JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pokaz w Manufakturze Cukierków dla Całej Rodziny | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pokaz w Manufakturze Cukierków dla Całej Rodziny | Warszawa


Warszawa
1-5 os.

69 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
69 zł

Na mapie Warszawy jest pewne bajkowe miejsce, w którym dzieją się słodkie czary. Nie jest to jednak chatka na kurzej nóżce, ani chatka z piernika - to Manufaktura Cukierków! Wejdźcie to tego cudownego miejsca i przekonajcie się, ile magii można odnaleźć w karmelkach. Mistrzowie sztuki cukierniczej pokażą Wam, jak powstają słodkie dzieła sztuki. Prześledźcie cały proces powstawania cukierków. Zobaczcie na własne oczy, jak masa cukrowa zyskuje aromat, kolor, a w końcu formę niezwykłych łakoci. Możecie samodzielnie spróbować swoich sił i stworzyć kolorowe lizaki. Sprawdźcie czy dotrzymacie pola prawdziwym czarodziejom słodyczy! Jesteście gotowi na naprawdę słodkie popołudnie? Manufaktura Cukierków czeka na Was!

Prezent obejmuje:

  • Udział w Warsztatach Kręcenia Lizaków w Manufakturze Cukierków
  • Ręcznie robionego lizaka dla kazdego z uczestników.

Fajny prezent dla całej rodziny to twardy orzech do zgryzienia. Nie martw się, jako eksperci z pewnością coś doradzimy! Pokaz w Manufakturze Cukierków dla Całej Rodziny to genialny prezent na każdą okazję! To słodki czas, trwałe wspomnienia i dużo dobrej zabawy. Tak właśnie wygląda nasza recepta na fajny prezent dla każdego. Nie masz pomysłu na prezent dla syna lub córki? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie super prezenty mamy w naszej ofercie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony dla max. 5 osób. Prezent obejmuje wstęp do Manufaktury Cukierków na pokaz
produkcji słodyczy. Na zakończenie pokazu osoby obdarowane otrzymają 5 własnoręcznie robionych lizaków. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu. Pokazy odbywają się w sobotę i niedzielę od godz. 13:00 do godz. 17:00. Zwiedzanie odbywa się co godzinę i rozpoczyna się o pełnej godzinie. Należy pojawić się na 5 minut przed rozpoczęciem zwiedzania. LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Sortuj wyniki: 316
Filtruj Prezenty

Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Katarzyna Rubkiewicz

Bardzo fajnie przygotowane warsztaty dla całych Rodzin. Przyjemna atmosfera, mnóstwo zabawy i pyszny lizak na koniec spotkania. :-) Manufaktura Cukierkow na Tamce to bardzo urokliwe i kolorowe miejsce. Polecamy!

Ewa

Pokaz w manufaktura cukierków to super zabawa dla całej rodziny. Możliwość zrobienia własnoręcznie lizaka to świetny pomysł nie tylko dla dzieci , dorośli też się cieszą .Polecam, mile spędzony czas .

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.