(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Warsztaty Kuchni Bałkańskiej | Warszawa

Tylko u nas
5.0 4 Opinii

Warsztaty Kuchni Bałkańskiej | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

349,99 zł

349,99 zł

O prezencie

Zwiększ swoje umiejętności kulinarne! Przed Tobą możliwość poznania sekretów bałkańskiej kuchni. Na gust mieszkańców tego rejonu wpłynęło wiele kultur. Wpływy kulinarne Macedonii, Chorwacji, Albanii i Bułgarii wymieszały się z tymi pochodzącymi spoza półwyspu, tworząc ogromnie urozmaiconą kuchnię. Jej głównym składnikiem jest przyrządzane na różne sposoby mięso: baranina, wieprzowina oraz jagnięcina. Ubarwiają ją także liczne warzywa, takie jak marchew, ziemniaki czy papryka. Po ukończeniu tego kursu nie zabraknie Ci pomysłów na przygotowanie oryginalnej potrawy, którą zaskoczysz swoją rodzinę lub gości. A może okaże się, że próbując przygotować te nietypowe dania odkryjesz w sobie talent kucharski albo znajdziesz nowe hobby?

Prezent obejmuje:

  • Wykład teoretyczny,
  • Trening praktyczny - przygotowanie 4-5 potraw,
  • Świetną zabawę.

Kurs to zawsze oryginalny prezent. Wręczony jako podarunek na Boże Narodzenie albo Mikołajki jest dla obdarowanej osoby zarówno okazją do nauczenia się czegoś ciekawego, jak i dobrej zabawy. Świetnie sprawdzi się także, jako prezent dla pracownika. Oczywiście, to bardzo praktyczny podarek, ponieważ umożliwia on nabycie umiejętności, które można wykorzystywać na co dzień. Dzięki swojej praktyczności Warsztaty Kuchni Bałkańskiej to naprawdę fajny prezent.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

4 godziny

Uczestnicy

1 osoba.

Ważne informacje

Kursant otrzymuje materiały szkoleniowe z przepisami. Pełne zaplecze techniczne po stronie organizatora (sprzęt, produkty, fartuszki, itp.). Prezent realizowany podczas specjalnie organizowanych eventów w grupach 8-16 osób.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Instytut Sztuki Kulinarnej

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 4 Opinii

Izabela K.

Warsztaty bardzo fajne. Prowadzący dostosowywał opisy dan i podawane ciekawostki do oczekiwań uczestników.

Magda

Warsztaty kuchni bałkańskiej: super Prowadzący z dużym poczuciem humoru, dobre wyposażenie sali, przystępny sposób prowadzenia zajęć, pyszne menu :)

Paulina

Prowadzący warsztaty Petar jest wspaniałym kucharzem! Widać, że ma serce do gotowania i potrafi to przekazać. Składników przypadajacych na uczestnika mogłoby być trochę więcej, ale nie jest to.wina prowadzącego. Zarezerwujcie sobie raczej 5 niż 4 godziny ;)

Piotrek

Wszystko było fajne, widać było, że szef kuchni prowadzący zajęcia ma wiedzę i doświadczenie. Miejsce, w którym odbywały się warsztaty także mi się podobało. Bardzo miła, można powiedzieć przyjacielska, atmosfera. Same warsztaty powinny być krótsze na rzecz lepszego tempa i realizacji konkretnych zadań/założeń. Pod koniec byliśmy już trochę znużeni. Mimo to ocena bardzo dobra:)))

Gosia

Jestem bardzo zadowolona z prezentu w postaci warsztatów kulinarnych kuchni bałkańskiej. Zastanawiam się nad następnym kursem.

Zobacz inne propozycje