"Wychodne" dla Żony

0.0 0 Opinie

"Wychodne" dla Żony


Cały Świat - wszystkie miejsca o których marzysz
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

0,00 zł

0,00 zł

O prezencie

Twoja ukochana ciężko pracuje? Chciałbyś, żeby się zrelaksowała i odpoczęła od codziennych obowiązków? Podaruj jej wspaniały Voucher - Wychodne dla Żony! Osoba obdarowana w momencie realizacji swojego Vouchera ma zagwarantowaną podwózkę na miejsce przeżycia. Darczyńca nie może narzekać, niezależnie od tego na jakie wyjście zdecyduje się ukochana. Żona jest z kolei proszona o nie wracanie zbyt późno.

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Voucher na Wychodne dla Żony.

Co w praktyce oznacza Voucher?
Ukochana otrzymuje możliwość wyjścia na dowolnie wybraną atrakcję. Impreza, kawa z przyjaciółką, czy wyjątkowy zabieg SPA - darczyńca ma zakaz narzekania.

Do czego zobowiązany jest darczyńca?
Darczyńca zobowiązany jest do mówienia żonie, że pięknie wygląda, odwiezienia na miejsce przeżycia oraz zachowania dobrego nastroju (nawet jeżeli żona wybierze najdroższy masaż). Ma również kategoryczny zakaz narzekania oraz dzwonienia “co pięć minut”.

Wychodne dla Żony sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanej, prezent na rocznicę, prezent dla żony

Szukasz wesołego upominku dla kobiety? Podaruj jej niezapomniane przeżycie, czyli...Wychodne dla Żony! Voucher na wyjście to ciekawy podarunek, który z pewnością doceni każda kobieta. Spotkanie ze znajomymi, plotki z przyjaciółką, czy odprężający pakiet spa? Nie ma znaczenia! Ważne, że żona będzie się dobrze bawić! Podaruj jej niezapomniane emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cały Świat - wszystkie miejsca o których marzysz

Obowiązujący strój

Szpilki, trampki, klaki - jak lubisz to Twój dzień.

Czas trwania

Tyle ile potrzebujesz by się zrelaksować. Przeżycie potrwa tyle, ile chcesz. Sama wiesz najlepiej ile czasu potrzebujesz, by się zrelaksować.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Przed realizacją przeżycia weź kilka głębokich wdechów i zastanów się, na co masz ochotę. Twój ukochany nie może narzekać, więc warto to wykorzystać! Popołudnie w SPA? Kawa z przyjaciółką? A może spotkanie ze znajomymi w barze? Mąż chętnie zawiezie Cię na miejsce realizacji przeżycia. Dodatkowo, istnieje możliwość wykupienia wersji Premium tego prezentu, czyli opcji odbioru z przeżycia (cena ustalana indywidualnie z mężem). Warto ubrać się wygod...modnie! To z pewnością będzie udany wieczór!


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Bezcenne Prezenty

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.