JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Duża Cewe Fotoksiążka

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Duża Cewe Fotoksiążka


Dostęp na terenie całej Polski
1 os.

129,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
129,99 zł

Uśmiech dziecka, pierwsze wspólne wakacje czy zakończenie szkoły - to tylko kilka z chwil, które fotografujemy. W ten sposób zatrzymujemy czas na zdjęciu, do którego tak przyjemnie jest wracać. Każda z fotografii posiada swoją indywidualną, niezwykle ciekawą historię. To właśnie o tych wspomnieniach z zaciekawieniem słucha się na rodzinnych spotkaniach, przeglądając albumy. Uporządkowane fotografie, w solidnej oprawie pozwolą powrócić do wielu magicznych momentów z naszego życia.

Co obejmuje prezent?
Obdarowany ma możliwość stworzenia dużej fotoksiążki w wersji panoramicznej. Posiada ona 26 stron.

Jak wygląda fotoksiążka?
Jest ona oprawiona w twardą okładkę, dzięki czemu jest trwalsza. Do jej wykonania używany jest druk cyfrowy, na matowym papierze.

Jak przebiega realizacja?
W celu realizacji prezentu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję użycia. Fotoksiążka jest tworzona poprzez program, który dostępny jest na stronie cewe.pl. Po stworzeniu swojej fotoksiążki jej czas dostawy trwa maksymalnie 4 dni robocze od złożenia gotowego zlecenia. Cena dostawy to 5,99 zł do sklepu lub 15 zł dostawa na adres domowy.

Czy wiesz, że…
Pierwszym sfotografowanym człowiekiem był Polak! Jan Werbowski, który był uczestnikiem wojen napoleońskich. Został sfotografowany przez Jacques Daguerre metodą dagerotypu. Naświetlanie trwało aż 30 minut, przez które Werbowski nie mógł się poruszać.

Duża Cewe Fotoksiążka sprawdzi się jako:
prezent dla babci, upominek na urodziny, podarunek dla małżeństwa.

Prezent na Dzień Babci powinien pokazać jej, jak bardzo nam na niej zależy. Fotoksiążka to pomysł na prezent, który sprawi ogromną radość. Podaruj upominek na urodziny, który jest niezwykle praktyczny. Jeśli zbliża się rocznica ślubu, to świetnie się składa! Fotoksiążka jako podarunek dla małżeństwa to strzał w dziesiątkę!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dostęp na terenie całej Polski

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Tyle, ile potrzebujesz.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Fotoksiążkę stworzysz za pomocą programu dostępnego na www.cewe.pl. Cechy fotoksiążki: format duży - okładka twarda, druk cyfrowy - papier matowy (26 stron). Po stworzeniu fotoksiążki jej czas dostawy trwa maksymalnie do 4 dni roboczych od złożenia gotowego zlecenia. Wymiary 21x28cm. Cena dostawy to 5.99 zł do sklepu lub 15 zł na wskazany adres.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 818
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.