(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kurs Strzelania Bojowego dla Dwojga | Wrocław (okolice) | Poznań (okolice)

0.0 0 Opinii

Kurs Strzelania Bojowego dla Dwojga | Wrocław (okolice) | Poznań (okolice)


Wrocław (okolice), Poznań (okolice)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

879,99 zł

879,99 zł

O prezencie

Pasjonujesz się strzelectwem sportowym? Lubisz chodzić na strzelnicę i chciałbyś przejść na wyższy poziom? Zabierz ze sobą partnerkę lub przyjaciele i wspólnie skorzystajcie z Kursu Strzelania Bojowego dla Dwojga! Wyjątkowa przygoda, która nauczy Was precyzyjnego strzelania i dostarczy samych pozytywnych wrażeń! Kurs ma na celu zaznajomienie Was z bronią oraz naukę precyzyjnego strzelania, która odbywa się “do skutku”! Kończy się on certyfikatem, który poświadcza nabyte przez Was umiejętności! Gotowi! Cel...pal!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje certyfikowany kurs strzelania bojowego, dla dwóch osób.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa od 4 do 5 godzin.

Ile sztuk amunicji otrzymamy?
W założeniu każdy z uczestników otrzymuje od 50 do 70 sztuk amunicji, jednak szkolenie jest prowadzone “do skutku”, więc jeżeli będziesz potrzebował większych zasobów, to nieodpłatnie je otrzymasz.

Z jakich broni będziemy strzelać?
Strzelanie odbywa się z: Pistoletów GLOCK, różnej generacji, pistoletów HK USP EXPERT, rewolweru 357 Magnum, strzelby gładkolufowej tzw. „Pump action”, karabin szturmowego Kałasznikow, w oryginalnym kalibrze 7,62x39, karabin szturmowy MMR w kalibrze .223/5,56 NATO, karabinu wyborowego: larabin wyborowy Savage 12 Predator kal.223, o skutecznym dystansie trafienia 500 – 600 m, lub karabin wyborowy Remington 700 - legendarny karabin amerykańskich snajperów, o skutecznym dystansie trafienia 800–1000m (przykładowe zestawienie broni używanej podczas szkoleń).

Za dodatkową opłatą istnieje również możliwość oddania strzału z karabinu Barrett – z tej marki karabinu padł rekord trafienia 2850 m.

Kurs Strzelania Bojowego dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, prezent dla kolegi, prezent na imieniny

Szukasz emocjonującego przeżycia dla dwóch osób? Czegoś naprawdę “ekstra”? Emocjonujący Kurs Strzelania Bojowego dla Dwojga to gwarancja niezapomnianych emocji i prawdziwego szczęścia osób obdarowanych! Przeżycie to pomysł na super prezent, którego zalety doceni zarówno kobieta, jak i mężczyzna! Będzie fenomenalnym urodzinowym podarunkiem!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław (okolice), Poznań (okolice)

Obowiązujący strój

Wygodne ubranie, które może ulec pobrudzeniu lub zniszczeniu.

Czas trwania

4-5 godzin

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Wymagana wcześniejsza rezerwacja w celu ustalenia miejsca realizacji. Zajęcia odbywają się w grupach. Osoby obdarowane po zakończeniu szkolenia otrzymają certyfikat. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w szkoleniu pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna. Dojazd na miejsce realizacji we własnym zakresie.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Akademia Obrony SAGGITA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje