JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Pokaz w Manufakturze Cukierków dla Całej Rodziny | Warszawa

Pokaz w Manufakturze Cukierków dla Całej Rodziny | Warszawa


Warszawa
1-5 os.

69 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
69 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Na mapie Warszawy jest pewne bajkowe miejsce, w którym dzieją się słodkie czary. Nie jest to jednak chatka na kurzej nóżce, ani chatka z piernika - to Manufaktura Cukierków! Wejdźcie to tego cudownego miejsca i przekonajcie się, ile magii można odnaleźć w karmelkach. Mistrzowie sztuki cukierniczej pokażą Wam, jak powstają słodkie dzieła sztuki. Prześledźcie cały proces powstawania cukierków. Zobaczcie na własne oczy, jak masa cukrowa zyskuje aromat, kolor, a w końcu formę niezwykłych łakoci. Możecie samodzielnie spróbować swoich sił i stworzyć kolorowe lizaki. Sprawdźcie czy dotrzymacie pola prawdziwym czarodziejom słodyczy! Jesteście gotowi na naprawdę słodkie popołudnie? Manufaktura Cukierków czeka na Was!

Prezent obejmuje:

  • Udział w Warsztatach Kręcenia Lizaków w Manufakturze Cukierków
  • Ręcznie robionego lizaka dla kazdego z uczestników.

Fajny prezent dla całej rodziny to twardy orzech do zgryzienia. Nie martw się, jako eksperci z pewnością coś doradzimy! Pokaz w Manufakturze Cukierków dla Całej Rodziny to genialny prezent na każdą okazję! To słodki czas, trwałe wspomnienia i dużo dobrej zabawy. Tak właśnie wygląda nasza recepta na fajny prezent dla każdego. Nie masz pomysłu na prezent dla syna lub córki? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie super prezenty mamy w naszej ofercie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony dla max. 5 osób. Prezent obejmuje wstęp do Manufaktury Cukierków na pokaz
produkcji słodyczy. Na zakończenie pokazu osoby obdarowane otrzymają 5 własnoręcznie robionych lizaków. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu. Pokazy odbywają się w sobotę i niedzielę od godz. 13:00 do godz. 17:00. Zwiedzanie odbywa się co godzinę i rozpoczyna się o pełnej godzinie. Należy pojawić się na 5 minut przed rozpoczęciem zwiedzania. LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
24 z 345

Opinie (2)

Wszystkie opinie(2)
Katarzyna Rubkiewicz

Bardzo fajnie przygotowane warsztaty dla całych Rodzin. Przyjemna atmosfera, mnóstwo zabawy i pyszny lizak na koniec spotkania. :-) Manufaktura Cukierkow na Tamce to bardzo urokliwe i kolorowe miejsce. Polecamy!

Ewa

Pokaz w manufaktura cukierków to super zabawa dla całej rodziny. Możliwość zrobienia własnoręcznie lizaka to świetny pomysł nie tylko dla dzieci , dorośli też się cieszą .Polecam, mile spędzony czas .

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.