Indywidualna Lekcja Fotografii | Kraków

1 2 3 4 5 (1)
Kraków
1 os.

79 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pasjonujesz się fotografią? Już teraz masz okazję poznać tajniki robienia dobrych zdjęć pod okiem doświadczonych profesjonalistów. Nieważne, czy bardziej interesują Cię zdjęcia w plenerze czy w studio - wybierz dziedzinę, którą chcesz zgłębić i wybierz się na Indywidualną Lekcję Fotografii. Z pewnością dużą zaletą tej formy jest bezpośredni kontakt z ekspertem, indywidualne podejście do uczestnika oraz swobodny dostęp do sprzętu używanego przez specjalistów. Osoba prowadząca kurs wprowadzi Cię w pasjonujący świat obrazów malowanych światłem i pokaże, jak wykorzystywać możliwości aparatu, aby uzyskać najbardziej spektakularne efekty.

 

Prezent obejmuje:

  • Godzinną indywidualną lekcję fotografii o wybranej tematyce,
  • Dostęp do profesjonalnego sprzętu fotograficznego.

Szukasz pomysłu na niezwykły prezent? Jeżeli chcesz obdarować osobę, która pasjonuje się fotografią - ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę. Prezent, jakim jest nauka fotografowania sprawdzi się doskonale zarówno dla dziewczyny, jak też dla chłopaka. Podaruj ten prezent na urodziny lub na święta dla bliskiej osoby i podziel się radością z prezentu wraz z obdarowanym!


Miejsce realizacji

Kraków

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu w plenerze (decyzje podejmuje wykonawca). W takim wypadku kurs odbywa się w studiu.

Informacje dodatkowe

Miejsce (plener lub studio) oraz zakres zajęć indywidualnie ustalany jest z prowadzącym.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.