Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

CEWE FOTOKSIĄŻKA A4 (Pionowa)

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

CEWE FOTOKSIĄŻKA A4 (Pionowa)


Wysyłka na terenie całej Polski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,99 zł

129,99 zł

O prezencie

Uśmiech dziecka, pierwsze wspólne wakacje czy zakończenie szkoły - to tylko kilka z chwil, które fotografujemy. W ten sposób zatrzymujemy czas na zdjęciu, do którego tak przyjemnie jest wracać. Każda z fotografii posiada swoją indywidualną, niezwykle ciekawą historię. To właśnie o tych wspomnieniach z zaciekawieniem słucha się na rodzinnych spotkaniach, przeglądając albumy. Uporządkowane fotografie, w solidnej oprawie pozwolą powrócić do wielu magicznych momentów z naszego życia.

Co obejmuje prezent?
Obdarowany ma możliwość stworzenia dużej fotoksiążki w wersji pionowej. Posiada ona 26 stron.

Jak wygląda fotoksiążka?
Jest ona oprawiona w twardą okładkę, dzięki czemu jest trwalsza. Do jej wykonania używany jest druk cyfrowy, na papierze kredowym matowym.

Jak przebiega realizacja?
W celu realizacji prezentu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję użycia. Fotoksiążka jest tworzona poprzez program, który dostępny jest na stronie cewe.pl. Po stworzeniu swojej fotoksiążki jej czas dostawy trwa maksymalnie 4 dni robocze od złożenia gotowego zlecenia. Cena dostawy to 6,99 zł do sklepu lub 16,99 zł dostawa na adres domowy.

Czy wiesz, że…
Pierwszym sfotografowanym człowiekiem był Polak! Jan Werbowski, który był uczestnikiem wojen napoleońskich. Został sfotografowany przez Jacques Daguerre metodą dagerotypu. Naświetlanie trwało aż 30 minut, przez które Werbowski nie mógł się poruszać.

CEWE FOTOKSIĄŻKA A4 (Pionowa) sprawdzi się jako:
prezent dla babci, upominek na urodziny, podarunek dla małżeństwa.

Prezent na Dzień Babci powinien pokazać jej, jak bardzo nam na niej zależy. Fotoksiążka to pomysł na prezent, który sprawi ogromną radość. Podaruj upominek na urodziny, który jest niezwykle praktyczny. Jeśli zbliża się rocznica ślubu, to świetnie się składa! Fotoksiążka jako podarunek dla małżeństwa to strzał w dziesiątkę!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wysyłka na terenie całej Polski

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Tyle, ile potrzebujesz.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Fotoksiążkę stworzysz za pomocą programu dostępnego na www.cewe.pl . Cechy fotoksiążki: wymiary 21x28 cm, orientacja pionowa – okładka twarda, papier kredowy matowy (26 stron). Po stworzeniu fotoksiążki jej czas dostawy trwa maksymalnie do 4 dni roboczych od złożenia gotowego zlecenia. Cena dostawy to 6,99 zł do sklepu lub 16,99 zł na wskazany adres.


Sprawdź na mapie


Realizacja

CEWE

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje