Nauka Gry na Instrumencie | Warszawa

0.0 0 Opinii

Nauka Gry na Instrumencie | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

159,99 zł

159,99 zł

O prezencie

Kochasz muzykę, nie wyobrażasz sobie bez niej życia? Sprawdź swoje umiejętności w dziedzinie tworzenia muzyki! Wybierając Naukę Gry na Instrumencie masz możliwość samodzielnego wyboru instrumentu, który chcesz opanować. Zdecydujesz się na Akordeon, Trąbkę, Gitarę, Skrzypce, Saksofon, Pianino, a może Perkusję? Nie ma znaczenia, czy odbywałeś już jakieś lekcje muzyki, czy będą to pierwsze zajęcia - nauczyciel dostosuje poziom zaawansowania do Twoich potrzeb! Zapraszamy na profesjonalne zajęcia prowadzone przez doświadczonego muzyka. Sprawdź ile praktycznych informacji możesz uzyskać na tym spotkaniu. Być może gra na jednym z tych instrumentów stanie się Twoją największą pasją?

Szczegóły:

  • Indywidualne zajęcia wokalne prowadzone w szkole muzycznej,
  • Warsztat prowadzi wykwalifikowany nauczyciel,
  • Zajęcia mają głownie charakter praktyczny,
  • Poziom zaawansowania dopasowany zostanie do osoby obdarowanej,
  • Osoba obdarowana wybiera instrument spośród: Akordeon,
    Trąbka, Gitara, Skrzypce, Saksofon, Pianino, Perkusja, Harfa, Flet poprzeczny, Klarnet, Altówka, Bas, Kontrabas,
    Wiolonczela, Puzon, Ukulele.

Szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla Siostry, Znajomego, Narzeczonego, a może Mamy? Nauka Gry na Instrumencie to doskonała propozycja dla osób, które uwielbiają muzykę! Podaruj niezapomniane zajęcia z doświadczonym muzykiem, który dostosuje zajęcia do potrzeb osoby obdarowanej. Spełnij marzenie bliskiej osoby! Podaruj ten niepowtarzalny prezent na urodziny, imieniny, Dzień Dziecka, bądź na Święta. Jeżeli jednak szukasz innych inspiracji zobacz koniecznie nasz Katalog Marzeń i sprawdź, jakie Super Prezenty przygotowaliśmy na nadchodzący sezon.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

50 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Zajęcia indywidualne prowadzone w szkole muzycznej. Instrumenty i materiały dydaktyczne zapewnia wykonawca. Zajęcia prowadzi wykwalifikowany nauczyciel. Nauka ma głównie charakter zajęć praktycznych. Poziom zajęć dopasowany do poziomu zaawansowania osoby obdarowanej. Zajęcia mogą być prowadzone po angielsku. Instrumenty do wyboru – Akordeon,Trąbka, Gitara, Skrzypce, Saksofon, Pianino, Perkusja, Harfa, Flet poprzeczny, Klarnet, Altówka, Bas, Kontrabas, Wiolonczela, Puzon, Ukulele.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Music School

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Barbara Orzechowska

Bardzo sprawne uzgadnianie terminu. Możliwość zmiany. Zajęcia dostosowane do moich potrzeb, nauczyciel pomógł mi spełnić swoje marzenie, był bardzo elastyczny. Super wrażenia.

Dawid

Bardzo fajne zajęcia z gry na pianinie - mimo absolutnie zerowego wcześniejszego kontaktu z instrumentem, dzięki nauczycielce udało się coś zagrać :)

Ilona

Fantastyczny prezent! spełnienie mojego marzenia! Pani Maria z którą miałam lekcje - pełen profesjonalizm :)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.