Pokaz w Manufakturze Cukierków dla Całej Rodziny ze Słodkim Upominkiem | Warszawa

Tylko u nas
5.0 8 Opinie

Pokaz w Manufakturze Cukierków dla Całej Rodziny ze Słodkim Upominkiem | Warszawa


Warszawa
1-5 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,00 zł

99,00 zł

O prezencie

Dawni Europejczycy używali cukru w celach leczniczych i do konserwowania żywności. Dopiero pod koniec XVII wieku powstały pierwsze karmelki, które szybko stały się cenionym rarytasem. Niedługo potem doszło do przełomowego odkrycia. Okazało się, że skarmelizowany cukier można zabarwić, zmienić jego aromat i nadać mu fantazyjny kształt. Chcecie zobaczyć, jak powstają pyszne łakocie? Teraz możecie zobaczyć jak czołowi cukiernicy z Manufaktury Cukierków tworzą karmelkowe cudeńka! Spróbujcie własnych sił pod okiem mistrzów i przekonajcie się, jak poradzicie sobie z tworzeniem własnych lizaków. Na końcu otrzymacie słodki upominek, który pozwoli Wam zapamiętać tę przygodę na długi czas! Jesteście gotowi na słodkie chwile chwile w Manufakturze Cukierków?

Prezent obejmuje:

  • Udział w Warsztatach Kręcenia Lizaków w Manufakturze Cukierków,
  • Ręcznie robionego lizaka oraz cukierki o wartości 30 złotych.

Nie masz pomysłu na fajny prezent da całej rodziny? Potrzebny Ci jest niebanalny podarunek, który zaskoczy Twoich bliskich. Idź z duchem czasu i podaruj przeżycie. To pomysłowy prezent, który zapewnia dobrą zabawę i trwałe wspomnienia. To właśnie nasz przepis na super prezent! Chcesz znaleźć cudowny prezent na urodziny, imieniny lub Dzień Dziecka?Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź co przygotowaliśmy z myślą o Twoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Uczestnicy

1-5 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Na zakończenie pokazu osoby obdarowane otrzymają 5 własnoręcznie robionych lizaków. Oprócz tego na zakończenie osoby obdarowane mają możliwość wyboru towaru o równowartości 30 zł z dostępnej ekspozycji sklepowej. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu. Pokazy odbywają się w sobotę i niedzielę od godz. 13:00 do godz. 17:00. Zwiedzanie odbywa się co godzinę i rozpoczyna się o pełnej godzinie. 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Manufaktura Cukierków

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 8 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Asia

Bardzo nam się podobało, w warsztatach mogli brać udział dorośli i dzieci, bawiliśmy się cała rodziną, zabraliśmy znajomych. Najpierw zajęcia były grupowe a potem indywidualne pod okiem pań. Przytulne miejsce miła atmosfera. Polecam

Przemo

Świetna opcja na spędzenie odrobiny czasu z dziećmi. Koniecznie należy być całą rodziną! ;) Polecam!!

Magdalena

Wszystko rewelacja! Słodki upominek w Manufakturze Cukierków to fantastyczny prezent dla dzieciaków. Polecam to miejsce - jest słodkie! Przemiła obsługa!

Marcel

Miła, otwarta obsluga

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.