Kurs Sommelierski | KSB | Kraków

Tylko u nas
2.0 2 Opinie

Kurs Sommelierski | KSB | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,00 zł

399,00 zł

O prezencie

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat szlachetnego trunku jakim jest Wino? Nabyć praktycznych umiejętności jego serwowania? Kurs Sommelierski spełni Twoje oczekiwania! To znakomita okazja, aby poznać tajniki wina. Podczas kursu pozyskasz wiedzę na temat jego pochodzenia i cech charakterystycznych. Nauczysz się również odpowiednio je serwować oraz spróbujesz jego różnych rodzajów. To fascynująca przygoda, dzięki której poszerzysz swoją wiedzę oraz nauczysz się nowych umiejętności jakie kryje w sobie sztuka sommelierów. Tego wszystkiego będziesz uczyć się od samych specjalistów z tej dziedziny. Przed Tobą trzy niesamowite dni w jednej z najlepszych szkół!

Kurs składa się z:

  • Szkolenia sommelierskiego pozwalającego zdobyć systematyczną wiedzę na temat pochodzenia, charakterystyki oraz cech typowych dla wina,
  • Części teoretycznej, która składa się z wykładów multimedialnych,
  • Części praktycznej, dzieki której uczestnik nabywa umiejętności serwowania oraz degustacji różnych rodzajów wina,
  • Na zakończenie obdarowany przejdzie egzamin teoretyczny i praktyczny.

Każdy lubi wręczać prezenty na Gwiazdkę! Potrzebny Ci prezent na Boże Narodzenie? Szukasz pomysłu na ciekawy prezent? Podaruj voucher prezentowy jakim jest Kurs Sommelierski! To oryginalny prezent pod choinkę, który łączy w sobie naukę z przyjemnością. Potrzebny Ci prezent na 30 lub 40 urodziny? To strzał w dziesiątkę! Wręcz bliskiej osobie voucher na prezent, to przepis na praktyczny podarunek!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 dni - około 15 godzin lekcyjnych

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

W realizacji mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie. Realizacja odbywa się w grupach 5-10 osobowych podczas specjalnie organizowanych eventów. Kurs kończy się egzaminem teoretycznym oraz praktycznym.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Krakowska Szkoła Barmanów

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

2.0 2 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.