(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Profesjonalne Szkolenie Baristyczne | Łódź

0.0 0 Opinii

Profesjonalne Szkolenie Baristyczne | Łódź


Łódź
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

984,99 zł

984,99 zł

O prezencie

Marzy Ci się zaparzenie kawy idealnej? Chcesz poznać tajniki parzenia oraz przygotowywania jej? Profesjonalne Szkolenie Baristyczne w Łodzi to sposób na zdobycie szerokiej wiedzy oraz praktycznych umiejętności, które sprawią, że sporządzona przez Ciebie kawa będzie miała wyjątkowy smak i niepowtarzalny wygląd. Dowiedz się, skąd brać najlepsze ziarna oraz jak je przyrządzić, aby napój został zapamiętany na długo. Element artystyczny pozwoli Ci z kolei zdobyć cenne umiejętności zdobienia oraz dekorowania kawy. Weź udział w szkoleniu i przygotuj napój wszechczasów.

Co zawiera prezent?
Prezent zawiera Profesjonalne Szkolenie Baristyczne. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak będzie przebiegało szkolenie?
Szkolenie podzielone będzie na część teoretyczną oraz praktyczną. Podczas pierwszej z nich osoba obdarowana pozna proces tworzenia kawy od momentu zerwania ziarna z gałązki aż po zaparzenie go w filiżance. Następnie organizator pokaże różnice pomiędzy najpopularniejszymi odmianami kaw i zapozna kursanta z zasadami obsługi młynka żarnowego oraz ekspresu ciśnieniowego. Przedstawi również proces spieniania mleka oraz podstawowe techniki malowania po kawie. Na zakończenie osoba obdarowana będzie musiała samodzielnie zaparzyć każdy omawiany napój.

Jakie umiejętności nabędę podczas szkolenia?
Podczas szkolenia osoba obdarowana zdobędzie wiedzę na temat kawy oraz wpływania na jej smak, nauczy się obsługi młynka do kawy oraz ekspresu ciśnieniowego, a także parzenia espresso. Dodatkowo pozna sposoby na spienianie mleka, a także rozpoznania latte art.

Czy muszę spełnić jakieś dodatkowe wymogi, aby wziąć udział w szkoleniu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 17 lat.

Szkolenie odbywa się w grupach czy jest indywidualne?
Szkolenie odbywa się indywidualnie.

Jak długo trwa szkolenie?
Szkolenie potrwa 7 godzin.

Profesjonalne Szkolenie Baristyczne | Łódź to doskonały prezent dla każdej osoby, która chciałaby dowiedzieć się, jak stworzyć najlepszą kawę cieszącą nie tylko smak, lecz także wzrok. Podaruj bliskiemu przeżycie pozwalające na zdobycie praktycznych umiejętności, których codzienne wykorzystywanie sprawi wiele satysfakcji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

7 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika do 17 lat. Szkolenie odbywa się indywidualnie. Podczas niego osoba obdarowana poznaje proces tworzenia kawy od zerwania ziarna do zaparzenia go w filiżance oraz różnice pomiędzy poszczególnymi odmianami. W ramach szkolenia kursant zapoznawany jest także z obsługą młynka żarnowego i ekspresu ciśnieniowego, a także procesem spieniania mleka oraz podstawowymi technikami dekorowania kawy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Around The Coffee

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje