JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Wycieczka do Adrspach dla Dwojga z Hotelem Fryderyk*** | Duszniki Zdrój

Wycieczka do Adrspach dla Dwojga z Hotelem Fryderyk*** | Duszniki Zdrój


Duszniki Zdrój
2 os.

139 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
139 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Znudziło Wam się już zwiedzanie miast, podziwianie dzieł ludzkich rąk? A może wolicie być bliżej przyrody i chcecie zachwycić się pięknem płynącym wprost z natury? Wybierzecie Adrspach- unikalne Skalne Miasto, obfitujące w monumentalne formacje skał, malowniczo wyrzeźbione przez samą naturę!

Program wycieczki do Skalnego Miasta Adrspach: niezapomniane wrażenia z malowniczych czeskich Gór Stołowych. piękne widoki i ciekawe formy skalne (Dzban, Głowy Cukru, Gotycka Brama, Rynek Słoni, Mały i inne), wodospady. W sezonie letnim możliwy jest dodatkowo płatny rejs łódką. 

Uczestnictwo w wycieczce jest warunkowane wcześniejszą rezerwacją kierunku (co najmniej 10 dni przed przyjazdem do hotelu). Organizator pokrywa koszty wycieczki z przewodnikiem, po stronie uczestnika pozostaje zabezpieczenie fuduszy na potrzeby własne, takie jak przejazd metrem w Pradze i bilety wstępu do wybranych obiektów: (80 koron czeskich lub 40 koron czeskich /dwie opcje zwiedzania/). Autokar zabiera uczestników z Dusznik Zdrój (Sanatorium Chemik- ok. 800 metrów od miejsca zakwaterowania).

Godziny wyjazdów i powrotów z wycieczki: wyjazd ok. godziny 10.30, powrót ok. godziny 16.30*

*Godziny powrotu z wycieczki są godzinami przybliżonymi i mogą ulec zmianie. Organizator zastrzega możliwosć zmian w organizacji i terminach wycieczek po wcześniejszym poinformowaniu uczestników. Przy wyjazadach obowiązuje ważny paszport lub dowód osobisty.

Przy okazji wycieczki skorzystajcie z wypoczynku w Hotelu Fryderyk***! Specjalna oferta na tę okolicznośc znajduje się TUTAJ

Wycieczka do Adrspach dla Dwojga z Hotelem Fryderyk***  sprawdzi się jako:
prezent dla pary, podarunek dla rodziców, upominek na dzień kobiet, podarunek na urodziny.

Szukasz prezentu na rocznicę ślubu, który pozwoli Wam spędzić wspólnie piękne chwile? Chciałbyś podarować upominek na Walentynki, ale nie możesz dokonać wyboru? Wycieczka do Adrspach dla Dwojga z Hotelem Fryderyk*** | Duszniki Zdrój to doskonała propozycja, jeśli pragniesz uszczęśliwić kogoś na kim Ci zależy.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Duszniki Zdrój

Obowiązujący strój

Strój dostosowany do panujących warunków atmosferycznych oraz wygodne obuwie

Czas trwania

Cała wycieczka trwa ok. 6 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma większego wpływu na realizację prezentu. Wycieczki odbywają się wyłącznie w sezonie- od maja do października.

Informacje dodatkowe

Wycieczki realizowane są w sezonie od 1 maja do 31 października. Uczestnictwo w wycieczce jest warunkowane wcześniejszą rezerwacją kierunku (co najmniej 10 dni przed przyjazdem do hotelu). Organizator pokrywa koszty wycieczki z przewodnikiem, po stronie uczestnika pozostaje zabezpieczenie fuduszy na potrzeby własne. Konieczny jest ważny paszport lub dowód osobisty.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.