(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Podstawowy Kurs Gry w Tenisa | Kraków

Tylko u nas
5.0 1 Opinii

Podstawowy Kurs Gry w Tenisa | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

549,99 zł

549,99 zł

O prezencie

Tenis to obecnie najbardziej popularny sport indywidualny na świecie. Nawet osoby, które nie interesują się tą dyscypliną znają takie nazwiska jak Federer czy Nadal. Jeżeli jednak szukasz wyzwań i nie straszny Ci kort tenisowy to zacznij przygodę z tym pięknym sportem! Podstawowy Kurs Gry w Tenisa czeka na Ciebie!  Na tym kursie nauczysz się podstaw, czyli wszystkich najistotniejszych technik, które pozwolą Ci opanować trudną sztukę tenisa. Zdziwisz się, jak szybko rakieta tenisowa stanie się przedłużeniem Twojej ręki i z jaką prędkością będziesz serwować piłki! Rozpocznij swoją tenisową przygodę, której zwieńczeniem będzie być może finał Wimbledona lub olimpijskie złoto! Jeżeli kochasz sport to koniecznie musisz spróbować tenisa!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje naukę gry w tenisa dla jednej osoby.

Ile czasu trwa lekcja?
Jedne zajęcia trwają około 60 minut.

Ile zajęć odbędę w ramach prezentu?
Na przeżycie składa się pakiet 4 zajęć.

Podstawowy Kurs Gry w Tenisa sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla kobiety, prezent świąteczny

 
Podaruj przeżycie! Podstawowy Kurs Gry w Tenisa to świetny prezent dla Mamy, Taty, Chłopaka, Dziewczyny czy też Brata lub Siostry. Jeżeli bliska Ci osoba kocha sport, to właśnie ten prezent będzie idealnym wyborem. Pamiętaj! Najważniejsze jest zadowolenie osoby obdarowanej - niezależnie od tego, czy będzie to upominek na urodziny, gwiazdkę czy też imieniny! Kto wie? Może dzięki Tobe ktoś odkryje swoją nową pasję?


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 x 60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym

Ważne informacje

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora. Sprzęt do ćwiczeń zapewnia wykonawca. Poziom zajęć dopasowany do umiejętności uczestnika.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Garden Sport

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Justyna Sz.

Bardzo polecam, 4h indywidualneg kursu od podstaw, świetne dla kompletnego laika w temacie. Zajęcia prowadzone w fajny sposób.

Zobacz inne propozycje