Kurs Domowego Baristy | Kraków

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Kurs Domowego Baristy | Kraków


Kraków
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

175,00 zł

175,00 zł

O prezencie

Kawa jest dla każdego czymś innym. Jednym daje energię, by zacząć nowy dzień. Dla innych jest natomiast sposobem na relaks i uzupełnieniem smaku ciasta. Jeśli czarny napój zajmuje szczególne miejsce w Twoim sercu, pewnie zainteresuje Cię Kurs Domowego Baristy. Dzięki niemu Twoja wiedza o kawie zostanie znacznie poszerzona: dowiesz się, od czego zależy jej jakość, poznasz zasady przechowywania, a także spróbujesz najciekawszych smaków. Po zakończeniu kursu będziesz mógł nie tylko zdecydować, jaki typ czarnego napoju najbardziej Ci pasuje, ale także w jaki sposób samemu przygotować go tak, by wydobyć z niego głębię smaku. Kurs to oczywiście nie tylko nauka, ale także dobra zabawa i możliwość poznania nowych ludzi.

Program kursu:

  • Kawa –wiadomości ogólne.
  • Od czego zależy jakość kawy, skąd takie duże różnice w cenach.
  • Jak przechowywać kawę.
  • Metody parzenia kawy.
  • Degustacja najciekawszych kaw świata.
  • Zasada 4M.
  • Ekpres , młynek- jak wybrać domowy sprzęt.
  • Mleko oraz inne dodatki do kawy A.
  • Alternatywne parzenie kawy- French Press, aero Press, moka, drip.
  • Zakończenie i rozdanie certyfikatów.

Świąteczny prezent dla kogoś, kto lubi się uczyć, powinien umożliwiać zdobywanie nowych informacji lub umiejętności. Kurs Domowego Baristy świetnie sprawdzi się jako prezent pod choinkę dla takiej osoby. Jeżeli interesuje Ci oryginalny podarunek na urodziny lub imieniny, wręcz tej osobie voucher prezentowy na takie przeżycie. Obdarowana osoba nie tylko ucieszy się, lecz także nie będzie musiała zastanawiać się, co robić w weekend. Szukasz innego przeżycia? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie prezenty na święta mamy w naszej ofercie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Realizacja odbywa się w grupach 10-12 osobowych podczas specjalnie organizowanych eventów.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Krakowska Szkoła Barmanów

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Edward Pępek

Brawo! Gratuluję wiedzy Panu prowadzącemu. Podobał mi się sposób prowadzenia i prezentowania praktycznego parzenia kawy. Dziękuję bardzo. To był dla mnie dobry czas. Pozdrawiam :)

Dominik Krzysztofik

Podobała mi się możliwość spróbowania omawianych kaw, pokazanie jak je przyrządzać w domowych warunkach przy nie zbyt wysokich kosztach. Na plus też była luźna forma zajęć, w której każdy czuł się swobodnie.

Przemyslaw H.

Wyśmienity pomysł na prezent dla miłośnika kawy. Znakomity sposób na rozpoczęcie przygody z profesjonalnym parzeniem kawy, również doskonały wstęp do dalszej nauki i stania się pełnowartościowym baristą. Popołudnie spędzone w wyśmienitej atmosferze.

Barbara Bogusław

Uczestniczyliśmy w kursie 23 lipca. Dowiedzieliśmy się o historii kawy, o rodzajach kawy, jak parzyć kawę, aby była jak najlepsza. Była też degustacja różnych rodzajów kawy. Jak na kilku godzinny kurs było to wystarczające. pozdrawiamy Barbara Bogusław

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.