Warsztaty Malowania Ceramiki dla Dwojga | Wrocław

Nowość
0.0 0 Opinii

Warsztaty Malowania Ceramiki dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,99 zł

249,99 zł

O prezencie

Warsztaty Malowania Ceramiki dla Dwojga, Wrocław - Pracownia Ceramiczna MaluMika

Rozwijające warsztaty to sposób na miłe spędzenie wolnego czasu, wyzwalanie kreatywności i dobrą zabawę. Wybierzcie się na Warsztaty Malowania Ceramiki dla Dwojga we Wrocławiu i odkryjcie, jak wygląda przygoda w profesjonalnej pracowni ceramicznej. Wasze przeżycie rozpocznie się od zwiedzania i zdobywania informacji na temat właściwości szkliw oraz technik szkliwienia. Następnie wybierzecie formy, które pomalujecie, a te po 10 dniach będą wypalone i gotowe do odbioru. Spędźcie fantastyczny czas i zyskajcie użytkowe elementy, które będą zdobić Wasz dom!

Warsztaty Malowania Ceramiki we Wrocławiu - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Warsztaty Malowania Ceramiki. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile czasu potrwają warsztaty?
Warsztaty potrwają 3 godziny.

Jak wyglądają warsztaty?
Warsztaty rozpoczynają się od zwiedzania pracowni i poznania informacji na temat właściwości szkliw i technik szkliwienia. Następnie wybierzecie formy ceramiczne (z dostępnych w pracowni), które pomalujecie dowolną techniką (2 x forma średnia). Pomalowane formy będą wypalone w piecu i gotowe do odbioru po około 10 dniach (istnieje możliwość ich wysłania za dodatkową opłatą). Formy są w 100% użytkowe i można je myć w zmywarce.
Podczas warsztatów otrzymacie kawę lub herbatę.

Kiedy mogą odbyć się warsztaty?
Warsztaty mogą odbyć się każdego dnia tygodnia, w godzinach otwarcia pracowni.

Warsztaty Malowania Ceramiki dla Dwojga - voucher na prezent

Warsztaty Malowania Ceramiki dla Dwojga we Wrocławiu to znakomity pomysł na prezent dla drugiej połówki we Wrocławiu. Voucher znakomicie sprawdzi się na każdą okazję i zapewni interesującą przygodę, która pozostanie w pamięci na długie lata. Odkryj, jak łatwo obdarować bliskich emocjami i spełnić ich marzenia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Warsztaty rozpoczynają się od zwiedzania pracowni i poznania informacji na temat właściwości szkliw i technik szkliwienia. Następnie wybieracie formy ceramiczne (z dostępnych w pracowni), które pomalujecie dowolną techniką (2 x forma średnia). Pomalowane formy będą wypalone w piecu i gotowe do odbioru po około 10 dniach (istnieje możliwość ich wysłania za dodatkową opłatą). Formy są w 100% użytkowe i można je myć w zmywarce. Podczas warsztatów otrzymacie kawę lub herbatę. Warsztaty mogą odbyć się każdego dnia tygodnia, w godzinach otwarcia pracowni.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Pracownia Ceramiczna MaluMika

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.