Duża Cewe Fotoksiążka

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Duża Cewe Fotoksiążka


Wysyłka na terenie całej Polski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

129,99 zł

129,99 zł

O prezencie

Uśmiech dziecka, pierwsze wspólne wakacje czy zakończenie szkoły - to tylko kilka z chwil, które fotografujemy. W ten sposób zatrzymujemy czas na zdjęciu, do którego tak przyjemnie jest wracać. Każda z fotografii posiada swoją indywidualną, niezwykle ciekawą historię. To właśnie o tych wspomnieniach z zaciekawieniem słucha się na rodzinnych spotkaniach, przeglądając albumy. Uporządkowane fotografie, w solidnej oprawie pozwolą powrócić do wielu magicznych momentów z naszego życia.

Co obejmuje prezent?
Obdarowany ma możliwość stworzenia dużej fotoksiążki w wersji panoramicznej. Posiada ona 26 stron.

Jak wygląda fotoksiążka?
Jest ona oprawiona w twardą okładkę, dzięki czemu jest trwalsza. Do jej wykonania używany jest druk cyfrowy, na matowym papierze.

Jak przebiega realizacja?
W celu realizacji prezentu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję użycia. Fotoksiążka jest tworzona poprzez program, który dostępny jest na stronie cewe.pl. Po stworzeniu swojej fotoksiążki jej czas dostawy trwa maksymalnie 4 dni robocze od złożenia gotowego zlecenia. Cena dostawy to 5,99 zł do sklepu lub 15 zł dostawa na adres domowy.

Czy wiesz, że…
Pierwszym sfotografowanym człowiekiem był Polak! Jan Werbowski, który był uczestnikiem wojen napoleońskich. Został sfotografowany przez Jacques Daguerre metodą dagerotypu. Naświetlanie trwało aż 30 minut, przez które Werbowski nie mógł się poruszać.

Duża Cewe Fotoksiążka sprawdzi się jako:
prezent dla babci, upominek na urodziny, podarunek dla małżeństwa.

Prezent na Dzień Babci powinien pokazać jej, jak bardzo nam na niej zależy. Fotoksiążka to pomysł na prezent, który sprawi ogromną radość. Podaruj upominek na urodziny, który jest niezwykle praktyczny. Jeśli zbliża się rocznica ślubu, to świetnie się składa! Fotoksiążka jako podarunek dla małżeństwa to strzał w dziesiątkę!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wysyłka na terenie całej Polski

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

Tyle, ile potrzebujesz.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Fotoksiążkę stworzysz za pomocą programu dostępnego na www.cewe.pl. Cechy fotoksiążki: format duży - okładka twarda, druk cyfrowy - papier matowy (26 stron). Po stworzeniu fotoksiążki jej czas dostawy trwa maksymalnie do 4 dni roboczych od złożenia gotowego zlecenia. Wymiary 21x28cm. Cena dostawy to 5.99 zł do sklepu lub 15 zł na wskazany adres.


Sprawdź na mapie


Realizacja

CEWE

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.