(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Mini Zestaw Eksperymentów dla Dziecka | Cała Polska

0.0 0 Opinii

Mini Zestaw Eksperymentów dla Dziecka | Cała Polska


Cała Polska
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

113,00 zł

113,00 zł

O prezencie

Szukasz fascynującego prezentu dla dziecka, który nie tylko wzbudzi zainteresowanie, ale także będzie pomagał w rozwoju i pomoże w odkrywaniu świata? Mini Zestaw Eksperymentów dla Dziecka to możliwość wyboru jednego z trzech doświadczeń, dopasowanych do dziecka względem jego wieku i zainteresowań. Wyjątkowe pakiety doświadczeń dla dzieci, realizowane w domu, to wygodna i fascynująca forma nauki, która podoba się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Eksperymenty to pouczająca zabawa, która fascynuje i zachwyca nie tylko najmłodszych, ale także ich rodziców. Całkowicie bezpieczne doświadczenia to rozrywka dla całej rodziny!

Co zawiera prezent?
Prezent zawiera Mini Zestaw Eksperymentów dla Dziecka z wysyłką na terenie całej Polski.

Jaki zestaw można wybrać?
Do wyboru są trzy, następujące zestawy:

- Śniegologia (zalecany wiek dziecka minimum 6 lat): Dobra zabawa w naukowym stylu. We własnoręcznie wykonywanym eksperymencie dzieci poznają stany skupienia, badają unikalność śnieżynek, poznają najważniejszy składnik życia i zaglądają do cząsteczki wody w trójwymiarze, używając do tego smartfona. W zestawie znajdują się dwa doświadczenia do wykonania w domu w asyście osoby dorosłej.

- Ruchome Piaski (zalecany wiek dziecka minimum 3 lata): W zestawie znajdują się eksperymenty, które nauczą dziecko czym jest hydrofobowość, w jaki sposób da się uciec od ruchomych piasków, a także odpowiedzą na pytanie: Czy da się lepić babki piaskowe pod wodą? Dodatkowo w zestawie znajduje się zabawa w labiryncie oraz niepowtarzalny test twardości gluta... mnóstwo emocji i dobrej zabawy. W zestawie znajdują się dwa doświadczenia do wykonania w domu w asyście osoby dorosłej.

- Pożeracz Magnesów (zalecany wiek dziecka minimum 6 lat): Zestaw pozwala na własnoręczne wykonywany eksperyment, dzięki któremu dzieci uczą się o mocach magnetyzmu, dowiadują się, czym właściwie jest mieszanina i badają szczególne właściwości różnych substancji. Dodatkowo dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR) dzieci zajrzą w głąb Ziemi i poznają jej strukturę!

Czy wysyłka jest wliczona w cenę?
Tak, cena obejmuje wysyłkę.

Ile czasu trwają eksperymenty?
Każdy z zestawów gwarantuje minimum 60 minut zabawy.

Mini Zestaw Eksperymentów dla Dziecka | Cała Polska sprawdzi się jako:
prezent dla dzieci, prezent na Dzień Dziecka, prezent na komunię

Szukasz praktycznego prezentu dla dziecka, które pomoże rozwijać mu fascynację światem? Potrzebujesz czegoś zachwycającego? Mini Zestaw Eksperymentów dla Dziecka to fantastyczny prezent na święta dla dziecka, dostarczający niezapomnianych emocji. Okazja, by poznać świat poprzez eksperymenty to idealne połączenie nauki i zabawy. Sprawdzi się zarówno jako prezent dla dziewczynki, jak i prezent dla chłopaka. Znakomicie sprawdzi się jako prezent dla dwulatka lub prezent dla trzylatka. Zobacz, jak łatwo wywołać emocje, wybierając wymarzony prezent, fascynujący dziecko!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

Około 60 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wybierz jeden z 3 dostępnych warsztatów: Śniegologia (od 6 lat), Ruchome Piaski (od 3 lat), Pożeracz Magnesów (od 6 lat). Dodatkowo, dzięki technologii rozszerzonej rzeczywistości (AR) zajrzycie w głąb Ziemi i poznacie jej strukturę. W zestawie znajduje się doświadczenie do wykonania w domu w asyście osoby dorosłej, odczynniki, laboratoryjne komponenty i akcesoria ochronne, a także ilustrowana instrukcja, arkusz obserwacji oraz ciekawostki video. Wysyłka w cenie.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Smartbee Club

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje