(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Przygoda w Escape Room Online

4.5 17 Opinii

Przygoda w Escape Room Online


Cała Polska
1-2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

24,90 zł

24,90 zł

O prezencie

Szukasz ciekawej rozrywki dla siebie lub dla znajomych? Chciałbyś w bezpieczny sposób dobrze się bawić i przeżyć ciekawą przygodę wymagającą “wysilenia szarych komórek”, nie wychodząc z domu? Zapraszamy do oryginalnej rozgrywki, Przygody w Escape Room Online. Do wyboru masz dwie opcje: Szantaż i Porwanie. Podczas "Szantażu" zmierzysz się z niespodziewaną sytuacją, w której Twoje kompromitujące zdjęcia dostały się w niepowołane ręce... ręce szantażysty! Musisz zrobić wszystko, żeby je odzyskać, zanim zobaczy je cały internet! Z kolei "Porwanie" to walka o wolność dla młodej kobiety, która znalazła się w złym miejscu i złym czasie. Czy uda Ci się ją uratować?
Podczas tej zabawy liczy się nie tylko logiczne myślenie, ale także szybkość, spryt i znajomość internetu. To prawdziwa próba czasowa, która sprawdzi Twoją “chłodną głowę”. Jedyne wymagania to komputer ze stabilnym połączeniem internetowym i telefon - to wystarczy, by doświadczyć zabawy w tej grze. Uważasz, że dasz radę pokonać wszystkie wyzwania?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje jeden kod dostępu do rozgrywki.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Zabawa potrwa maksymalnie 120 minut. Średni czas rozgrywki to 90 minut.

Jakie opcje gry mam do wyboru?
W ramach prezentu możesz wybrać "Szantaż" lub "Porwanie".

Szantaż
- walka o Twoje dobre imię. Musisz odzyskać swoje kompromitujące zdjęcia zanim trafią do internetu. Szantażyści są bezwzględni, a czas płynie nieubłaganie. Zdążysz wygrać wyścig z czasem i zapewnić sobie spokój?

Porwanie - brutalnie porwano młodą kobietę. Nie tylko jesteś osobą wplątaną w całe wydarzenie, ale przede wszystkim od Ciebie zależy, czy uda się ją uratować. Zobacz, czy w stanie silnego wzburzenia, będziesz w stanie wykazać się sprytem i odwagą. Piękna, młoda kobieta może liczyć tylko na Ciebie!

Dla ilu osób przeznaczone jest przeżycie?
W grę można grać samemu lub zaprosić kogoś do współpracy. Prezent gwarantuje dostęp jednego komputera do rozgrywki.

Czy są określone godziny, w których może zacząć się zabawa?
Nie, zabawa zacznie się kiedy zechcesz. Najlepsze efekty osiąga się po zapadnięciu zmroku.

Jakie wymagania muszę spełnić?
Jedyne wymaganie to komputer ze stabilnym łączem internetowym i telefon.

Przygoda w Escape Room Online sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla koleżnaki, prezent na mikołajki

Szukasz taniego upominku z którego można skorzystać gdzie i kiedy się chce? Potrzebujesz podarunku uniwersalnego, pasującego dla chłopaka i dziewczyny, na każdą okazję lub jako dodatek do urodzinowego prezentu? Przygoda w Escape Room Online to interesujące doświadczenie, które nie tylko sprawdzi Twoją zdolność logicznego myślenia, ale przede wszystkim zapewni świetną zabawę! Jest to przeżycie całoroczne, z którego można skorzystać w dowolnym momencie! Idealny prezent np. na imieniny! Wybierz tani, emocjonujący podarunek i podaruj niecodzienne emocje!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Cała Polska

Obowiązujący strój

Nie ma znaczenia.

Czas trwania

do 2 godzin

Uczestnicy

1-2 osób.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Wymagany komputer ze stabilnym łączem internetowym i telefon. Organizator przesyła link do Gry, która zaczyna się w dowolnym momencie, potrwa ok. 60-90 minut, można grać w pojedynkę lub zaprosić kogoś do współpracy.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Przygoda w Sieci

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.5 17 Opinii

Marcin G.

Polecam grę porwanie

Małgorzata

Było bardzo fajnie, ciekawe zagadki - fajny scenraisz (grałam w Porwarne). Ogólnie miły sposób na spędzenie wieczoru. Na plus - nie trzeba umawiać żadnego terminu tylko można zacząć kiedy się chce. Na minus - zajęlismy 120 miejsce w rankingu ;.( ale poprawimy się przy drugim scenariuszu

Kacper

Fajny prezent zamiast wyjścia do kina - idealne na długi zimowy pod kocem

Maciej J.

Udało się przejść poniżej 90 minut :> Polecamy, fajna fabuła i trzeba trochę myśleć "nieszablonowo" ;)

Mikołaj K.

Wszytsko ok, polecam rozgrywkę

Wyświetlono 5 z 15

Zobacz inne propozycje