3 4 5
Aneta Bojanowska

Podstawowy kurs fotografii otrzymałam w prezencie, ponieważ należę do osób, które czytają instrukcję dopiero jak świat się wali, to innej metody na zapoznanie mnie z urządzeniem, które obsługuję od lat darczyńca nie widział a ciągle mu marudziłam "a mi coś się przestawiło". Moja ocena kursu: bardzo dobry i praktyczny podział na części: pod względem czasu - nie za długo i nie za krótko, pod względem tematycznym - każdy może poznać rodzaje różnej fotografii w praktyce i ocenić, czy np. portret sprawia mu większą radość czy zdjęcia nocne a może plener. Super eksperymenty z ustawieniami, które pokazują różne efekty dla tego samego widoku. Pan Stefan przeprowadził nas przez meandry teorii - bez nudy a praktyce nadał wymiar odkrywczy. Świetnie się bawiliśmy jako grupa. Polecam bardzo.

Małgorzata

Profesjonalny kurs z wybitnie uzdolnionym nauczycielem. Jestem pod wrażeniem sposobu przekazywania wiedzy przez instruktora. Przez cały czas pracujemy z własnym aparatem fotograficznym, ucząc się jego funkcji. Non stop instruktor udziela rad, rozwiązuje na bieżąco problemy kursantów i służy profesjonalną wiedzą. Podczas kursu zaplanowane są dwa plenery (w dzień i po zmroku) pozostała cześć zajęć odbywa się w studio. Kurs jest fantastyczny!!! Polecam!!!

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.