Cewe Fotoksiążka XL

Tylko u nas
5.0 3 Opinii

Cewe Fotoksiążka XL


Wysyłka na terenie całej Polski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Obecnie fotografia jest wszechobecna. Popularne selfie zna już prawie każdy. Upamiętniamy śluby, spotkania rodzinne, urodziny i wiele innych imprez okolicznościowych. Warto zadbać o to, aby fotografie nie zginęły i można było do nich wracać po wielu latach. Album w formie fotoksiążki to idealne rozwiązanie! Możliwość dodania do zdjęć ciekawych opisów czy grafik dodatkowo sprawia, że to unikalna rzecz, która przechowa nasze wspomnienia.

Co obejmuje prezent?
Obdarowany ma możliwość stworzenia fotoksiążki o rozmiarze XL w wersji panoramicznej. Posiada ona 26 stron.

Jak wygląda fotoksiążka?
Jest ona oprawiona w twardą okładkę, dzięki czemu jest trwalsza. Do jej wykonania używany jest druk cyfrowy, na matowym papierze.

Jak przebiega realizacja?
W celu realizacji prezentu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję użycia. Fotoksiążka jest tworzona poprzez program, który dostępny jest na stronie cewe.pl. Po stworzeniu swojej fotoksiążki jej czas dostawy trwa maksymalnie 4 dni robocze od złożenia gotowego zlecenia. Cena dostawy to 5,99 zł do sklepu lub 15 zł dostawa na adres domowy.

Czy wiesz, że…
Nicéphore Niépce to pierwszy człowiek na świecie, który wykonał zdjęcie. Czas jego naświetlania wyniósł około 8 godzin. Na zdjęciu przedstawiono widok z jego okna.

Cewe Fotoksiążka XL sprawdzi się jako:
prezent dla dziewczyny, upominek dla pary, podarunek dla koleżanki.

Upominek dla pary, który będzie zawierał ich wspólne wspomnienia to strzał w dziesiątkę! Prezent w postaci Vouchera sprawi osobie obdarowanej ogromną przyjemność i wywoła na jej twarzy uśmiech. Jeśli zastanawiasz się jaki prezent dla dziewczyny wybrać, wręcz jej fotoksiążkę! To wyjątkowy prezent, który sprawdzi się również jako podarunek dla koleżanki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wysyłka na terenie całej Polski

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Tyle, ile potrzebujesz.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Fotoksiążkę stworzysz za pomocą programu dostępnego na www.cewe.pl. Cechy fotoksiążki: format XL - okładka twarda, druk cyfrowy - papier matowy (26 stron). Po stworzeniu fotoksiążki jej czas dostawy trwa maksymalnie do 4 dni roboczych od złożenia gotowego zlecenia. Wymiary 30x30 cm Cena dostawy to 5.99 zł do sklepu lub 15 zł na wskazany adres.


Sprawdź na mapie


Realizacja

CEWE

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Krzysztof

Bardzo szybka realizacja i dostawa. Sam program do tworzenia fotoksiążki daje duże możliwości i jest całkowicie intuicyjny. Książka wykonana profesjonalnie i solidnie. Jak najbardziej polecam.

Jolanta R.

Witam. Zdjęcie to mogę zrobić i obejżeć. Reszta to poza mną. Fotoksiążkę robiłam pierwszy raz. Układanie zdjęć, przekładanie i inne funkcje były dla mnie WOW. Robiłam to wszystko przy pomocy osoby trzeciej, gdyż w obsłudze komputera nie jestem zbyt biegła. Tworzenia fotoksiążki było dla mnie i dobrą nauką i dobrą zabawą. Pozdrawiam serdecznie.

Kinga

Podoba mi się możliwość wymiany na inny prezent vouchera, jaki się dostało. Bardzo miła i kompetentna obsługa, bezproblemowo rozwiązuje każde wątpliwości. Zrealizowałam voucher na cewe fotoksiążkę xl i teraz tylko czekam na dostawę. Jedyne co mnie zdziwiło i zaskoczyło, że płacąc 1 stycznia br cena wynosiłą 104,99, a wchodząc i realizując voucher 3 stycznia br to koszt 149,99, byłam tym zaskoczona i obawiałam się, że będę musiała tą różnicę dopłacić na szczęście moje obawy obsługa szybko rozwiała.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.