JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Pokaz w Manufakturze Cukierków dla Całej Rodziny ze Słodkim Upominkiem | Warszawa

Pokaz w Manufakturze Cukierków dla Całej Rodziny ze Słodkim Upominkiem | Warszawa


Warszawa
1-5 os.

99 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
99 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Dawni Europejczycy używali cukru w celach leczniczych i do konserwowania żywności. Dopiero pod koniec XVII wieku powstały pierwsze karmelki, które szybko stały się cenionym rarytasem. Niedługo potem doszło do przełomowego odkrycia. Okazało się, że skarmelizowany cukier można zabarwić, zmienić jego aromat i nadać mu fantazyjny kształt. Chcecie zobaczyć, jak powstają pyszne łakocie? Teraz możecie zobaczyć jak czołowi cukiernicy z Manufaktury Cukierków tworzą karmelkowe cudeńka! Spróbujcie własnych sił pod okiem mistrzów i przekonajcie się, jak poradzicie sobie z tworzeniem własnych lizaków. Na końcu otrzymacie słodki upominek, który pozwoli Wam zapamiętać tę przygodę na długi czas! Jesteście gotowi na słodkie chwile chwile w Manufakturze Cukierków?

Prezent obejmuje:

  • Udział w Warsztatach Kręcenia Lizaków w Manufakturze Cukierków,
  • Ręcznie robionego lizaka oraz cukierki o wartości 30 złotych.

Nie masz pomysłu na fajny prezent da całej rodziny? Potrzebny Ci jest niebanalny podarunek, który zaskoczy Twoich bliskich. Idź z duchem czasu i podaruj przeżycie. To pomysłowy prezent, który zapewnia dobrą zabawę i trwałe wspomnienia. To właśnie nasz przepis na super prezent! Chcesz znaleźć cudowny prezent na urodziny, imieniny lub Dzień Dziecka?Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź co przygotowaliśmy z myślą o Twoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony dla max. 5 osób. Na zakończenie pokazu osoby obdarowane otrzymają 5 własnoręcznie robionych lizaków. Oprócz tego na zakończenie osoby obdarowane mają możliwość wyboru towaru o równowartości 30 zł z dostępnej ekspozycji sklepowej. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu. Pokazy odbywają się w sobotę i niedzielę od godz. 13:00 do godz. 17:00. Zwiedzanie odbywa się co godzinę i rozpoczyna się o pełnej godzinie. LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Asia

Bardzo nam się podobało, w warsztatach mogli brać udział dorośli i dzieci, bawiliśmy się cała rodziną, zabraliśmy znajomych. Najpierw zajęcia były grupowe a potem indywidualne pod okiem pań. Przytulne miejsce miła atmosfera. Polecam

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.