JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Kąpiel Piwna dla Dwojga | Kraków | Zakopane

Kąpiel Piwna dla Dwojga | Kraków | Zakopane


Kraków, Zakopane
2 os.

275 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
275 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Niektórzy mówią, że czasem jedynym wyjściem jest wyjście na piwo. My mówimy, że najlepszym wyjściem jest ...wejście do balii pełnej piwa! Zabierz ze sobą piwnego kompana i cieszcie się beztroską kąpielą, która sprawi, że oderwiecie się od codzienności. Kąpiel Piwna dla Dwojga to niezwykle relaksujące przeżycie o cennych właściwościach dla ciała i ducha. Wskakujcie do drewnianej balii i odkryjcie Zakopane, jakiego jeszcze nie znacie!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje kąpiel piwną w drewnianej balii (50 minut) dla dwóch osób oraz degustację schłodzonego piwa z małego browaru.

Na czym polega Kąpiel Piwna i jakie są jej właściwości?
Do Kąpieli Piwnej używa się specjalnego piwa kąpielowego, które bogate w chmiel, słód i drożdże niesie wiele korzyści dla ciała i ducha. Zabieg rozświetla i odmładza skórę, poprawia krążenie krwi, a także działa niezwykle relaksująco.

Co należy zabrać ze sobą?
Na realizację prezentu należy zabrać własny ręcznik, strój i klapki. Istnieje jednak możliwość kupienia lub wypożyczenia zestawu na miejscu.

Czy istnieją jakieś ograniczenia wiekowe?
Prezent jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Kąpiel w Piwie dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla pary, podarunek z okazji Dnia Chłopaka, upominek dla rodziców

Szukasz oryginalnego prezentu dla brata? Zabierz go na Kąpiel Piwną, a na pewno zapamięta te urodziny na długo! A może potrzebujesz prezentu dla partnera? Kąpiel Piwna dla Dwojga to doskonały pomysł na prezent okazji Dnia Chłopaka, którym będziecie mogli cieszyć się oboje! Wskoczcie razem do balii pełnej piwa i wypijcie za swoje zdrowie!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków, Zakopane

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

50 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony dla dwóch osób. Na realizację należy zabrać własne ręczniki, stroje i klapki (istnieje możliwość kupienia/wypożyczenia zestawu na miejscu 12zł/1os.). Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich. Kobiety w ciąży mogą korzystać z kąpieli bez degustacji, ale jedynie w II i III trymestrze oraz w przypadku braku innych przeciwwskazań.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Paweł

Kąpiel piwna to zdecydowanie zabieg, który warto przeżyć choć jeden raz. Olejek dodawany do kąpieli ma bardzo przyjemny zapach oraz świetnie wpływa na skórę. Bardzo miła obsługa, która opowie nam o pozytywnych aspektach kąpieli, a przy okazji zdradzi kilka ciekawostek związanych z miejscem, w którym znajduje się Piwne Spa. Do zabiegu dostajemy kufelek przepysznego piwka. Podczas zabiegu można się odprężyć i nie trzeba patrzeć na zegarek. Wszystko to wpływa na świetny klimat, który panuje podczas kąpieli. Gorąco polecam!

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.