JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Kieszonkowa Cewe Fotoksiążka

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Kieszonkowa Cewe Fotoksiążka


Dostęp na terenie całej Polski
1 os.

59,99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
59,99 zł

Zdjęcia zatrzymują wspomnienia, do których z chęcią powracamy. To pamiątki, które wywołują na naszej twarzy uśmiech. Dzięki nim możemy przypomnieć sobie miejsca, osoby i sytuacje, które wymknęły nam się z pamięci. Kieszonkowa Fotoksiążka może towarzyszyć Ci w każdym miejscu na świecie. Nie ważne jak daleko jesteś od swoich bliskich, możesz otworzyć album, w którym zobaczysz ich twarze i sylwetki. Dzięki temu już zawsze będziesz czuć ich wsparcie i obecność!

Co obejmuje prezent?
Obdarowany ma możliwość stworzenia kieszonkowej, panoramicznej fotoksiążki. Posiada ona 26 stron.

Jak wygląda fotoksiążka?
Jest ona oprawiona w twardą okładkę, dzięki czemu jest trwalsza. Do jej wykonania używany jest druk cyfrowy, na matowym papierze.

Jak przebiega realizacja?
W celu realizacji prezentu należy wymienić numer rezerwacyjny znajdujący się na Voucherze na indywidualny e-kod na stronie www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje/wymienkod. Otrzymany e-kod będzie zawierał instrukcję użycia. Fotoksiążka jest tworzona poprzez program, który dostępny jest na stronie cewe.pl. Po stworzeniu swojej fotoksiążki jej czas dostawy trwa maksymalnie 4 dni robocze od złożenia gotowego zlecenia. Cena dostawy to 5,99 zł do sklepu lub 15 zł dostawa na adres domowy.

Czy wiesz, że…
Zanim fotoksiążka zyskała obecny format, określenie to stosowano do książki związanej z tematyką fotografii. Były to zbiory fotografii, książki związane z techniką wyjaśniające zasady kompozycji lub książki o sprzęcie fotograficznym.

Kieszonkowa Cewe Fotoksiążka sprawdzi się jako:
prezent dla mamy, upominek dla dziewczyny, podarunek dla chłopaka.

Mamy uwielbiają prezenty, które wprawiają je w zdumienie i jednocześnie wzruszają. Wybierz więc prezent na Dzień Matki, który sprawi, że w jej oczach zakręcą się łzy szczęścia. Fotoksiążka to wyjątkowy prezent! Również sprawdzi się jako prezent dla dziewczyny. Zaimponuj jej Twoją pomysłowością. Fotoksiążka to pomysł na prezent, który skradnie serce każdego obdarowanego.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dostęp na terenie całej Polski

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Tyle, ile potrzebujesz.

Informacje dla oglądających

Nie dotyczy.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Fotoksiążkę stworzysz za pomocą programu dostępnego na www.cewe.pl. Cechy fotoksiążki: format kieszonkowy, okładka twarda, druk cyfrowy - papier matowy (26 stron). Po stworzeniu fotoksiążki jej czas dostawy trwa maksymalnie do 4 dni roboczych od złożenia gotowego zlecenia. Wymiary 19x15 cm. Cena dostawy to 5.99 zł do sklepu lub 15 zł na wskazany adres.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.