(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kurs Doskonalenia Jazdy | Poznań (okolice)

5.0 8 Opinii

Kurs Doskonalenia Jazdy | Poznań (okolice)


Bednary
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

849,99 zł

849,99 zł

O prezencie

Chcesz, aby nic się nie zaskoczyło na drodze? Pragniesz podnieść swój poziom umiejętności prowadzenia samochodu i stać się doskonałym kierowcą? Jeśli tak, to wybierz się na Kurs Doskonalenia Jazdy, podczas którego będziesz miał okazję do kierowania
autem w ekstremalnych warunkach drogowych. Przyszykuj się na ogromną dawkę praktyki, ćwicząc manewry na śliskiej nawierzchni, pokonując nierówności drogi i niespodziewane przeszkody. To możliwość zdobycia pewności siebie na drodze. Zdobądź odpowiednie kwalifikacje, zostań perfekcyjnym kierowcą i ciesz się bezpieczną jazdą. Stań się pogromcą dróg!

Najczęściej zadawane pytania:

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje szkolenie praktyczne z zasad bezpieczeństwa na drodze, ćwicząc efektywność pracy za kierownicą w ekstremalnych warunkach drogowych. Szkolenie odbywa się na własnym samochodzie i zakończone jest otrzymaniem dyplomu z kursu.

Ile trwa kurs i jaki przebieg ma szkolenie?
Cały kurs trwa 6 godzin. Zajęcia teoretyczne, wprowadzające w tematykę szkolenia trwają maksymalnie do 60 min, późniejszy czas to rening na torze szkoleniowym, składający się z takich elementów jak: techniczny slalom, hamowanie awaryjne na wprost oraz z ominięciem przeszkody, opanowywanie poślizgu podsterownego na nawadnianym kręgu oraz sekwencji zakrętów poślizgowych, opanowywanie poślizgu nadsterownego przy wykorzystaniu “szarpaka”. Na zakończenie szkolenia wręczane są pamiątkowe certyfikaty.

Czy wymagane jest prawo jazdy kat. B?
Tak, z kursu może skorzystać jedynie osoba posiadająca prawo jazdy kat. B.

Czy mogę odbyć kurs na własnym samochodzie?
Szkolenia dla osób prywatnych są przeprowadzane zarówno z wykorzystaniem aut własnych uczestników, jak i aut szkoły. Decyzja leży po stronie kuranta. Podstawowym wymaganiem dla aut uczestników jest ważne ubezpieczenie i przegląd techniczny. Jeśli auto jest dopuszczone do ruchu na drodze, tym samym nadaje się na nasze szkolenie, rodzaj napędu, skrzyni biegów, gabarytów, nie ma dla nas znaczenia – pod warunkiem, że jest to auto osobowe o DMC do 3,5 t.

Czy kurs jest indywidualny?
Nie, szkolenia odbywają się w grupach, jeden instruktor opiekuje się maksymalnie 5 osobami tak, aby mógł skupić się na każdym z uczestników.

Co da mi Kurs Doskonalenia Jazdy?
Podstawowym celem kursu jest podniesienie poziomu kwalifikacji kierowców w aspekcie bezpieczeństwa jazdy oraz budowanie nawyku ruchowego na poziomie odruchu warunkowego, który w ekstremalnej sytuacji na drodze zadziała automatycznie.

Czy na szkoleniu jest możliwość uszkodzenia auta?
Jeśli osoba będzie stosowała się do poleceń instruktora techniki jazdy w trakcie szkolenia, nie ma możliwości uszkodzenia auta.

Czy na realizację można zabrać osoby towarzyszące?
Osoba towarzysząca nie może brać udziału w szkoleniu. Może za to uczestniczyć jako bierny obserwator. O tym fakcie należy powiadomić instruktora przed rozpoczęciem zajęć.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Bednary

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

6 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Szkolenie na własnym samochodzie. Kurs Doskonalenia Jazdy obejmuje między innymi: efektywność pracy za kierownicą, dynamiczny skręt, jazdę po łuku o nawierzchni śliskiej, hamowanie na łuku o nawierzchni śliskiej. Kurs Doskonalenia Jazdy jest zwieńczony wręczeniem dyplomu ukończenia kursu. Wymagane prawo jazdy kat. B.


Sprawdź na mapie


Realizacja

SOBIESŁAW ZASADA CENTRUM

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 8 Opinii

 

Fantastyczne doświadczenie. Dzień pełen wrażeń. Każdy kierowca powinien mieć szansę uczestniczenia w takim kursie.

Mateusz

Dzień pełen emocji i wrażeń. Szkolenie i zabawa w jednym. Polecam dla każdego kierowcy.

Michał Miszkurka

Kurs prowadzony na bardzo wysokim poziomie! Super zabawa, super emocje! Polecam!!

Kamila S.

Bardzo przydatny kurs, wiele się nauczyłam, na pewno będę polecać innym!

Aneta

Bardzo sprawna organizacja, profesjonalne przygotowanie i podejście, instruktor opanowany, cierpliwy i dokładny. Cały ośrodek robi duże pozytywne wrażenie.

Wyświetlono 5 z 9