JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Cewe Fotoksiążka XL

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Cewe Fotoksiążka XL

Cała Polska
1 os.

119,99 zł 149,99 zł -20%

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
119,99 zł -20%
149,99 zł

Obecnie fotografia jest wszechobecna. Popularne selfie zna już prawie każdy. Upamiętniamy śluby, spotkania rodzinne, urodziny i wiele innych imprez okolicznościowych. Warto zadbać o to, aby fotografie nie zginęły i można było do nich wracać po wielu latach. Album w formie fotoksiążki to idealne rozwiązanie! Możliwość dodania do zdjęć ciekawych opisów czy grafik dodatkowo sprawia, że to unikalna rzecz, która przechowa nasze wspomnienia.

Co obejmuje prezent?
Obdarowany ma możliwość stworzenia fotoksiążki o rozmiarze XL w wersji panoramicznej. Posiada ona 26 stron.

Jak wygląda fotoksiążka?
Jest ona oprawiona w twardą okładkę, dzięki czemu jest trwalsza. Do jej wykonania używany jest druk cyfrowy, na matowym papierze.

Jak przebiega realizacja?
W celu realizacji prezentu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję użycia. Fotoksiążka jest tworzona poprzez program, który dostępny jest na stronie cewe.pl. Po stworzeniu swojej fotoksiążki jej czas dostawy trwa maksymalnie 4 dni robocze od złożenia gotowego zlecenia. Cena dostawy to 5,99 zł do sklepu lub 15 zł dostawa na adres domowy.

Czy wiesz, że…
Nicéphore Niépce to pierwszy człowiek na świecie, który wykonał zdjęcie. Czas jego naświetlania wyniósł około 8 godzin. Na zdjęciu przedstawiono widok z jego okna.

Cewe Fotoksiążka XL sprawdzi się jako:
prezent dla dziewczyny, upominek dla pary, podarunek dla koleżanki.

Upominek dla pary, który będzie zawierał ich wspólne wspomnienia to strzał w dziesiątkę! Prezent w postaci Vouchera sprawi osobie obdarowanej ogromną przyjemność i wywoła na jej twarzy uśmiech. Jeśli zastanawiasz się jaki prezent dla dziewczyny wybrać, wręcz jej fotoksiążkę! To wyjątkowy prezent, który sprawdzi się również jako podarunek dla koleżanki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Tyle, ile potrzebujesz.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Fotoksiążkę stworzysz za pomocą programu dostępnego na www.cewe.pl. Cechy fotoksiążki: format XL - okładka twarda, druk cyfrowy - papier matowy (26 stron). Po stworzeniu fotoksiążki jej czas dostawy trwa maksymalnie do 4 dni roboczych od złożenia gotowego zlecenia. Wymiary 30x30 cm Cena dostawy to 5.99 zł do sklepu lub 15 zł na wskazany adres.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (1)

Kinga

Podoba mi się możliwość wymiany na inny prezent vouchera, jaki się dostało. Bardzo miła i kompetentna obsługa, bezproblemowo rozwiązuje każde wątpliwości. Zrealizowałam voucher na cewe fotoksiążkę xl i teraz tylko czekam na dostawę. Jedyne co mnie zdziwiło i zaskoczyło, że płacąc 1 stycznia br cena wynosiłą 104,99, a wchodząc i realizując voucher 3 stycznia br to koszt 149,99, byłam tym zaskoczona i obawiałam się, że będę musiała tą różnicę dopłacić na szczęście moje obawy obsługa szybko rozwiała.

1
Dodaj Opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.