Pokaz w Manufakturze Cukierków dla Całej Rodziny ze Słodkim Upominkiem | Warszawa

Tylko u nas
5.0 8 Opinii

Pokaz w Manufakturze Cukierków dla Całej Rodziny ze Słodkim Upominkiem | Warszawa


Warszawa
1-5 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,00 zł

99,00 zł

O prezencie

Dawni Europejczycy używali cukru w celach leczniczych i do konserwowania żywności. Dopiero pod koniec XVII wieku powstały pierwsze karmelki, które szybko stały się cenionym rarytasem. Niedługo potem doszło do przełomowego odkrycia. Okazało się, że skarmelizowany cukier można zabarwić, zmienić jego aromat i nadać mu fantazyjny kształt. Chcecie zobaczyć, jak powstają pyszne łakocie? Teraz możecie zobaczyć jak czołowi cukiernicy z Manufaktury Cukierków tworzą karmelkowe cudeńka! Spróbujcie własnych sił pod okiem mistrzów i przekonajcie się, jak poradzicie sobie z tworzeniem własnych lizaków. Na końcu otrzymacie słodki upominek, który pozwoli Wam zapamiętać tę przygodę na długi czas! Jesteście gotowi na słodkie chwile chwile w Manufakturze Cukierków?

Prezent obejmuje:

  • Udział w Warsztatach Kręcenia Lizaków w Manufakturze Cukierków,
  • Ręcznie robionego lizaka oraz cukierki o wartości 30 złotych.

Nie masz pomysłu na fajny prezent da całej rodziny? Potrzebny Ci jest niebanalny podarunek, który zaskoczy Twoich bliskich. Idź z duchem czasu i podaruj przeżycie. To pomysłowy prezent, który zapewnia dobrą zabawę i trwałe wspomnienia. To właśnie nasz przepis na super prezent! Chcesz znaleźć cudowny prezent na urodziny, imieniny lub Dzień Dziecka?Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź co przygotowaliśmy z myślą o Twoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Uczestnicy

1-5 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Ważne informacje

Na zakończenie pokazu osoby obdarowane otrzymają 5 własnoręcznie robionych lizaków. Oprócz tego na zakończenie osoby obdarowane mają możliwość wyboru towaru o równowartości 30 zł z dostępnej ekspozycji sklepowej. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu. Pokazy odbywają się w sobotę i niedzielę od godz. 13:00 do godz. 17:00. Zwiedzanie odbywa się co godzinę i rozpoczyna się o pełnej godzinie. 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Manufaktura Cukierków

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 8 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Anna G.

Wyjątkowe doświadczenie szczególnie dla tych najmłodszych. Ciekawie zaprezentowany i przedstawiony sposób wyrabiania cukierków i lizaków. Interesująca prezentacja, a także pokaz. Jednak najlepszym punktem programu była możliwość wykonania własnego lizaka. Coś niezapomnianego ! Polecam serdecznie ❣️

Asia

Bardzo nam się podobało, w warsztatach mogli brać udział dorośli i dzieci, bawiliśmy się cała rodziną, zabraliśmy znajomych. Najpierw zajęcia były grupowe a potem indywidualne pod okiem pań. Przytulne miejsce miła atmosfera. Polecam

Przemo

Świetna opcja na spędzenie odrobiny czasu z dziećmi. Koniecznie należy być całą rodziną! ;) Polecam!!

Magdalena

Wszystko rewelacja! Słodki upominek w Manufakturze Cukierków to fantastyczny prezent dla dzieciaków. Polecam to miejsce - jest słodkie! Przemiła obsługa!

Marcel

Miła, otwarta obsluga

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.