(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztaty z Ceramiki dla Dwojga | Warszawa

Tylko u nas
5.0 11 Opinii

Warsztaty z Ceramiki dla Dwojga | Warszawa


Warszawa
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,99 zł

499,99 zł

O prezencie

Dla zwiększenia spójności związku, bądź spędzenia fantastycznie czasu z bliską osobą, doskonałe są zajęcia artystyczne. Teraz możecie sami stworzyć ozdoby do swojego domu. Razem miło spędzicie czas i poznacie wspaniały świat ceramicznych wytworów. 

Warsztaty obejmują:

  • Naukę lepienia z gliny przedmiotów użytkowych lub dekoracyjnych,
  • Naukę zdobienia oraz naukę szkliwienia.

Jak wygląda realizacja?
Warsztat składa się z dwóch spotkań. Na pierwszym spotkaniu wykonacie jedną prostą rzecz (np. miseczkę, kubek) z zastosowaniem tradycyjnych metod lepienia i zdobienia. To jest lepienie ręczne bez użycia koła garncarskiego. Drugie spotkanie jest przeznaczone na szkliwienie, czyli pokrycie ceramiki profesjonalną glazurą (różne kolory). Aby to było możliwe, najpierw wykonana rzecz musi wyschnąć a potem trzeba ją wypalić w piecu ceramicznym. Po upływie odpowiedniego czasu umówione zostanie drugie spotkanie na dokończenie pracy. Po ponownym wypaleniu w piecu ceramicznym, rzecz jest w pełni użytkowa (nadaje się do celów spożywczych). Uczestnik poznaje proces powstawania ceramicznego przedmiotu - od lepienia do szkliwienia. Prace są własnością uczestnika.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe?

Warsztaty z ceramiki kierowane są dla osób pełnoletnich.

Czy warsztaty są indywidualne?
Nie, warsztaty prowadzone są w małych, kameralnych grupach do 8 osób.

Czy na realizację można zabrać znajomych?
Voucher dedykowany jest dla dwóch osób. Chęć w większej grupie należy zgłosić odpowiednio wcześniej, wówczas wymagana będzie dopłata za osoby, które nie są objęte Voucherem.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Dwa warsztaty. Pierwszy do 2 godzin, drugi do 1 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Warsztaty z ceramiki kierowane są dla osób pełnoletnich. Warsztaty z Ceramiki obejmują: naukę lepienia z gliny przedmiotów użytkowych lub dekoracyjnych, naukę zdobienia oraz naukę szkliwienia. Realizacja w grupach do 8 osób.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pracownia Ceramiki Artystycznej - Berkanan

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 11 Opinii

Angelika R.

Przemiła atmosfera oraz możliwość dopasowania terminu. Dodatkowo samo lepienie jest bardzo odprężające. Serdecznie polecam każdemu, ale w szczególności osobą, które jak ja, kochają sztukę lub potrzebują wyciszenia.

Julia S.

Serdecznie polecam warsztaty z ceramiki :) szczególnie doświadczoną Panią Hanię!! :))

Przemek

Świetna i sympatyczna prowadząca, dająca cenne wskazówki. Samo doświadczenie również oceniam na plus. Polecam wszystkim zainteresowanym !

Kinga

Bardzo ciekawe warsztaty dające podstawy pracy z gliną. Prowadząca ma doskonałe podejście do uczestników zajęć i wprowadza życzliwą atmosferę.

Maciej C

Warsztaty przeprowadzone w małym gronie, przez co każdy miał dużo uwagi Pani prowadzącej. Widać, że jest to osoba z ogromną pasją do tego co robi, co jest ogromnym plusem. Bardzo miło spędzony czas, niesamowicie można się przy tym zrelaksować :)

Wyświetlono 5 z 13

Zobacz inne propozycje