(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

CEWE FOTOKSIĄŻKA A5 (Pozioma)

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

CEWE FOTOKSIĄŻKA A5 (Pozioma)


Wysyłka na terenie całej Polski
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,99 zł

99,99 zł

O prezencie

Zdjęcia zatrzymują wspomnienia, do których z chęcią powracamy. To pamiątki, które wywołują na naszej twarzy uśmiech. Dzięki nim możemy przypomnieć sobie miejsca, osoby i sytuacje, które wymknęły nam się z pamięci. Kieszonkowa Fotoksiążka może towarzyszyć Ci w każdym miejscu na świecie. Nieważne jak daleko jesteś od swoich bliskich, możesz otworzyć album, w którym zobaczysz ich twarze i sylwetki. Dzięki temu już zawsze będziesz czuć ich wsparcie i obecność!

Co obejmuje prezent?
Obdarowany ma możliwość stworzenia kieszonkowej, panoramicznej fotoksiążki. Posiada ona 26 stron.

Jak wygląda fotoksiążka?
Jest ona oprawiona w twardą okładkę, dzięki czemu jest trwalsza. Do jej wykonania używany jest druk cyfrowy, na papierze kredowym matowym.

Jak przebiega realizacja?
W celu realizacji prezentu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję użycia. Fotoksiążka jest tworzona poprzez program, który dostępny jest na stronie cewe.pl. Po stworzeniu swojej fotoksiążki jej czas dostawy trwa maksymalnie 4 dni robocze od złożenia gotowego zlecenia. Cena dostawy to 6,99 zł do sklepu lub 16,99 zł dostawa na adres domowy.

Czy wiesz, że…
Zanim fotoksiążka zyskała obecny format, określenie to stosowano do książki związanej z tematyką fotografii. Były to zbiory fotografii, książki związane z techniką wyjaśniające zasady kompozycji lub książki o sprzęcie fotograficznym.

CEWE FOTOKSIĄŻKA A5 (Pozioma) sprawdzi się jako:
prezent dla mamy, upominek dla dziewczyny, podarunek dla chłopaka.

Mamy uwielbiają prezenty, które wprawiają je w zdumienie i jednocześnie wzruszają. Wybierz więc prezent na Dzień Matki, który sprawi, że w jej oczach zakręcą się łzy szczęścia. Fotoksiążka to wyjątkowy prezent! Również sprawdzi się jako prezent dla dziewczyny. Zaimponuj jej Twoją pomysłowością. Fotoksiążka to pomysł na prezent, który skradnie serce każdego obdarowanego.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wysyłka na terenie całej Polski

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Tyle, ile potrzebujesz.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Fotoksiążkę stworzysz za pomocą programu dostępnego na www.cewe.pl. Cechy fotoksiążki: wymiary 19x15 cm, orientacja pozioma – okładka twarda, papier kredowy matowy (26 stron). Po stworzeniu fotoksiążki jej czas dostawy trwa maksymalnie do 4 dni roboczych od złożenia gotowego zlecenia. Wymiary 19x15 cm. Cena dostawy to 6,99 zł do sklepu lub 16,99 zł na wskazany adres.


Sprawdź na mapie


Realizacja

CEWE

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Ewa B.

Wyjątkowy prezent jest najlepsza opcją a prezent, ma długi termin realizacji i obdarowany może zawsze wymienić voucher na inny jeśli nie spodoba się obdarowanemu lub akurat nie ma możliwości wykorzystania tego który się dostało.

Zobacz inne propozycje