(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztaty Kulinarne dla Dwojga | Gdańsk

Nowość
0.0 0 Opinii

Warsztaty Kulinarne dla Dwojga | Gdańsk


Gdańsk
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

699,99 zł

699,99 zł

O prezencie

Warsztaty Kulinarne dla Dwojga, Gdańsk - Skōma Food Club

Co wyjdzie z połączenia smacznej przygody, zabawy i nauki praktycznych umiejętności? Sprawdźcie sami, wybierając się na Warsztaty Kulinarne dla Dwojga w Gdańsku! Na miejscu poznacie różne techniki gotowania i wyzwolicie swoją kreatywność. Do wyboru macie kilka rodzajów kuchni - wybierzcie tę, która interesuje Was najbardziej i przekonajcie się, że smaczne gotowanie nie musi być trudne. Czas na kulinarną przygodę!

Warsztaty Kulinarne dla Dwojga w Gdańsku - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Warsztaty Kulinarne. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile trwają warsztaty?
Warsztaty trwają około 4-5 godzin.

Jak wygląda przeżycie?
Warsztaty kulinarne są praktyczną nauką gotowania, pozwalającą wyzwolić kreatywność i obejmujące naukę różnych technik gotowania i wykorzystywania składników. Do wyboru są kursy kulinarne dotyczące różnych kuchni świata: włoskiej, tajskiej, polskiej, hiszpańskiej i indyjskiej. Warsztaty odbywają się w grupie.

Warsztaty Kulinarne dla Dwojga - Voucher na prezent

Warsztaty Kulinarne dla Dwojga w Gdańsku to niezapomniana okazja, by wziąć udział w smacznej przygodzie, pozwalającej doskonalić umiejętność smacznego gotowania. Voucher fantastycznie sprawdzi się jako pomysł na prezent dla drugiej połówki, przyjaciółki czy rodziny - słowem dla każdego, z kim warto wybrać się na taką przygodę. Odkryj, że spełnianie marzeń jest naprawdę proste i… wyjątkowo smaczne!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

4-5 godzin.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Warsztaty kulinarne są praktyczną nauką gotowania, pozwalającą wyzwolić kreatywność i obejmujące naukę różnych technik gotowania i wykorzystywania składników. Do wyboru są kursy kulinarne dotyczące różnych kuchni świata: włoskiej, tajskiej, polskiej, hiszpańskiej i indyjskiej. Warsztaty odbywają się w grupie, zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie Wykonawcy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Skōma Food Club

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje