JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kurs Domowego Baristy | KSB

Kurs Domowego Baristy | KSB


Kraków
1 os.

175 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
175 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Kawa jest dla każdego czymś innym. Jednym daje energię, by zacząć nowy dzień. Dla innych jest natomiast sposobem na relaks i uzupełnieniem smaku ciasta. Jeśli czarny napój zajmuje szczególne miejsce w Twoim sercu, pewnie zainteresuje Cię Kurs Domowego Baristy. Dzięki niemu Twoja wiedza o kawie zostanie znacznie poszerzona: dowiesz się, od czego zależy jej jakość, poznasz zasady przechowywania, a także spróbujesz najciekawszych smaków. Po zakończeniu kursu będziesz mógł nie tylko zdecydować, jaki typ czarnego napoju najbardziej Ci pasuje, ale także w jaki sposób samemu przygotować go tak, by wydobyć z niego głębię smaku. Kurs to oczywiście nie tylko nauka, ale także dobra zabawa i możliwość poznania nowych ludzi.

Program kursu:

  • Kawa –wiadomości ogólne.
  • Od czego zależy jakość kawy, skąd takie duże różnice w cenach.
  • Jak przechowywać kawę.
  • Metody parzenia kawy.
  • Degustacja najciekawszych kaw świata.
  • Zasada 4M.
  • Ekpres , młynek- jak wybrać domowy sprzęt.
  • Mleko oraz inne dodatki do kawy A.
  • Alternatywne parzenie kawy- French Press, aero Press, moka, drip.
  • Zakończenie i rozdanie certyfikatów.

Świąteczny prezent dla kogoś, kto lubi się uczyć, powinien umożliwiać zdobywanie nowych informacji lub umiejętności. Kurs Domowego Baristy świetnie sprawdzi się jako prezent pod choinkę dla takiej osoby. Jeżeli interesuje Ci oryginalny podarunek na urodziny lub imieniny, wręcz tej osobie voucher prezentowy na takie przeżycie. Obdarowana osoba nie tylko ucieszy się, lecz także nie będzie musiała zastanawiać się, co robić w weekend. Szukasz innego przeżycia? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź, jakie prezenty na święta mamy w naszej ofercie.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Realizacja odbywa się w grupach 10-12 osobowych podczas specjalnie organizowanych eventów.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
Edward Pępek

Brawo! Gratuluję wiedzy Panu prowadzącemu. Podobał mi się sposób prowadzenia i prezentowania praktycznego parzenia kawy. Dziękuję bardzo. To był dla mnie dobry czas. Pozdrawiam :)

Dominik Krzysztofik

Podobała mi się możliwość spróbowania omawianych kaw, pokazanie jak je przyrządzać w domowych warunkach przy nie zbyt wysokich kosztach. Na plus też była luźna forma zajęć, w której każdy czuł się swobodnie.

Barbara Bogusław

Uczestniczyliśmy w kursie 23 lipca. Dowiedzieliśmy się o historii kawy, o rodzajach kawy, jak parzyć kawę, aby była jak najlepsza. Była też degustacja różnych rodzajów kawy. Jak na kilku godzinny kurs było to wystarczające. pozdrawiamy Barbara Bogusław

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.