Kąpiel Piwna dla Dwojga | Kraków | Zakopane

0.0 0 Opinii

Kąpiel Piwna dla Dwojga | Kraków | Zakopane


Kraków, Zakopane
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

290,00 zł

290,00 zł

O prezencie

Kąpiel Piwna dla Dwojga, Kraków, Zakopane - Piwne SPA

Niektórzy mówią, że czasem jedynym wyjściem jest wyjście na piwo. My mówimy, że najlepszym wyjściem jest... wejście do balii, która wypełniona jest złocistym trunkiem! Zabierz ze sobą piwnego kompana i cieszcie się beztroską kąpielą, która sprawi, że oderwiecie się od codzienności. Kąpiel Piwna dla Dwojga to niezwykle relaksujące przeżycie o cennych właściwościach dla ciała i ducha. Wskakujcie do drewnianej balii i odkryjcie Zakopane oraz Kraków, jakich jeszcze nie znacie!

Kąpiel Piwna dla Dwojga w Krakowie i Zakopanem - informacje

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje kąpiel piwną w drewnianej balii, degustację schłodzonego piwa z małego browaru (0,5 l/1 osoba) oraz relaks na słomianym łożu. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile trwa przeżycie?
Rytuał trwa 60 minut.

Na czym polega Kąpiel Piwna i jakie są jej właściwości?
Do Kąpieli Piwnej używa się specjalnego piwa kąpielowego, które bogate w chmiel, słód i drożdże niesie wiele korzyści dla ciała i ducha. Zabieg rozświetla i odmładza skórę, poprawia krążenie krwi, a także działa niezwykle relaksująco.

Co należy zabrać ze sobą?
Na realizację prezentu należy zabrać własny ręcznik, strój i klapki. Istnieje jednak możliwość kupienia zestawu na miejscu.

Czy istnieją jakieś ograniczenia wiekowe?
Prezent jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Kąpiel Piwna dla Dwojga - Voucher na prezent

Szukasz oryginalnego prezentu dla brata? Zabierz go na Kąpiel Piwną, a na pewno zapamięta te urodziny na długo! A może potrzebujesz prezentu dla partnera? Kąpiel Piwna dla Dwojga to doskonały pomysł na prezent okazji Dnia Chłopaka, którym będziecie mogli cieszyć się oboje! Wyjątkowa przygoda pozwala na odprężenie i relaks oraz jest prostą drogą do spełnienia marzeń, które mają smak piwa!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków, Zakopane

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

60 minut

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Na realizację należy zabrać własne ręczniki, stroje i klapki (istnieje możliwość kupienia zestawu na miejscu). Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich. Kobiety w ciąży mogą korzystać z kąpieli bez degustacji, ale jedynie w II i III trymestrze oraz w przypadku braku innych przeciwwskazań.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Piwne SPA

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Wojciech

Dawno nie byłem tak zrelaksowany

Paweł

Kąpiel piwna to zdecydowanie zabieg, który warto przeżyć choć jeden raz. Olejek dodawany do kąpieli ma bardzo przyjemny zapach oraz świetnie wpływa na skórę. Bardzo miła obsługa, która opowie nam o pozytywnych aspektach kąpieli, a przy okazji zdradzi kilka ciekawostek związanych z miejscem, w którym znajduje się Piwne Spa. Do zabiegu dostajemy kufelek przepysznego piwka. Podczas zabiegu można się odprężyć i nie trzeba patrzeć na zegarek. Wszystko to wpływa na świetny klimat, który panuje podczas kąpieli. Gorąco polecam!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.