Kurs Fotografii w Plenerze | Warszawa

5.0 27 Opinii

Kurs Fotografii w Plenerze | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Interesujesz się fotografią? Chciałbyś poznać zasady robienia profesjonalnych zdjęć? Podczas szkolenia dowiesz się, jak radzić sobie z tradycyjnymi tematami fotografowanymi w plenerze takimi jak: krajobraz, architektura, portret. Plener to miejsce, gdzie zdjęcia są dużo mniej przewidywalne, niż  w warunkach studia. Dzięki kursowi nauczysz się, jak robić dobre ujęcia w teoretycznie niesprzyjających warunkach pogodowych. Zobacz o ile lepsze efekty osiagniesz dzięki znajomości zasad fotografowania w plenerze. Nie czekaj dłużej! Aparat czeka!

Ważne informacje:

  • Do udziału w kursie potrzebny jest własny aparat fotograficzny.
  • Dodatkowy sprzęt specjalistyczny dostarcza wykonawca.
  • Zdjęcia będą robione pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela.
  • Zajęcia prowadzone są w grupach, dlatego potrzebna jest wcześniejsza rezerwacja.

Kurs Fotografii w Plenerze to idealny pomysł na prezent dla chłopaka lub dziewczyny. Podaruj ten niesamowity kurs na urodziny, święta, bądź inną ważną okazję i ciesz się radością swoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Ważne informacje

Wymagany jest własny aparat fotograficzny. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 12 roku życia. Zajęcia odbywają się w kilkuosobwych grupach (do 10 osób). Kurs odbywa się w plenerze. Istnieje możliwość zamiany tematyki kursu na: Zdjęcia nocne, Fotografię w Studio, Zabawy Światłem.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

fotobelfer.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 27 Opinii

Emilia

Kurs fotografii w plenerze to idealny prezent zarówno dla osób, które dopiero chcą zacząć swoja przygodę z fotografią, jak i dla tych, którzy już coś zaczęli robić w tym kierunku. Na zajęciach można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, a przede wszystkim jakie możliwości ma nasz aparat i jakie cuda potrafi w zależności od jego ustawień :) Prowadzący każdego uczestnika kursu traktuje indywidualnie, pomaga ustawić odpowiednio aparat i wytłumaczyć dlaczego tak, a nie inaczej. POLECAM!!!

MJ

Bardzo przyzwoity prezent. Głównie dla początkujących, ale dla kogoś kto już jakoś ogarnia swój aparat też może być źródłem inspiracji. Może być także okazją, żeby wyciągnąć aparat z szafy ;)

Tomasz C

Bardzo sprawnie przeprowadzone 3 godziny zajęć w terenie z aparatem fotograficznym, dużo ciekawych rzeczy instruktor powiedział i pokazał.

Piotr

Bardzo ciekawy kurs, dobry kontakt z prowadzącym i miła atmosfera. Gdybym miał wskazać coś do poprawy, to przydałyby się trochę częstsze terminy kursu.

Gabriela Proszowska

Bardzo podobał mi się temat. Robienie zdjęć nocą jest bardzo trudne gdyż z łatwością one mogą wyjść w słabej jakości. Cieszę się, że mi w końcu ktoś pokazał czego więcej mój apart potrafi. Niestety przez to że było tyle osób, to prowadzący nie miał dla wszystkich czasu lub się nie zauważało że już robimy coś innego i prowadzący nie powtarzał się. Ale muszę przyznać, że pokazano mi super dużo fajnych możliwości, a to że spotkaliśmy się wieczorem na starówce to można było złapać piękne sceny.

Wyświetlono 5 z 26

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.