Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Analiza Kolorystyczna | Warszawa

5.0 1 Opinii

Analiza Kolorystyczna | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

549,99 zł

549,99 zł

O prezencie

Od zawsze chciałaś poznać “swoją paletę barw”? Już na zawsze wiedzieć, w jakich kolorach będziesz wyglądać najkorzystniej, a które z nich będą dodawały Ci uroku? Zapraszamy na profesjonalną Analizę Kolorystyczną do Warszawy! Analiza podpowie Ci nie tylko jakim typem kolorystycznym jesteś, ale także nauczy Cię samodzielnie dostrzegać zależności, zachodzące pomiędzy poszczególnymi barwami. Poznasz podstawowe zasady komponowania kolorów w ubiorze i makijażu na bazie odpowiedniej dla Ciebie gamy barw! Dzięki temu możesz w prosty sposób podkreślić swoje naturalne piękno, wybierając odpowiednią garderobę i dodatki. Analiza pomoże Ci oszczędzić czas i pieniądze - nie kupisz już niepotrzebnych rzeczy, w których Ci "nie do twarzy"! Przekonaj się, jak wiele zmieni odpowiednio dobrana kolorystyka w Twoim życiu!


Co zawiera prezent?

Prezent obejmuje profesjonalną analizę kolorystyczną, dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Analiza potrwa około 2 godziny.

Jak wykonywana jest analiza kolorystyczna?
Analiza kolorystyczna wykonywana jest przy odpowiednim naświetleniu, w oparciu o specjalne chusty kolorystyczne, za pomocą ram oraz na podstawie ogólnej charakterystyki. Na początku poznasz swój atrybut główny (czyli key colour characteristic), czyli główną cechę, określającą Twój typ (odcień, walor, chromatyczność). Kolejny etap analizy to oznaczenie drugiego koloru, czyli wskazanie cechy, która charakteryzuje 10% Twojego wyglądu.

Co da mi analiza kolorystyczna?
W łatwy sposób poznasz kolory i odcienie, pasujące do Ciebie. Nie popełnisz już zakupowego faux-pas oraz nauczyć się dobierać ubiór i dodatki w taki sposób, aby podkreślały Twoją urodę.

Analiza Kolorystyczna | Warszawa sprawdzi się jako:
prezent dla żony, prezent na Dzień Mamy, prezent dla kobiety

W jaki sposób zachwycić swoją ukochaną? Podarować jej oryginalny upominek, który raz na zawsze rozwiąże problem nieudanych zakupów. Analiza Kolorystyczna w Warszawie to niesamowita okazja, by poznać “swoje” kolory i już zawsze dobrze dobierać ubiór, kolor włosów czy dodatki. Oryginalny i praktyczny pomysł na prezent dla dziewczyny. Spełnij marzenia o zawsze udanych zakupach i na najbliższą rocznicę ślubu obdaruj żonę wspaniałym prezentem. Podaruj emocje i zachwyt!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Prezent obejmuje profesjonalną analizę kolorystyczną.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Lip Lab

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Olga

Bardzo ciekawe doświadczenie, serdecznie polecam ekipę Lip Lab!

Zobacz inne propozycje