eVoucher - prezent w 1 minutę!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Całodzienna Zabawa w Termach Maltańskich

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Całodzienna Zabawa w Termach Maltańskich


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

89,00 zł

89,00 zł

O prezencie

Jeśli jesteś fanem pływania lub po prostu lubisz spędzać czas w wodzie, to Całodzienna Zabawa w Termach Maltańskich to coś dla Ciebie. Teraz przez cały dzień będziesz mógł korzystać z różnego rodzaju wodnych rozrywek. A jest w czym wybierać. W niebieskiej strefie czeka na Ciebie pełnowymiarowy basen olimpijski, gdzie być może pobijesz swój rekord na 50 metrów. Nawet gdybyś postanowił spędzić w nim pół dnia, drugie pół będziesz mógł poświęcić na atrakcje czekające na Ciebie w zielonej strefie. A tam, zależnie od nastroju, przypomnisz sobie lata dzieciństwa zjeżdżając na zjeżdżalni, albo spokojnie zrelaksujesz się w jacuzzi. Jednak 13 zjeżdżalni i basen z bąbelkami to tylko dwie z wielu atrakcji, które na Ciebie czekają. Przed Tobą wodna przygoda życia!

Prezent obejmuje:

  • Całodniowy karnet wstępu do Strefy Zielonej Term Maltańskich (Baseny Sportowe oraz Aquapark) dla jednej osoby,
  • Wodne rozrywki,
  • Dobra zabawa.
Całodzienna Zabawa w Termach Maltańskich to oryginalny prezent dla każdego fana sportów wodnych. Jeżeli upominek dla mężczyzny lubiącego spędzać czas na basenie jest tym, czego szukałaś, możesz zakończyć swoje poszukiwania. Jest to nietuzinkowy prezent na urodziny, którego obdarowana osoba z pewnością nie będzie się spodziewać. Jeśli natomiast potrzebujesz niebanalnego upominku na Dzień Chłopaka, Karta Podarunkowa Termy Maltańskie to podarek, który sprawdzi się doskonale.

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego i ręcznika.

Czas trwania

Cały dzień.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent nie wymaga rezerwacji. Aby zrealizować prezent należy okazać go w Punkcie Obsługi Klienta Term Maltańskich i wymienić na bilet wstępu. Prezent możliwy do zrealizowania we wszystkie dni tygodnia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Termy Maltańskie

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Michał G.

Wszystko w jak najlepszym porządku żadnych uwag czy zastrzeżeń. Będę polecał na pewno

Zobacz inne propozycje