JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Kurs Fotografii w Plenerze

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Kurs Fotografii w Plenerze


Warszawa
1 os.

99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
99 zł

Interesujesz się fotografią? Chciałbyś poznać zasady robienia profesjonalnych zdjęć? Podczas szkolenia dowiesz się, jak radzić sobie z tradycyjnymi tematami fotografowanymi w plenerze takimi jak: krajobraz, architektura, portret. Plener to miejsce, gdzie zdjęcia są dużo mniej przewidywalne, niż  w warunkach studia. Dzięki kursowi nauczysz się, jak robić dobre ujęcia w teoretycznie niesprzyjających warunkach pogodowych. Zobacz o ile lepsze efekty osiagniesz dzięki znajomości zasad fotografowania w plenerze. Nie czekaj dłużej! Aparat czeka!

Ważne informacje:

  • Do udziału w kursie potrzebny jest własny aparat fotograficzny.
  • Dodatkowy sprzęt specjalistyczny dostarcza wykonawca.
  • Zdjęcia będą robione pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela.
  • Zajęcia prowadzone są w grupach, dlatego potrzebna jest wcześniejsza rezerwacja.

Kurs Fotografii w Plenerze to idealny pomysł na prezent dla chłopaka lub dziewczyny. Podaruj ten niesamowity kurs na urodziny, święta, bądź inną ważną okazję i ciesz się radością swoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana. W przypadku niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Informacje dodatkowe

Wymagany jest własny aparat fotograficzny. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 12 roku życia. Zajęcia odbywają się w kilkuosobwych grupach (do 10 osób). Kurs odbywa się w plenerze. Istnieje możliwość zamiany tematyki kursu na: Zdjęcia nocne, Fotografię w Studio, Zabawy Światłem.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 550
Filtruj Prezenty

Opinie (13)

Wszystkie opinie(13)
1 2 3 4 5
MJ

Bardzo przyzwoity prezent. Głównie dla początkujących, ale dla kogoś kto już jakoś ogarnia swój aparat też może być źródłem inspiracji. Może być także okazją, żeby wyciągnąć aparat z szafy ;)

Tomasz C

Bardzo sprawnie przeprowadzone 3 godziny zajęć w terenie z aparatem fotograficznym, dużo ciekawych rzeczy instruktor powiedział i pokazał.

Piotr

Bardzo ciekawy kurs, dobry kontakt z prowadzącym i miła atmosfera. Gdybym miał wskazać coś do poprawy, to przydałyby się trochę częstsze terminy kursu.

Gabriela Proszowska

Bardzo podobał mi się temat. Robienie zdjęć nocą jest bardzo trudne gdyż z łatwością one mogą wyjść w słabej jakości. Cieszę się, że mi w końcu ktoś pokazał czego więcej mój apart potrafi. Niestety przez to że było tyle osób, to prowadzący nie miał dla wszystkich czasu lub się nie zauważało że już robimy coś innego i prowadzący nie powtarzał się. Ale muszę przyznać, że pokazano mi super dużo fajnych możliwości, a to że spotkaliśmy się wieczorem na starówce to można było złapać piękne sceny.

Mateusz Podlewski

Warsztaty zorganizowane i zaplanowane od a do z. Nic tam nie było przypadkowe. Żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Bardzo dobrze spędzony czas.

1 2 3

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.